0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (187 puan) tarafından
Allah nasip ederse calismak istiyorum ama uykuyu cok seviyorum bu arada kizim 19 aylik ondan nasil ayri kalicam aklim karisti iyice 

7 Cevaplar

+3 oy
(289 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Su an gunumuzde çocuğun annesinin hic bisey yapmadan ev hanimi olmasi bence çok rencide edici arkadaslari arasında ilerleyen hayatinda 

Artik bu çocuklar akillari zehir gibi calisan z nesli arkadaslar bu coxuklar ustunler bizim dönemlerimize gore 
Garip garip evde oturan anne isteeler mi?

Imkanlar el verdigi muddetce calismali kadin kesinlille
Su an hayatimda ilk kez calismadigim bi donemdeyim ve cok agrima gidiyor cebimde paramin olmamamsi istedigimi alamamak rahat rahat harcayamamak.
Simdi bir linc yiyebilirim

(187 puan) tarafından
Gercekten bu cevabin beni mutlu etti :)tesekkur ederim
(289 puan) tarafından
Calisan anneler ilgisiz calismayan anneler cok ilgili sanki yok oyle bisey canim.
-Reklam-
+3 oy
(9,651 puan) tarafından
Ben onu bunu bilmem her kadın çalışmalı. Imkanlar el beriyosa evde oturmak niye :) neden kendimizi koreltelim ki neden daha iyi koşullarda yaşamayalım ki :)
(187 puan) tarafından
Ayni esim gibi konustun:)bizde bunu istiyoruz rahat bi yasam surmek icin
(9,651 puan) tarafından
Hadi bakalım inşallah:)
0 oy
(3,078 puan) tarafından
İlk başta zorlanırsın ama alışıyorsun sonra canım zaten biz anneler uykusuzlaga alıştık :)) 
(187 puan) tarafından
Sende haklisin valla canim ;)
0 oy
(218 puan) tarafından

Kız otur oturduğun yerde rahat mı batıyo boşver anam ne çalışması. Anneyiz zaten daha napalım :D

(218 puan) tarafından
Bide bu pandemi de  kızına sunacağın hiç Bi şey ona verdiğin ilgi kadar mükemmel olmaz. Ben asla çocugumu bırakıp çalışamam
(218 puan) tarafından
Bkulbilge.  Ayakta alkışlıyorum en doğru karar
(601 puan) tarafından
Valla dedigin gibi bide pandemi var eşlerimiz zaten yeterince risk taşıma grubunda bence illa caliscam diyorsan en azından bu virüsün bitmesini bekle acelen yoksa eğer ihtiyacın yoksa şuan için bebeğinin sana dha çok ihtiyacı var mervenurun dediği gibi
(187 puan) tarafından
Ihtiyac olmasa kim calisir canim ;) zaten devamli degil o yuzden skinti yok kizimla gayet ilgilenicem canim
(601 puan) tarafından
Kız 19 ay idare etmişsiniz sonuçta şuanda idare edebilirsiniz öyle deme pandemi süresince zaten evdesin bebeğin sana dha çok bağlanmıştır ayrı kaldığında arkandan bile ağlar kuzum sonuçta işte olduğun süre zarfında ayrisin ve ilgilenemiyosun eve gelince yemekti evi toparlamaydi uyku saati geldi derken bebeğini ister istemez ev işine düşüp ihmal etceksin.sen bilirsin tabiki
0 oy
(398 puan) tarafından
gaza yüzde kaç zam geldi haberin var mı :D
(187 puan) tarafından
Hahahhaha haklisin azicik azicik herkesten alim ;)
0 oy
tarafından
Çocuğa bakan güvenilir biri varsa hiç düşünme
(187 puan) tarafından
Tabiki canim kayinvalidem var kendi annem gibi gozum arkada kalmaz
tarafından
O zaman hiç düşünme valla bende istiyorum da oğlana bakacak yok
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Hep cocugum buyusun calisirim derdim. Bir hamileyken birde kizim 4aylikken cok guzrl is teklifi gelmisti. Ama anne olunca insan cok degisiyor. Esim cok istedi kabul etmedim. Calisma hayatima son verdim artik. Valla Rabbim mecbur etmesin tabi ama en guzeli cocugunla olmak. Dunyaya bedel. Varsin maddi biselerden mahsur kalsin ama benden kalmasin.:))) benim düşüncem bu canim. Senin hakkindada en hayirlisi olsun. Gönlüne gore is  bulursun insaAllah.
(187 puan) tarafından
Ihtiyac canim mecbur yani ;(
(7,402 puan) tarafından
Mecbur olsam bende çalışırdım tabiki canim benim. Napalim hayat insani bi cok seye mecbur bırakıyor onada alışacak sin zamanla.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 108 göst.
19 Kasım 2021 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 327 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Oglunun annesi (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 448 göst.
23 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mahinur gns (363 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...