0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından
Kizlar simdi bnm ilk cocugumdan bebek elbiseleri var ama sararmis lekeli.. bebegime de kullanicam bosuna yenilerini almim dedim varken.. amaa onlari nasil cikarticam neyle kaynaticam kosla olmaz heralde yenidogana giydiricem cunku napsam cikarlar acaba sabunlami kaynatsam.. yada kosla kullanip iki keremi yikasam sonra bebek deterjaniyla..sizz nasil cikartiyorsunz acabaa ...

8 Cevaplar

0 oy
(286 puan) tarafından
Şurada bekleyem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beyaz sabunla ılık suda çitile at makinaya 
(96 puan) tarafından
Baya inatci leke canm  insallah cikar
tarafından
Kosla koy bide beyaz sabun suyun içinde ilk çitile sonra 1 gece kalsın içinde çıkart durula bebek deterjaniyla at makinaya
(96 puan) tarafından
Tamam cnm bnde oyle dusunmustum..ama zarari olmaz dimi bebege koslanin
tarafından
Durulayacaksin sonuçta üstünde kalmadığı sürece olmaz
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Canım bende büyük kızımın kıyafetlerini yıkadım sarı lekeler vardı ben kaynattım suyun içine birtane bulaşık tableti attım kaynadı biraz tertemiz yeni gibi oldu denemeni tavsiye ederim  
(96 puan) tarafından
Cok saoll cnm
0 oy
tarafından
Benimde öyleydi bulaşık tableti az birşey tursil. Biraz beyaz sabun rendesi koydum kovaya sıcak su döktüm uzerine lekeli kıyafetleri bastırdım bir gün durdu içinde.o su ile birlikte makineye attım pırıl pırıl oldu bayagi deterjan kattım birbirine çok ama sonuç güzel :) :) :) 
(96 puan) tarafından
Tesekkurper cnm olede deneyimmm
0 oy
tarafından
Beyazlari domestosla yikadim sonra makieye bebek deterjaniyla yikadim renkli oyle bi tane pantolon vardi hizlica onuda yikadim agarmasin die ama biraz agardi yikadim kuruttum utuledim sakladim giydircektim bebegimi kaybettim:(
(96 puan) tarafından
Basin sogolsn cnmm cok uzuldum:(  cok tesekkurler
0 oy
tarafından
bende bekliyim şurda 
0 oy
(124 puan) tarafından
Beyaz sabun kullan canım en iyisi o
(3,130 puan) tarafından
Geçen senenin postunu hortlatmışsın kız :)
0 oy
tarafından
Sabunlayıp makinaya atsanz çıkmaz mı bn bütün lekeleri öyle çıkarıyorum bebişimin kıyafetindn 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 317 göst.
0 oy
14 cevap 191 göst.
0 oy
14 cevap 312 göst.
4 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ayselselay (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.

378,200 soru

11,319,583 cevap