0 oy
496 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar bugun kizim kucagimdaydi salliyodum gozu aynaya takildi kendine bakmaya başladı, 82 günlük biseyler mirildandi baktim guluyo. Baya kendine bakti bakti güldü. O sirada kayivalidem geldi gösterme aynaya deli edersin dedi.bende saka zannettim güldüm, bak cocuk deli olur baka baka cek dedi. Ay var mi boyle bisey yoksa uydurdu mu yineeee, salincagindaki aynayi da cikartmis sonradan farkettim

21 Cevaplar

+7 oy
(25,223 puan) tarafından
Kaynananı çok aynaya baktırmışlar galiba delirmiş :D 
(2,261 puan) tarafından
Puhahahahaa haykırdım valla :)))
(1,908 puan) tarafından
Ajhajahaja manyaqqqq en iyi cevapp artiii
(25,223 puan) tarafından
canlarr:D
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Bizimkiler hep deli olcak ozmn
+1 oy
tarafından
Bizimkiler hep delı söylersin :))
0 oy
tarafından
O kaynananin kendi deli çocuğun kendini tanıması gibi güzel birşey varmı bende baktirirmiydim çok komigimize giderdi kendine bakar bakar gülerdi nasıl buyumussun annem derdim beni görürdü el sallardim ona öyle birşey yok batıl inanç. 
tarafından
Kiz bir de oyle guzel güldü ki kendini görünce resmen konuştu biseyler soyledi. Cok hosuma gitti. Baaak annem dedim sen ne guzelsin falan sonra deli edersin diyince tovbe dedim yanli bisey mi yaptim. Ay cok sukur o zaman
tarafından
Yok kız korkma biz hep bakardik deli olmadık:)))

Kaynanan kendi aynaya baksın önce sjsjsj
tarafından
Küsmüştür o aynalara ahshshd
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Banada dediler 6 . Aya kadar gösterme diye ama doğruluk payını bilemem deli olur demediler bana başka bir sey dediler gece bile aynaya bakılmaz denilir araştırmak gerek 
tarafından
Bana direk delirir bebek dedi. Allah korusun ya
(3,276 puan) tarafından
Estagfurtovbe valla sanmıyorum ya benim kızım aynayı çok seviyor keşfettiiginden belli ayna karşısında oynar eder günün çoğu orda geçer zaten
tarafından
Simdi int arastirfim butun uzmanlar aynayi oneriyolarmis. Uydurdu yine benimkiii
(3,276 puan) tarafından
Aynalar gerçekten sıkıntılı evet ama ne bileyim öyle denmez ya bana ne dediklerini hatırlamaya çalışıyorum gece gece skksks
(3,276 puan) tarafından
Ahahah kaynanan uydurur mu ki psikologlara göre öyle canım tabi ama dini bilemiyorum
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Batıl inanc aynaya bakması gelişimini desteklermiş kendini tanırmış 
tarafından
Mantikli olan o aslinda kendini gormesi, hareketlerini izlemesi gelisimini destekler tabi
(2,818 puan) tarafından
Kaynana klasiği bahane bulck yaptına
0 oy
(636 puan) tarafından
Kaynanalara kalsa gelinlerin yaptığı her iş yanlış. Bırak boşver. Bizim ilk kendine gülmemiz aynayla oldu. Karşısına geçip hani oğlumun burnu ağzı derken kendi yüzğne gözüne bakarken güldü keşfetti . Çocuğu serbest bırak canım sen boşver kaynanalara 
0 oy
tarafından
Bizdede gece aynaya cok bakilmaz derler  cnm olabilirmi bilmiyorum ama
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Bnm eşimin nineside bana kısmeti kapanır dedi ama bn inanmıyorum cahil uydurmaları işte çocuj kendini tanıyor daha faydası var yani
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Yav saçma sapan hurafeler işte :D Benim kızımda bakıyordu hala daha bakıp gülüyor.Deli olsak biz olurduk
0 oy
(1,523 puan) tarafından
İlk defa duydum daha neler 
0 oy
tarafından
Benimki de aynısını dedi ama ben yeğenlerimi felan da hep aynada oynatırdım maşallah ikisi de gayet akıllı =) ona da öyle dedim, ben akşamları baktırmıyorum mesela belli bir saatten sonra bende aynalara bakamam öyle çünkü küçüklükten gelen o korkutmalarından dolayı :) 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bana kendin annem dedi de. Başka bir Şey dedi ama batıl inanç diye düşünüyorum
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Boş yapmasın.. bi kaç kere denk geldik  gülüyırdu biraz  büyüyünce ses çıkartıyorrdu biraz daha büyüyünce emekleyip gidip aynada kendini  öpüyordu :)
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ayyy bir batıl  inanç  daha gına geldi  walla  

yok canım  öyle  birsey  ne güzel işte  kendine  bakıyor  benim  kız  hiç  oralı değil  5 aylık oldu  bakmıyor:))
0 oy
(48,996 puan) tarafından
aynaya baktirmak iyi değil derler bende küçükken teyzemin torununu baktirmistim aynaya banada demislerdi deli degilde jyi degil dediler bi geçenlerde kardesi olur gibi sacma bişey duydum zavalli aynanin sucu neyse ☺️☺️☺️
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Aynaya bakıtırsan cocuk gec konusur bide aklı gider derler ne kadr doğru orasını bılmıyorum 
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Benim de oğlum 5 aylık asansör de ayna var.  Her bindigimizde kendine bakıp gülüyor. Instagram da okudum 5.  Ay neler yapılır diye .  bebeğinize ayna gösterin kendine baksın degisik hareketler yapın diyordu.  Gelişimi açısından yani . Ne biliyim kaynanan öyle diyince şaşırdım 
0 oy
(236 puan) tarafından
Isterseniz araştırın niyetim korkutmak degil fakat siz kendiniz uzun sure aynaya bakinca kendizi tuhaf görürsünüz. Ayna bir iletisim bicimidir başka alemle bebek anlayana kadar gösterilmez benim dayim geceleri hep kapatir aynalari
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Benim kizda 59 günlük oda aynı teyzesi aynaya baktiriyor kendini inceliyor bı bakmisiz gülmüş :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 230 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ...... (708 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,042 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Annelikheyecani (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 173 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 303 göst.