0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde (330 puan) tarafından
Uyuyan çocuğu birazdan acıkır ben uyanırken çok zorlanıyorum diye uyumadan emzireyim dedim saat 4 falandı. Uyandı uyumuyo şimdi de saat 05.32. Uyuyo yerine yatınca uyanıyor hemen. Müstehak bana 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Işte  uyanmadan sen kendin uyandırmican boyle uyuklarsın canım 
(330 puan) tarafından
Deliricem ya. 6da falan uyudu 7.38de uyandı. Ayakta uyuyorum resmen. Gece mışıl mışıl uyuyan çocuk uyumuyo :(
tarafından
Valla benim ki açsa hiç uyumuyor bazen artık illallah ediyorum biraz mama veriyorum
(330 puan) tarafından
Al işte gene uyandı. 8.30da uyumuştu :(
tarafından
Kuzum bir yerleri mi ağrıyor acaba karnı  tok altı  temiz ve gazı  olmayan bebek uyur uyanmaz valla arada bizim ki maşallah altı temiz karnı toksa 3 4 saat uyanmaz o arada işlerimi yapıyorum  hemen
(330 puan) tarafından
Bizimde öyleydi ama uyanınca huzursuz oldu heralde ağlayarak uyanmıyo zaten. Uyanıyo hareket ediyo o sese uyanıyorum ben
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bir daha yapmazsın ne olcak deneyim kazanmış oldun :) vallahi oğlum uyuduğu anda sularında bile gezmiyorum :D

(330 puan) tarafından
Kesinlikle yapmam şimdi bida uyandı :(
0 oy
(277 puan) tarafından
Ben benimkini uyandirmasam uyanacagi yok.12 de bi uyuyor sabaha kadar uyanmıyor aciksa bile.ne yapicam bilmiyorum zorla emzirmeye çalışıyorum bu kez sinirleniyor ağlıyor yemiyor 
(330 puan) tarafından
3 ay 11 günlük :(
(277 puan) tarafından
Benim de 3 ay 2 günlük.senin ki gece kaç saat uyur normalde
(330 puan) tarafından
10-11 saat uyuyo arada 2-3 kere emziriyorum
(277 puan) tarafından
Aynı benim kızım da öyle ama aciksa da uyanmıyor sorunumuz bu.ne yapcam bilmiyorum uyandirmak mümkün olmuyo
(330 puan) tarafından
Yok benimki acıkınca uyanıyo
0 oy
tarafından
Bence de yavrum yaa :)) 
(330 puan) tarafından
Çok pişmanım :(
tarafından
Neyse ders olmuş olsun :) bir daha yapcan mı
(330 puan) tarafından
Hayııııır :D
0 oy
tarafından
Bidaha yqpmazsin canım sende
(330 puan) tarafından
Daha önce de yaptım mışıl mışıl uyudu gene öyle olur sandım :(
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Bnmkide uyumadi bütün gece 5de uyudu :( altina carsaf gibi kendi kiyafetimi serdim kokumu alsin diye ustunede yazmami orttum uyuyo smdi
(330 puan) tarafından
Tişörtümü koysam yanına uyurmu ki
(2,931 puan) tarafından
Ben oyle yapiyorm yoksa 15 20 dakikada 1 uyaniyo kiyafetimi yanina koyuyorm zilli aliyo kafasını flan ortuyo bu sefer altina serdim 4 4.5 saattir uyuyo tombis dene olur kokunu alsin yeter
(330 puan) tarafından
Yeni banyo yapmıştım yeni giydim sinmişmidirki kokum oyyy 3 aydır ilk defa böyle gece uyumadı. Gece uyumayan bebişlerin annesine sabır diliyorum gerçekten
(2,931 puan) tarafından
Aynen gunduz neyse de gece cok zor oluyo biz ayda 2 3 kere boyle sabahliyoruz malesef. Ben terledigim kiyafetleri yikamamayi tecih ediyorum :D :D başka türlü olmuyo :))))))))) 2 3 gün onunla idare ediyoruz
0 oy
tarafından

Ava giderken avlanmak gibi bisey olmuş cnm:D

(330 puan) tarafından
Gibi değil tam olarak o deyimin ne olduğu yaşayarak gördüm :( geçen beri 2 seferlik 1 buçuk saatten 3 saat uyudu uyumadı :( az önce öksürürerek uyandı boğazına tükmüğü falan kaçtı heralde nasıl nasıl fırladım :( canım çocuğum kıyamam affet ananı :D
0 oy
(1,456 puan) tarafından

Yazık sanaaa:(  ben hiç öyle risklere girmezdin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 226 göst.
+1 oy
23 cevap 474 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,107 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 220 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,338 puan) tarafından soruldu