0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annem başka ev aldı 

yeni evine taşınalı 3 gün oldu garaj kapısı bozulmuş annemden 200 istemişler vermiş tamam mı daha 3 gün geldi. 

Şimdi annem evden sıkıldı siz geçin buraya ben kiraya çıkayım dedi tamam hallettik

Şimdi sorum şu 

Annemden gelir gelmez 200 tl aldılar ya şmdi bende inadına 3 aidat ödemedim haksız yere annemden 200 aldınız ona sayın desem ne olur? 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Tak tık bam bam:D tabıykıde verme canım annen ne alaka önce bozulmud

tarafından
Aynen yaaa işte annem bi gelsin takviye kuvvet bak ne yapıcam o kadına cin olmadan adam çarpmaya kalmış daha bilmiyor konudan haberim var :D cami duvarına işedi :D
tarafından
Yazık ya kadını saf bulmuş almış ben kavga ettim apartmanda en alttakı kadınla daha aidat parasını odemıyor hiç hali sılkıyorum çıkmış kızı bana bağırıyor dedim balkondan benı asagıya indirme sen kimsin daha aıdat parasını odemıyorsun sana mi soracam işine bak dedim kız ıcerıye girdi: )
tarafından
Oh iyi ettin haddini bildirdin şmdi sıra bende :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

mantıklı bence canım:D

tarafından
Yaa ama sen çok tatlısın sana naasıl kıyıyorlarr :))
tarafından
gel canım künefe sana kurban olsun ben kendim yaparım sana ellerimle:)
tarafından
Yemin ederim şuan fırsatım olsa müge anlı gibi olaya el atardım :D
tarafından
canım yaşım 18 diye umursamıyorlar eşimde 23 yasında oda küçük eşimi zengin görüyorlar eşim uzman çavuş evleneli 1 yıl oldu 3 ay yan yana duramadık onu hiç görmüyorlar  sizin paranız çok diyorlar
tarafından
keşke komşu olsaydık senle:))
0 oy
(330 puan) tarafından
Tabi ki söyle. Sizden önce bozulmuş kapıyı yapmak için siz miye para ödüyorsunuz ki saçmalığa bak 
tarafından
Annem de hangi kafayla verdiyse artık
0 oy
tarafından

Çok güzel olur bence cnm:D

tarafından
Annem bi gelsin çullanacaz karıya :D
0 oy
(13,648 puan) tarafından

:D asıl alicengiz oyununu sen çevirmiş olursun :Dsüper olur 

tarafından
Anam geldin takviye güç binecez karıyı :D
(13,648 puan) tarafından
:D ağzlarını kırcz hepsnn :D pişmn olacaklar nerden bulaştk bunlara dcekler :D
tarafından
Hahahahaha :D
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Soruya cevap değil de başka bişey diycem :D:D yeni gördüm geldiğini ve dedimki aman Allahımm başladı koca koca harflerle günün sorusu postları :Pp:DD
tarafından
O yessss geldim tabi daha durun sizzzz :DDDD
(1,524 puan) tarafından
Hadi bakalım :/D:D:D
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Aidatın ne kadar bilmiyorumda toplamda 200’ü geçmiyorsa aynen öyle de annende niye hemen veriyor 
tarafından
Oda dedi niye verdim bilmiyorum
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Herkesten aldilarsa sorun yoktu sadece teyzeden aldilarsa olabilir :)garaj kapısını sizzmi bozdunuz :O:ninja:

tarafından
Ay yok 3 günlük geldi annemden para istediler herkesten aldılar ama annemle alakalı bir durum değildi
(3,187 puan) tarafından
:)) şansınızı deneyin o vakit
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Çok mantıklı :)
tarafından
Aynen öyle yapıcam karar verdim :D
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Annen niye vermiş kiz ona şaştım ;)Tabiki  de verme ona saysın 

0 oy
(786 puan) tarafından
İyi fikir bence canim
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Garaj kapisini 200 tl ye mi yaptirmislar ki ortak toplanir para ole tek birinden mi aliniyormus.

Bizm balkonu su basiyordu ordaki boru catlamis ama o boru ust katin yani apartin ortak borusu. Yoneticiye gittik bilmem ne  onlari beklesek balkondan mutfagi su basacak  annem yaptirdi boruyu verdi parasini dairelerden topladi parayi herkese ortak bolusturmustuk . Yoneticiyede gtti dedi su su dairelerden aldm bu bu daire vermedi parayi bnm aidatimi onlardan alicaksin bn aprtmanin kusurunu kendi cebimdenodicek degilm vs olehalletmistk :)
tarafından
Herkesten 200 aldılar annem grajı kullnmıyo bile
(2,351 puan) tarafından
Odememekte haklisinz ama aliolar ortak kulnim alani diye . Bnm annemde asansor bakimi icn para vermk istemio gris katta oturuo kadin asansor parasi istiolar neyse toplanti yaptilar babam konustu dedi  kebabini siz yiyin parasini biz nie oduyoruz kullnmadgmz seyin yok neymis ortak kullnim alaniymis odemeleri gerkiomus istediler ole. O tarz apartlarda malesefki talep ediolar canm. Ayni sekilde garaj var bzmkilerde aaba yok garaji kullnmilar ama istiolar bakim yapilnca para feln
0 oy
tarafından

Ay ben hic soyleyemiyrm öyle seyleri yaa. Kiradaym evde o kadar sey bozuldu yaptirdik bi tanesine de diyemedm ev sahibine kiradan düşelim diye :ermm: eşim de aynı

tarafından
Bende annmden güç alıcam :D
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Aynen öyle yap canım verme hayırdır annen bozmuşta o kadar para almışlar daha yeni gelen birinden yuh yani 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 966 göst.
22 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 347 göst.
17 Mart 2022 Moda kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 447 göst.
0 oy
6 cevap 493 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu