0 oy
731 göst.
Aile kategorisinde (5,913 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Dün aksamki konusmamiz surekli boyle msjla konusuoriz kizimdan dolayi hareket etmemize bile uyanior esimde o uyurken surekli bir hareket halinde  dur iyice uykuya dalsinndiorum yok ayni ama bazen uzuluom cok ustune gdiom adamin sanki :D

26 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Kızz okurken ben krize girdim adama sıçmaa içinde dursun desen tamam diyecek kıvama gelmiş hahaaa:D

(5,913 puan) tarafından
Hahaaaaaaaa :D o zaman krizlerdeydim cok fena :D
tarafından
Olur öyle şeyler :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Adamın yerinde olsam eve gelirken 3 5 defa düşünürüm 
(5,913 puan) tarafından
Haha yok kiz kndide uyuturken bna oyle yapior bilior durumu
0 oy
tarafından

:Day çok güldüm ya yazık valla adama

(5,913 puan) tarafından
Ama napim.onun yuzunden kizim uyanip duruor bide o varken kizim uyumak istemior onla oynamak istior :D
tarafından
Çok iyi anlıyorum canım bende aynı durumu yaşadım ve ben daha çok sinirleniyorum adamla konuşmuyom
(5,913 puan) tarafından
Haha yok biz aninda direk sohbete devam.edioz :D
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sanki mi epey üzerine gitmişsin canım. Adam tamam dedikce üstelemişsin.  Küçükken sese alıştırınca sıkıntı olmuyor büyüdüklerinde.  Kızım uyurken her isimi yaparım. Supurge de acarım, makina da .
(5,913 puan) tarafından
Valla canim ilk dogdugundan bu yana alistirmaya calistik yok alismior birturlu cit sesine uyanior
O zmnda baya kizi salladim ayagim gitti daha tamam.uyudu diorum.bakiom o hareket edior uyanior cocuk sinir olmustum
(7,118 puan) tarafından
Olsun yine de böyle şeyler için bunaltmayin birbirinizi. Hep böyle kalacaklar sanıyoruz ama çabuk büyüyorlar:(
(5,913 puan) tarafından
Yok kiz sonra direk sohbete devam edioz bu konulari uzatmioruz
(7,118 puan) tarafından
O zaman sıkıntı yok :)
0 oy
tarafından

Ay bı an kendimizi gördüm :D

(5,913 puan) tarafından
Valla cok zor en ufacik sese uyanan cocugun varsa surekli msjla konusuoruz oyle sohbet edioruz
tarafından
Öyle cnm benim kızda en ufak sesde uyanıyor :D adamı delirtiyorum evde yavaş ol sesiz ol TV kapat kapıyı açma :DD
(5,913 puan) tarafından
Haha bide kndi uyuttugu zmn aynisini bana yapior oda :D
0 oy
tarafından
İyi hoş da ileri gitmişsin biraz bana da aynısı yapılsa ikide bir hoşlanmam kızarım boş yere doldurma eşini bence 
(5,913 puan) tarafından
Oda bilior kizin huyunu canim.ne yaptiysak alismadi sese iki saat ayagimda salladim onun yuzunden uyandi bende sinirlendim
tarafından
Yaa sese alismamasida zor en ufak seyde kalkar tabi
(5,913 puan) tarafından
Aynen cit sesine kalkior ya ne yaptiysam olmuor doktorda yapisi bu yapcak birsey yok dior
0 oy
tarafından
Sanki derken :) :) adama kapalı cezaevinde gibi muamele etmişsin kız :) 
(5,913 puan) tarafından
Valla hep oyleyiz bnde kapali cezaevinde gibiyim esimlw surekli msjla sohbet edioruz hep
tarafından
Ooo mehlika nın anası nasılsın :)
tarafından
İyiyim Gökçe nin anası sen nasılsın mehlikoşun resimlerini çektim yoruldum ahan oturdum artık
tarafından
Yaprak sarıyom kız gel bebiş sallama molası verdim şimdi :) :)
tarafından
Kolay gelsin bende yemek yapcam daha buzlukta sarılmış var Kalkım onu pişirim
0 oy
tarafından
Benim yatak odasıyla lavabo yan yana dün lavaboya girme sifonun sesine hemen uyanır dedim salliyordum daha camiye mi gıdım bu saatte dedi sizinde çok komik olmuş ☺️
(5,913 puan) tarafından
Valla kuzu napalim yani kirk saat ugrasioz uyusunlar die bide uyaninca sinirleniom
tarafından
Benimki normalde sese çok hassas değildi kuzum ama bu ara çit sesine kalkıyor
(5,913 puan) tarafından
Benimki dogdugundan bu yana boyle ya ne olcak noyle bilmiom
0 oy
tarafından
Kız öyle alistirmayin bir uyanır iki uyanır sese alışsın bizim beşik tvinin önünde bangır bangır çalışır o uyur .
(5,913 puan) tarafından
Kiz 6baydir alismadi gitti ya hapsurmamiza bile korkup aglior doktora diom sizde ses cikarmayin hareket etmeyin dior yapisi bu demekki dior sastim kaldim valla
0 oy
(2,257 puan) tarafından

Aboooo diyecem ama iyi yapmışsın canım öyle olmasa cck uyuyamayacak:P

(5,913 puan) tarafından
Aynen valla canim oda halimi goruor yoksa alttan almaz biliorum onu kizim.cit sesine uyanior cunku gecede saat basi yarim.saate bir kalkior bazen 15 dakkaya bir baya zorlaniorum
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Gerçekten çok darlamışsin eşin sabırliymis baya. Yapma ama ya günah bu kadar ☺
(5,913 puan) tarafından
Kiz banada gunah degilmi 9da aldim.ayagima o saate kadar sallayip.durdum ayagim gitti daha ama oda bilior kizinin huyunu yoksa hayatta boyle alttan almaz kolay kolay
0 oy
(868 puan) tarafından
Bi an kendimi gördüm vlla ayni biz
(5,913 puan) tarafından
Haha oglan babayi uyutmus benim adamda eeee eee dior kafa one dusuor durtukliom uyanior devam edior :D
(868 puan) tarafından
47 günlük bebeği uyutamiyor
(5,913 puan) tarafından
Ay 47 gunlukken her gece kolik krizi tutardi o gunler daha zordu
(868 puan) tarafından
Artık uykuyu bn unuttum zaten alıştım yaoacak bişey yok
(5,913 puan) tarafından
6aydr bnde uyumuorum rwsmen gece saat basi yarim saat bazen 15dakkaya bir uyanior hergece agliom resmn
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Sankı değil düpedüz yürüon sen enişteye:) 
(5,913 puan) tarafından
Haha kiz napim.cit sesine uyanior oda goruor halimi o yuzden sesinu cikarmadi yoksa varya o ve alttan almak vuuu cosardi
(16,504 puan) tarafından
Valla sabah bnde bnmkıne baya kızdım
(5,913 puan) tarafından
Hayirdir ne oldu cocugu uyandirdi degil mi oda giderken
0 oy
(790 puan) tarafından
Ay vlla benm oglumda öyle ya çit sesine uyaniyor yatakta dönmemize bile uyaniyor o derece
(5,913 puan) tarafından
Aynen oyle valla cok zor ya hmn zirt gozlerini acior
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bende bebek yanımız da olunca öksürme hapşurma horlama diyorum:)
(5,913 puan) tarafından
Ay o horlama bizim en buyuk sorunumuz cok kotu horluor yan don demekten biktim
0 oy
tarafından
Kızını sesli ortamda uyutmaya alıştır bence yoksa o uyurken hayatınız duracak canım çıt etse uyanır kötü oluyor öylede tv nin yanında uyut zamanla alışır seste uyumaya 
(5,913 puan) tarafından
6aydr alismadi ne yazikki dedigin gibi o uyurken hayat duruor resmen ne yptiysak alismior zirt gozunu acior bize bakip guluor
0 oy
(48,681 puan) tarafından
ayni biz ☺️☺️ esim.mesaj yaziyo su icicem tuvalete gidicem diye dur diyorun kipirdama ☺️☺️☺️
(5,913 puan) tarafından
Haha aynen anlattiklarini bizde yasioruz yeterki babasi olsun evde ona gitmek istior benle oynasin dior babasini sesini duyunca cigliklar atior aglayarak uyuyosa karsisinda durimde aglamadan uyusun dior cocuk daha gec uyuyor ona gulucukler atior sesler cikarior :D
(48,681 puan) tarafından
yerim ya nasil mutlu mutlu oynuyodur ❤️ kucukken ux dort aylikken falan seste uyuyodu yaninda süpürgede yapiyodum tvli odada uyuyodu ama buyudukce iskence ye dondu bak bugun babasi ise gitti uxte uyutmaya basladim bagirma aglama uyumicakmis zorla uyuttum simdi wc gidicem kapi sesine uyaanmasin diye kalkmiyorum
(5,913 puan) tarafından
6 ayde boyle bizimki ya bende uyuttum guya sokaktaki cocuk sesine uyandi daha yarim saat olmadi uyudugu oyle yuksek bir seste degildi sallamaya devam smdi :S
(48,681 puan) tarafından
bende gittim tuvalete dönüşte s.alak kapi ses yaptı acti gozleri anne nerryr gittin dedi ☺️ hemen yattim yanina uyumazdi normaldede uyudu hayret☺️
(5,913 puan) tarafından
Benimki uyumadi bende kalktim yemek yaptim :)
0 oy
(407 puan) tarafından

Allah yardım etsin adama ya:) canım çocuğu sese alıştırırsan daha rahat edersin inan sesli ortamda uyutmayı  dene yoksa ilerde çok zorlanırsın ben çocuklar uyurken elektrikli Süpürge bile açıyorum inan zamanında hiç esirgemedim çünkü o uyuyunca bütün işlerimi yaparım hiçde aldırmaz senin için en doğrusu emin ol

(5,913 puan) tarafından
Valla 6 aydr ugraasioz alissin die yok alismior doktor yapcak birsey yok yapisi boyle dior bna cekmis uykusu bende oyleyim
(407 puan) tarafından
İşin zor o zaman bide iyice uykusu gelmeden yatırma aman sallarsam uyur dersen sallamaya çok alışıyor
(5,913 puan) tarafından
Valla iyice uykusnu getiriom yine ayni
0 oy
(4,490 puan) tarafından
haha eşin hep böyle sabırlı mı kız=)

sabır taşı olsa çatlar bak yakında gitme üstüne bu kadar=) 
(5,913 puan) tarafından
Asla degil soz konusu kizi olunca sabir tasina donuor :D
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bizi gördüm :D ben esime sen bilirsin diyorum o anlıyor :dD. ;D ;D
(5,913 puan) tarafından
Haha napalim hersey onlar uyusun die :D

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 58 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,435 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
31 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya43 (523 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...