0 oy
972 göst.
Diğer kategorisinde (1,699 puan) tarafından
Eşim oğlum ben ne aile ne arkadaş ne bisey ( ailemle görüşmüyorum reddettiler 3yildir ) aslında bana onlar esim ve oğlum yetiyor ama çok yanlız hissediyorum bazen 2 aydır dışarı çıkamıyorum bugün sadece evin önüne çıktım oğlumla 15dk geri eve girdim kendimi hapsedilmiş hissediyorum gece gece yazasım geldi napayım sizde böylemiziniz derdim dışarı çıkmamak değil telde bile kimse yok benimle konuşup kafa dağıtacak 

21 Cevaplar

0 oy
(860 puan) tarafından
İnanki şu an herkes senin gibi evde 
(1,699 puan) tarafından
Evde olduğum için değil telefonda bile yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet aynı senin gibiyim :( 
(1,699 puan) tarafından
Çok zor çok
(17,870 puan) tarafından
Jujuuum
tarafından
Janımmmm :-*
0 oy
tarafından
Niye çıkmıyorsun dışarı 4 saat dışarı çıkmak için izin var kendinş sen kitliyprsun
(1,699 puan) tarafından
Tek o devil cnm insanın bazen birinin dizine yatıp dertlerini anlatmaya gihtiyaci var
0 oy
tarafından
Bunlar hep pandemiden hepimiz patlicaz sıkıntıdan stresten valla yalniz hissediyoruz ne es dost ne konu komsu kaldi aileblede umarim en kisa surede barisirsiniz
(1,699 puan) tarafından
Inşallah telde bile yok kimse inan pandemiden değil ondan önce de öyleydi
0 oy
(17,870 puan) tarafından
Aa ailen nasil 3 yil dayandi uzüldum Allaha sıgın sabret yokmu kimse arkadas olabileceğin burda biz variz istersen her zaman destek olabilriz sıkma canını 
(1,699 puan) tarafından
Bi bilsem nasil dayandılar
0 oy
tarafından
Bugun bn doktora gittim dedim hayattan zevk alamıyorum hep uyumak istiyorum hep düşünüyorum dedi depresyona girmiş olabilirsnn bnd1e  evden ayda 2 3 en fazla cikarim oda market yada sağlık için baskada evdeyim hapis gibi
(1,699 puan) tarafından
Bende uğraş bulmaya çalışıyorum oğlum var :))
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun insAllah duzelir herşey.

(1,699 puan) tarafından
Inşallah cnm
0 oy
tarafından
Herkes aynı canım rededilmedik ama onun gibi görüşme ye korkuyoruz eş dost akraba yok abla kardeş bacı yok çocuklar eş onunda yüzünü görebilirsek tabi çalış babam çalış ben ve çocuklar hep bir arada geçen büyük kızım anneme nolur beni burdan götür çok bunaldim artık nefret ediyorum bunlardan diyo küçücük çocuğun aklına bak sırf evden kurtulmak için ") üzülme her karanlığın bir aydınlığı vardır sabret buda gece ek elbet 
(1,699 puan) tarafından
Inşallah cnm
0 oy
(1,348 puan) tarafından
8 buçuk aylık kızım var eşim askerlik yapıyor Kıbrıs'ta ailem Ankara'da ben ağrıda kayınvalidemlerle kalıyorum ailem benide silmişti yeni yeni konuşuyoruz çalışıyorum bazen değil çoğu zaman yanlız hissediyorum kendimi burda kimsem yok 
(1,699 puan) tarafından
Bende öyle kimsem yok burda
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Aa aynı ben bende öyleyim kuxum oğlum ben eşim ha birde kız kardeşlerim onlarda arada bir arar sorarlar onın dişında kimse uok komşu arkadaş dahi yok 
(5,134 puan) tarafından
He öyle mi oluyor kız ben 2.5 senedir burdayım tam bilmiyorum:)
(1,699 puan) tarafından
Bende 1 buçuk senedir :)))
(5,134 puan) tarafından
Yavuzlar bizim bura
(1,699 puan) tarafından
Hmm öylemi:))) ne güzel
(5,134 puan) tarafından
Nerden geldin kayseriye
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Mesele ne bilmiyorum ama aileni arayip barismaya calissan.? Olumlu dunya, 3 yildan sonra affederler bence
(1,699 puan) tarafından
Valla yok inanki esimin ailesi de ne varlar nede yok işte
(6,978 puan) tarafından
Pandemi olmasaydı parkta filan veya komsularla birileriyle tanışırdın, cocugu kutuphaneye vs gorurdugunde sosyallesirdin, bende ayni durumdayim seninle canim sadece tektuk kisi var
(1,699 puan) tarafından
Ah keşke oğlum büyüse onunla herşeyi yapardık yada babaannesi bakmayı kabul etse çalışırdım hem borçlarımızı öderdik:((
(6,978 puan) tarafından
Aman bosver bebegine kendin bak canim borc odenirde o cocuk bi kere cocuk olacak sana daha cok ihtiyaci okur,kendi terbiyeni kendin verirsin
(1,699 puan) tarafından
Çok doğru bende büyütmek istiyorum oğlumu 20 aylık
0 oy
tarafından
Bende senin gibiyim annemle görüşüyorum sadece virüs oldum nefes alamıyodm babam bi geçmiş olsun diyé mesaj dahi atmadı 2 ablam var onlarla da görüşmüyorum inan küçüğü imana geldi mesaj attı ama diğerlerin de tık yok insanın zoruna gidiyo 
tarafından
Küçükler mi büyük olsa ararlardı belki ama akıl sır ermiyo valla 2 tane bende abla var hiç bisey yapmadığım halde sırf kaçtım diye konusmuyo benimle bide büyüğü de kaçtı beni anlaması gerek ama işte gavurluktan başka bisey değil
(1,699 puan) tarafından
Çok küçükler en küçüğü kaçtığında 2 buçuk yaşındaydı beni unutturmuslar en çokta bu koyuyor
tarafından
Ay ben hiç aramadım öyle en küçükleri benim babamın yokluğu koydu en çok sürekli çevrem den de babası ile barışmadı mı filan diye sahipsiz olanın ezeni çok olur aile şart yani
(1,699 puan) tarafından
O yönden asla kendimi ezdirmedim kaynanam bile bisey söylerken bana iki kere düşünür
tarafından
Bizim kide lafını yapmadı hiç ama bi hareketi ile ben anladim yani eğer babam o gün onlara bisey deseydi pişman olurdu kayınpederle konuşmuyorum şuan o yüzden diledi geldi filan diyolar da lafta yani
0 oy
(188 puan) tarafından
Ben bekarken çok gezen asla evde duramayan biriydim ama evlendim dışarı hiç çıkamıyorum hastane vs çok önemli bi isim varsa eğer o kadar sıkıldım ki bu durum dan 
(1,699 puan) tarafından
Inan sağlık sorunlarım var kalp le ilgili ona bile gidemiyorum hastaneye eşim çalışıyor çünkü
tarafından
Kız yorumu okudum aa aynı ben dedim. İsmine baktım aaaa benim adım dedim :) adın Enfâl mi
(964 puan) tarafından
Bu yorum bide ben olsun mu :)
(188 puan) tarafından
Çok zor gerçekten ben de sağlık sorunlarimi kaynanam yüzünden haledemiyorum kocam beni götürdüğü zaman laf yapıyor kavga çıkarıyor
(188 puan) tarafından
Yok canım kızımın adı Enfal
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yalnizimin ilacı kitaplarım var :) kalabalıkta dahi yalnız kalsamda okusam diyorum :) tavsiye ederim
(1,699 puan) tarafından
Ama inan ömür boyu kitapla geçmez kendini benim yerime koysana cnm kimse yok kimse
(9,651 puan) tarafından
En azından bi teselli olur. Böyle karamsar olursan zaten hiç birşeyle doyuma ulaşamazsın ki..
(1,699 puan) tarafından
Yok zaten kendine şu zamana kadar hep hobiler ürettim ama 3 yıl çok nereye kadar böyle biri olsun dizine yatayım saçlarımı okşasın aslında eşim böyle ama sanırım annemi arıyor bi tarafım kardeşlerimi babamı arıyor her nekadar dovdulersede insan eksiklik hissediyor
(9,651 puan) tarafından
O boşluğu doldurmak haklisin sanırım hiç birşeyle mümkün olmuyo :/ her ne olursa özler insan.. sadece zamanla alışır yada zamanla hasret artar..
(1,699 puan) tarafından
Öyle cnm öyle napim kaderim
0 oy
tarafından
Kuzenlerin yokmu canim ailen nie reddetti seni
(1,699 puan) tarafından
Kaçtım cnm kuzenlerim çok ama kimse görüşmüyor zaten ben 20 yaşındayım hepsi bende 5  6  yaş küçük
tarafından
Yaa üzüldüm.  Esin iyimi bari sana karşı
(1,699 puan) tarafından
Bütün ailemi kacip sildigime 1000defa değecek biri
tarafından
Ozaman üzülme canım gecer bunlarda bir gün
(1,699 puan) tarafından
Inşallah cnm geçer ama deler geçer işte
0 oy
(450 puan) tarafından
Benimle konuşabilirsin istersen kanki Oluruk =D
(1,699 puan) tarafından
Gerçekten mi :(((
(450 puan) tarafından
Tabikide canim nolcak hepimiz insanız bende senin durumunda olabilirdim konuşabiliriz belki dost oluruz
(1,699 puan) tarafından
Olur çokta güzel olur :))
0 oy
tarafından
Çalışma imkanın yok mu? Çalışmak çok güzel birşey... 
(1,699 puan) tarafından
Oğlum 20 aylik kaynanam bakmıyor çalışayım cnm
tarafından
Hmm aslında gönlünü edip baktırsanız sende çalışsan güzel olur senin için de. Baya büyütmüşsün bebeğini. Ben 3 aylıkken başladım çalışmaya
(1,699 puan) tarafından
Valla bakmıyor kadin bende daha fazla ustelemedim borclarımız çok umurunda değil l
tarafından
Böyle bi dönemde sürekli evde olmak çok zor ya vakit duruyor gibi bazen
(1,699 puan) tarafından
Aynen esimin gelmesine dakikaları sayıyorum
0 oy
(219 puan) tarafından

Sana böyle bir örnek attim..

Bizim kız grubu muhabbeti

image

(1,699 puan) tarafından
Cnn bak bunu yazacak birileri varmış benim yok inanki buradaki em eski kullanıcılardan biriyim
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Ayni bn canm gurbetteyim anama gidemiyo virus var disari cikamiyom esim oste cocuklarla evde don dursun 
(1,699 puan) tarafından
Bene aynı kesin  bunalıma girdim
(2,722 puan) tarafından
Bazen oluyo cnm bnde en son n zaman disari ciktim bilmiyom
0 oy
tarafından
Tek eş çocuk yetmez zannımca ailemin yerini eşim dolduramaz, eşimle çocuğumun yerini de ailem dolduramaz. ikisine de ihtiyacım var her akşam annemle konuşmasam uyuyamam bi gün telefonumu açmasa kalbime sancılar girer. Eşim ve çocuğum yetiyor dediğin için söylemek istedim besleyen büyüten aile de gerekli keşke görüşseniz
(1,699 puan) tarafından
Işte eksikliklerini hissettiğim için yazdım
tarafından
Allah kavuştursun inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 142 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 719 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 294 göst.
12 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Muhammedumit (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 417 göst.
18 Ocak 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu

380,920 soru

11,404,574 cevap

34,942 kullanıcı

...