0 oy
1,120 göst.
Diğer kategorisinde (536 puan) tarafından
Misal o 10 da yatar çünkü çok erken işe gidiyor ben 12/1 gibi yatıyorum, hep kavgasını ediyoruz lütfen bir kere de beraber uyuyalım diyor ama benim o saatte uyumamın imkanı yok, bu konuyu nasıl hallederiz ? Sizin eşleriniz de böyle mi? 

38 Cevaplar

+1 oy
(52 puan) tarafından
Yanında uzan uyursa kalk yanından canım bende öyle yapıyorum
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Gönlünü et bir kaç defa erken kalkıp erken uyu 
0 oy
(658 puan) tarafından
Valla benimki alıştı çünkü yatsam zaten uyuamıyorum bide çocuk 9 10 arası uyuyor ben anca 1e odaya giriyorum ortalığı toparla temizle ertesi güne hazırlık falan anca sürüyor 
0 oy
tarafından
Benim eşimde öyle maalesef yatıyorz
0 oy
(12,777 puan) tarafından
İzinli iken sen 12 de yat beraber yatarız de shshhs.   Kalkis saatinde önemli bı gün 5 6 da kalk akşam 10 da uyursun :)
0 oy
tarafından
Evet biz eşimle birlikte gireriz yataga telefonla oynarız biraz sohbet ederiz snra yatarız
tarafından
Sana 1 + aynı biz gibisiniz
(1,908 puan) tarafından
Ayni bizz:))))
tarafından
Ne güzel:)
(826 puan) tarafından
Aynl biz. Bende geç uyurum 12 1de o erken uyur bir gireriz konuşuruz sonra o uyur bem sonra uyurum
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Eşini uyutup yataktan kalkabilesin:D bunu bende eşimden istiyorum bende birlikteuyumak istiyorum maalesef me mümkün adam sabah 7 de 8 de yarıyı resmen evi nöbetleşe kullanıyoruz ki biz
(48,643 puan) tarafından
ise kacta gidiyo canim
(9,651 puan) tarafından
Gitmiyo:/ ev erkeği..  kendi işimiz balım evden de takip ediyo bazen gece de gittiği oluyo ama nadir korona başladı başlayalı çok nadir ise gidiyo
0 oy
tarafından

Aynı dertten müzdatibim :(

Eşimde hep öyle diyor yatağa giriyorum o uyuyunca geri kalkıp evimi toplmam lazım töbe öylr dağnık yatamam

0 oy
tarafından
Yatağa giriyoruz o uyu zaten bende telefonla uğraşıyorum hiç sorun olmuyor ama yatağa gelmediğim gibi sorun çıkartıyor
0 oy
(426 puan) tarafından
Canım bizde de tam tersi bir durum var önce ben yatıyorum bende eşime diyorum gel beraber yatalım ben uyuyunca kalkarsın o da tamam diyor böyle yapıyoruz biz sizde böyle yapabilirsiniz
0 oy
(2,707 puan) tarafından
Çocuktan  once öyleydi  simdi imkani yok birde uyuyorum o coktan  uyudu ☺️
0 oy
tarafından
Adam haklı ama 
0 oy
(924 puan) tarafından
 Biz genelde aynı zamanda uyuyoruz pek sorun olmuyor o yüzden. Bı kaç gün uyusan alışırsın aslında
0 oy
(2,241 puan) tarafından

bende tek uyuyamam esim yatakda uyuyo bile olsa uyuyamam once ben uyuycam :D bazen beni uyutup kalkar sende oyle yap bekle uyuyana kadar 

0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben de eşimden tam tersini istiyorum:(. O gec yatıyor ben erken uyku arasında uyanıpta onu göremeyince kotu hissediyorum kendimi.  Belki senin eşin de öyle hissediyor olabilir.
0 oy
tarafından
Eşim de öyle yatağa sürükler zorla asla tv izletmez bana yatıyoruz bana sarılıyo uyuyo hemen bende telefonla filan uğraşıyorum öyle zaman geçiyo sonra uyuyorum bende
0 oy
(505 puan) tarafından
Biz esimle ayni saate yatiyorz cnm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Niye zorluyor ki uykun yoksa yatmak zorunda değilsin. Genellikle eşim benden önce yatağa geçer telefonuna bakar, ben daha sonra giderim ondan önce uyurum:) uyumuş uyumamış umursamam. 
(204 puan) tarafından
Ben :D
0 oy
(868 puan) tarafından
Aynı kendi yatacağı zamn hadi yatalım der sen git derim sen olmayınca yatmam der çocuk gibi
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Eşimde öyle isim varsa bile bana yardım eder bitirir beraber uyuruz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 585 göst.
0 oy
21 cevap 1,134 göst.
+1 oy
27 cevap 389 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (304 puan) tarafından soruldu
+2 oy