0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (413 puan) tarafından
Sorum yukarıda 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
instagramda enucuzbebekmarket diye bir sayfa var hem uygun hemde kaliteli ben ordan alıyorum
(413 puan) tarafından
Tamam canım tesekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Bebegen 

Bebecimo 

En ucuzu bebe market 

Lcw

Bu aralar instgrmda joydoy bebe var o dikkatimi çekti çok ucuz güzel ürünleri 1 yaş üstü satıyo
0 oy
(439 puan) tarafından
Mtcbaby

İnstagramda prensesbebe

Lcw 
0 oy
(1,084 puan) tarafından
E bebek

Civil

Joker 
(774 puan) tarafından
Evsen bebeden aldım bende bir kaç sefer
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Minicty

E bebek

En ucuz bebek market
0 oy
tarafından
Civil yeri falan çok güzel renk vermiyor Solmaz yapmıyor yumuşacık cicileri var 

En ucuz bebek market çok güzel değil  ama fiyatları uygun fiyatına göre iyi yani 
(213 puan) tarafından
Bende 2.bebk icin ordan alayim diyodum ama siz neyini begenmediniz yani kumaslari mi kotu hemen rengi mi soluyor
tarafından
Biraz ince geldi bende 2.bebeğim için oradan alacağım zaten pek fazla giymiyor çok kötü değil ama çok iyide değil pek fazla birşey bekleme yani. Kısa süreli giyeceği kıyafetleri bende oradan alacağım
(213 puan) tarafından
Anladim canm tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Lcw 

Civil

Ebebek

Defacto 

Ben bunlardan alıyorum 
0 oy
(878 puan) tarafından
Minicity diye bı site var güzel ve uygun ben oradan aldm bı çok seyi
0 oy
tarafından
Bebelimanı diye bir site var oradaki ürünler çok hoşuma gidiyor ama daha bir şey alamadım herkes çok memnun tulumlar falan 15 lira 25 lira takımlar 40  lira param olur olmaz oradan oğluma bir şeyler alicam 
(413 puan) tarafından
Ya, ewet gördüm kuzum çok beğendim orayi ve ordan almayı düşünüyorum
tarafından
Modeller çok güzel dışarıya bakarak da o kadar uygun ki fiyatları çocuk zaten taş catlasın 3 kere giyiyor bir alınani bir bakmışsın ki kocaman olmuşlar ben çok çok pahalı ürünler almaya karşıyım orta halli olsun bizim olsun yeter ")
(413 puan) tarafından
Aynen öyle kuzm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
20 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zelisay6363 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 397 göst.

378,137 soru

11,317,690 cevap

34,763 kullanıcı

...