0 oy
481 göst.
Aile kategorisinde (491 puan) tarafından
Kızlar eşim dediki eve kuş alayım besleyelim bebeğimiz ****** sevgisi görsün kıramadım tmm dedim bende eşim bir geldi sekiz tane kuş almış sıralı kafese aman allahım her gün belim kopuyor birsürü tüy döküyorlar oturma odasindalar onları koyacak başka bir müsait oda yok dört kafes üst üste siyah birşey giyince tüyleri üstümüze yapışıyor nasıl oldusa taaa duvarlara sıçmışlar siliyorum süpürüyorum 10 saniye sonra yine aynı oğlumu yere koyamıyorum bulduğu tüyleri ağzına götürüyor engel olamıyorum hergün kaka yaptıkları kafesin içini yıkayıp kuruluyorum eğer hergün bunu yapmasam çok pis kokuyor isteyen linçleyebilir ama kuşlardan nefret ettim resmen 

Birkeresindede sana bir sürprizim var diyip tavşan getirmişti evde heryer toprak dışkısı çişiydi ne yapicam ya ben bunları götür diyince bi kuşlarımı koca eve sığdıramiyosun diyip kavga ediyor benle 

16 Cevaplar

+2 oy
(1,137 puan) tarafından
Bizde de kuş var suyunu bile vermem eşim diyo baksan ne olur banane ya bana mı sordun aldin diyorum ben uğraşamam onunla kendi işini kendin gör diyorum kedndi yapıyor ama sein dediğin gibi sürekli tüy falan dokse herhalde bende temizlemek zorunda kalırdim ama ben gonderirdim ya i orası kesin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Altini ustunu yemini suyunu esine temizlet getirdiyse sorumlulugunu alsin aynisini söyle cocugumiz icim aldiysan büyüüp sorumluluk alana kadar sorunluliklari sende ben ugrasamiuorum de zaten kendisi yapmicsktir kokusundan da rahatsiz olucaktir kendisi vermek ister 1..2 tane neysede o kadari cok yaa
(491 puan) tarafından
Bıktım usandım uğraşamıyorum bebegimlemi ilgileneyim temizlik mi yapiyim onlarami bakiyim şaşırdım kaldim
tarafından
Dedigim gibi yap camim bnce
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bırak kendi yapsın temizliğini o zaman canım. Lojmanda oturuyorum üstümdekiler odanın birini resmen kumese çevirmişler, adam alıp, satıyor. Büyük kızın odasına denk geliyor sürekli ötüp duruyorlar. Çocuk derse odaklanamiyor. Şikâyet edicem.
0 oy
(169 puan) tarafından
Camdan şal gitsinler kaçmış dersin :Dddd
(491 puan) tarafından
Heee olur akşam eşimde beni salsın camdan :))))
tarafından
Umarım şakadır
(291 puan) tarafından
İnşallah espri yapmışsiindir onları o şekilde bıraktığınız gece ölürler lütfen o şekilde birsye yapmayın
0 oy
(402 puan) tarafından
Bir gün yapma bırak o gün kuşların olduğu odaya bile girme bak nasıl kalkıp yapacak ve zorluğunu anlayacak madem o seviyor kendisi ilgilensin bir eve 1 kuş yeter de artar 8 tane nedir ya bebeğin sağlığına ters zaten büyük olsa oda bilir tüyü ağzına almaması gerektiğini bebek ne bilsin garibim
0 oy
tarafından
Biizim evde var şu an 2 kuş..ilk evlendipimde evde güvercinler vardı balkona kümes yapmıştı beyazlarını severdim sadece..sonra taşındık yine bir odaya kümes yaptı vazgeçemedi başka yere yine taşındık müstakildi köpek getirdi güvercin yine vardı bir de hamileydim köpeği ben gezdiriyordum hem de..çocuk doğdu taşındık güvercinler halen var 9 katlı binanın 3.cü katındayız kümes yaptı yine..hint bülbülü getirdi 4-5 tane akvaryum getirdi balık baktık..kaza geçirince ilgilenemedi sattı..donra dükkan açtı oraya kümes yaptı orda bakıyor..kazları tavukları var ama o da arkadaşının çiftliğinde her akşam gidip bakıyor kangal köpek yavruları da var..inan ki ben de bıktım ama kendi haline bıraktım 8.5 senelik evliyim vazgeçmiyor adam 
(491 puan) tarafından
Ay vallahi aynı benim eşimle  süs tavuğu beslemek istiyor
Bide diyorki illa köye yerleşelim ben hayvancılık yapicam inek kuzu besliycem oraya tavuk alacam kaz hindi besliycem köpek alacam minik kuzular doğar falan diyor ama istemiyorum böyle şeyler bana göre deil yani
0 oy
tarafından
Amanın bı tane alsın 8 tane nedir 
0 oy
(119,056 puan) tarafından
Yaa hangi sehirdesin sen kuşlari anneme verebilirsin istemiyosan
(491 puan) tarafından
Sevdacım ankaradayım ben eşime bunları geri verelim dedim birine hediye edelim dedim ben onların çiftini 350 lira verdim bunlar cins kuş diyor
(119,056 puan) tarafından
Huuw pahaliymis
(7,791 puan) tarafından
350 lirayı bana ver ben tüyde dökerim cik cık diye de oterim sana diyeydin kız çok pahali
0 oy
tarafından
Benim eşimde bayılır hayvanlara ben korktuğum için sadece kusa izin verdim iki sene baktık. Ama ben asla hiçbirşeye dokunmadım eşime dedim seviyorsan sen bakicaksin
0 oy
tarafından
Senin kocanın ki hay.van sevgisini geçmiş 2 tane tek kalmasin die alınırsa 8 tane sülalesini getirmek nedir :)
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Benimki de alayım dedi ben eve sokmam kapının önünde bakacaksan al dedim evin işi çocuk yetmezmiş gibi bide ha.yvanla uğraşamam dedim 
0 oy
tarafından
Benimde tam tersi. Ben istiyorum eşim istemiyor. Keşke bütün kuşlarım yanımda olsa da baksam
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Canım aşırı hay.van sevgisi olan biriyim benm de evcil hayvanım var ama eşin fazla abartmış 8 kuş ne ya .. çok güzel sahiplenmesi ama bu kadın nasıl başa çıkar diye düşünmesi lazım 1 tane kuş bile evde gerçekten gözle görülür bir temizlik gerektiriyoken okadar kuş ne ya
0 oy
(143 puan) tarafından
Bizde de var malesef sizinkinden farkı dışarda onlara bir tane yuva yapmış orda bakıyor  bende çok rahatsız oluyor her nedense  suları falan bittiğinde yuvalarının içindeki üzeri hep pislikle kaplı Ka bi eve getiriyor banyoya falan koyuyor  gerçi sonra kendisi temizliyor ama bir erkeğin temizliğinden ne bekleriz ki zaten  ben daha çok zamanının çoğunu onlarla harcadığı icin sevemiyorum kuslari 
0 oy
(56 puan) tarafından
Benimde 3 tne muhabbet kuslarim var 1tnesi öldü 2 tnesinide sattm hamileyken smdi 3tne kaldı esim asla ellez kuslarmi onunda guvercinleri var alt katta kiraciyiz evimiz 2 katli bize ait herşeyi 2aylik bebegm var antrede kaliyo kuslarim şükür sorun yasamiyoruz cok öttükleri icn cok kiziyodu başında ama hallettik artık 1yildir sorun kalmadi
0 oy
(291 puan) tarafından
Benimde kuşum var canım çok akıllı eşimden bizzat ben istedim onların sevabı varmış dua ediyorlarmış bizim için dilsiz kullar onlarda neyse ben asla ne pisliği den ne başka birşeyi sen hiç rahatsız olmadım hep ben temizlerim onlara sus alırım benim adım titiz diye çıkmış hatta kuşlarım pırıl pırıl evim tertemiz civiltilariyla dolu çok seviyorum ama istersen azaltsin eşin fazla kuş ağır gelebilir 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 169 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 480 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,136 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 472 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 208 göst.