0 oy
1,194 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Kızlar bugün alt komşum saat akşam üzeri 6 gibi bana geldi kapıyı açtım çocuğumun sesinden rahatsız olduğunu çok ses yaptığını evde yüksek sesle aksama kadar müzik dinledimizi  takırtı yaptimizi  söyledi  kızım 1 buçuk yaşında ister istemez hareketli ama aşırı şekilde ses yapmıyor her çocuk gibi kendi halinde oyuncaklarıyla oynuyor müzik de açmam zaten evin işinden fırsat bulup müzik dinliycek hal kalmıyor sinirim bozuldu   bizim gürültü yapmadigimizi  çocuk sonuçta dememe rağmen inatla suçlamaya başladı bende çok sikayetciysen polis çağır şikayet et diyip kapıyı yüzüne kapattım varmı böyle bir durum yasiyan:(

35 Cevaplar

+1 oy
(12,264 puan) tarafından

Aynı benim altım dskide huysuz gidip kaynanama şikayet ediyordu 

Apartman i ayağa kaldırdım :D

Bana b.o.k dedii:D çiş dedi anladım ki o karıyla muhattap olunmaz 

(48,761 puan) tarafından
kiz.ona ayrı güldüm çınarın annesinin cevaba ayri esime kavgada dicem demis ya ☺️ esime cis *** desem kavgada ne yapar acaba diye gozumde canlandi
(12,264 puan) tarafından
Hahahha Aynen boş boş bakar ne diyin sen gariii ;)) der
(883 puan) tarafından
Allah'ım yarabbim gece gece sesli güldüm eşim neye guluyosun diyo gülmekten anlatamiyorum çiş diyip duruyorum tuvalete git diyo o da daha çok güldüm :))
(48,761 puan) tarafından
☺️☺️☺️ sidikli diyecek ☺️☺️☺️
(883 puan) tarafından
Ahahhhha desin bende ona çiş derim :)
-Reklam-
0 oy
(17,906 puan) tarafından
Varyaaaaa biri gelip benim cocuklarima bi laf desin oraya yapisttirim amele sümüü gibiiiii 
(64 puan) tarafından
Ahahah:))) valla işte yapamıyorsun  arkamda 1 buçuk yaşında kızım var di korkar çocuk öyle şeyleri görse
0 oy
(27,415 puan) tarafından

Dengesiz insanlar var ya valla.

Bazıları yok yere laf söylemek için söylüyor.

(64 puan) tarafından
Aynen  valla  hani o da kiracı bende yani  surda akıllica geciniyim  diyorum ama burnumdan geliyor
0 oy
(255 puan) tarafından
Toplu yerde yaşamak zor canım hepimiz zaman zaman böyle sıkıntılar yaşıyoruz canını sıkmana değcek bişey değil boşver
(64 puan) tarafından
Çok zor   valla yani halden anlamaları gerekir ses te olsa koca insanım ben bile isteye yapmam 1 buçuk yaşında çocuk  o yapıyordur demeleri lazım çocuğu zapt da edemem hareketli
(255 puan) tarafından
Öyle tabi canım ama insanlara laf anlatamazsın işte boşver sen kendini üzdüğünle kalırsın
(64 puan) tarafından
Valla geçen benim cama biri  yumurta fırlatmış kim yaptı diye ben kimseyle çekişmek istemedim bile ama kapıya kadar çocuk ses yapıyor diye gelince sinirim zıpladı inşallah bidaha gelmez
(255 puan) tarafından
Evet yani sinir bozucu bi durum ama insanları anlamak gerçekten çok zor
0 oy
tarafından
Ne kadar gereksiz hemde yapmadığın birşey valla b8zim üst komşu bizim eve inecek kadar ses yapıyor kapısına bir gün gittiğim yok ayıp yani
(64 puan) tarafından
Aşırı bir sesimiz yoktur eminim  ona oyuncak bebekleriyle oynuyor yani oyuncak poşetini döküyor ara ara koşuyor ne kadar aşırı bir ses olabilir anlamış değilim hiç:(
tarafından
Bir kere güzelce denir hanzo gibi görüp kırılmaz ki insanlar böyle işde
(64 puan) tarafından
Komşuluk kalmamış valla
0 oy
tarafından
Yaşadım ama benim süpürge sesime laf etti işte her gün yatak odasını süpürmesen yok şu saatte süpür dedi bende her gün süpürmek zorundayım saatini değiştiririm dedim ki öğlen 1 den önce tutmazdim şimdi 12 de tutuyorum. Kızımın çok ağladığını söyledi bende ağlatma meraklı değilim mutsuz bir bebek dedim geçtim. Geçen de çocuklarim dans ediyordu ziplamadan mesaj attı kayınpederim rahatsız oluyor sesten diye bende çocukların ellerini kollarını baglayamam dedim ve olay bitti
(64 puan) tarafından
Valla bende her gün süpürüyorum mecburum mutlaka bisey dökülüyor yani beğenmiyorsa çıksın napim  çocuk bunlar hepimiz o yaşlarda aynı şeyleri yaptık
0 oy
tarafından
Bazı insanlar sılf konuşmak için konuşuyorlar
(64 puan) tarafından
Daha çok kavga etmek için çabaladı gibi geldi bana
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Mesela saat kaçta gürültü oluyomuş..bizim aşilt kattaki gece 12 1 de matkap yapıyordu kaç kere şikayet ettik yönetici uyardı bu aralar yapmıyo..ama gün ortasında ses oluyo..benim kızımda ses yapıyo bişeleri yere atıyo vuruyo önceden elinden alırdım ama artık almıyorum çünkü komşularımızın bize saygısı yok bende saygımı kaybettim
(64 puan) tarafından
Bak mesela  saat 9 dan beri benim kızım uyuyor  şimdi birazdan uyanır karnını doyurur altı değişir tekrar uyur gündüz de napim elini kolunu bağlayamam ki aksama doğru 6 da geldi gece 12 falan da değil yani napim çocuk oturmuyor tam oyun zamanları evdeler  zaten çocuklar enerjisini  nasıl atacak bu çocuk anlamıyorum durdan  da anlamaz 1 buçuk yaşında koca kız da degilki
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Ulan tam sac bas yolmalik 
(64 puan) tarafından
:))) az daha konustursaydim bende yolacaktım ama cocugum  arkadaydı korkar diye kapıyı yüzüne kapattım
0 oy
tarafından
Bnmde alt komsu sorunlu yaa. Dün cocuk odası takımı geldi onu monteliyoruz hmn alttan vuruyo. Sabahın köründe yada gece vakti de yapmıyoruz ama hmn sikayet ediyo. Ama kendisi sabahın köründe elektrikli süpürge açar 
(64 puan) tarafından
Hiç anlamıyorum bu insanları yani ne olmuş komşuyuz yani yeri gelir sende yaparsın bende bu kadar neden abartıyorlar anlamadim
tarafından
Sorunlular işte bazi insanlar komsu komsuyu idare etmeli. Ben hiç gitmedim kapısına ses yapıyorsun diye
(64 puan) tarafından
Valla artık hiç durdurmuycam madem yalan konuşup kapıma geliyor çeksin
0 oy
tarafından
Önceden de uyarmışmıydı seni daha önce 
(64 puan) tarafından
Yok yeni oturdular bunlar bundan önce oturanlar hiç gelmedi  sadece bir kere bir komşuma öncekiler çocuğumun çok ağladığını söylemiş yani bana gelmedi kimse önceden bunlar yeni oturdu geçen yukarı vurdular şimdi kapıya geldiler gerçekten rahatsızlık vercek ses yapsam özür dilerdim ben ama   yani hiç öyle bisey yok
tarafından
Anlamaları lazım. 1 buçuk yaşında ki bebek enerjisini nasıl atacak ki evde tabii ki ses çıkartacak. Zor ya apartman da yaşaması. Bizim müstakil ev çok şükür öyle Bi sorun yok. Oğlan evde at koşturacak yakında maşallah. Avaz avaz bağırmasıda cabası. 15 aylık benimki de
(64 puan) tarafından
Allah bağışlasın valla öyle  durdan anlasa durduracam  ama yani durmuyor o da benim suçum değil artık bir daha gelirse kavga ederiz gibime geliyor
0 oy
(48,761 puan) tarafından
kiz biz ilk evlendigimizde alt kattaki komsu geldi bu ses sizden mi geliyor diye ustteki çocuklar zipliyomus meğer ☺️☺️☺️ tasindida kurtulduk yoksa rahat vermezdi bize o 
(64 puan) tarafından
Valla benim kız 2 yaş  sendromuna girdi bağırıyor diye kızıyordum rahatsız olur apartmandakiler diye canlı konser veriyormuşum da haberim yokmuş aksama kadar son ses müzik dinliyormuşum öyle dedi yani yapsaydım da zoruma gitmeseydi:))
(48,761 puan) tarafından
yap sende ac şarkı kizinla dans et ☺️
(64 puan) tarafından
aynen onu istiyo belliki
0 oy
(309 puan) tarafından
oda biseymi benim ust kattakinin iki cocugu var çok ses yaparlar ama ben ses cikarmam onun çapraz bi ustundede bi cocuklu var üstümdeki ne gecen oturmaya gelmiş ev sahibide aralarında bikat var komşular çok rahatsız olduk diye msj atmışlar ev sahibine kapısına gelmişler bağırıp cagiris kızınca kıyamet koptu ben sizi evden cikarmayida bilirim flnndemis ev sahibi öbürüne de çocuğunu al kendi evine gec diye baskı uygulamislar bidaha biaraya gelmiceniz yasak fln demiş ben ses çıkarmadım benimde çocuğum var diye ev sahibi sesleri duymuyonmu diye msj atiyo bende cocuk diye geciwtiriom benimde var bitane bende dusunuom yarin bigun benimkide ses yapsa banada kapıya gelcek dmekki diye 
(64 puan) tarafından
Valla ne olcak bu milletin hali ya   oysaki şu zor günlerde bir birimize destek olmamız altan almamız gerekiyor  zaten hepimizi virüs eve kapadı çocuklar dışarı çıkmıyor evde de kos kos oturamazki   çocuk bunlar
(309 puan) tarafından
kendi cocuklari büyük anlamazki onuda dedim dövüp oturtamaz dedim oda okadar olmaz ama diyo apartmanda iki kiside evsahibinin yalakası o ne derse he diolar yaz gelsin olmadi ev bulursam bende çıkarım diyorum bakalim bana öyle bisyle gelemezler bende eşimde laf kaldirmayiz heleki cocuk konusunda eşim asla laf ettirmez bana ettirmiyo onlar kim oluyo
(64 puan) tarafından
Valla öyle  allahtan yazın taşınmayı düşünüyorum komşuluk ölmüş valla birde üst komşuma sordum abla sana sesimiz geliyormu bazen kızım bağırıyor rahatsız oluyormusun  diye yok canım sesiniz  hiç gelmiyor gelsede çocuk yani tabi yaramazlıkları olacacak  dedi alt komşum nasıl bir ses duyuyor anlamadim
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Benim yan komşum kavga etti böyle birbirlerine girdiler resmen evden çıkacaksın falan dediler sonra konu kapandı ama size ses olmuyor gibi gelebilir çocuğu kastetmiyorum tezgaha koyduğunuz tencere bile inanılmaz gürültülü geliyor benim üst katım da öyle pat küt tezgaha vuruyor evin içinde yankılanıyor ama çocuğa bişey denmez çocuk sonuçta 
(64 puan) tarafından
Valla dikat ediyorum hadi geç saate olsa anlarım ama gündüz çocuk ses yapıyorsa napim ki
0 oy
tarafından
Ben en üst katta oturuyorum çocuklara yürürken bile yavaş yürüyün ses yapmayın altimdakiler habire koşuyor ta ses bna geliyor öle böle ses yok değil benimkiler az bı hareket etsin hemen tak tak vurmaya başlıyorlar yüz vedinmi tepeme çıkar iyi etmişsin çocuk bu haliyle oluyor
(64 puan) tarafından
Valla mecbur kalmasam yine bisey demiycektim tamam abla diyip sussacaktim  ama sürekli suçluyor yalan söylüyor artık dayanamadım  gitsin şikayet etsin napiyim küçücük sabi yani anlasa zaten yapmaz 1 buçuk yaşındaki çocuk durdan anlarmi  hiç
0 oy
tarafından
Bizim apartmanlar sira sira yan apartman inliyo resmen koca mahalle onlari dinliyoruz adam gece 1 2 gümbür gümbür şarkı açıyo kimsede sesini çıkarmıyor o apartmandan benim oglum cok ses ayırt ederdi uyurken alıştı artık garibim horul horul uyuyo 
(64 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun valla koca insanin ses yapmasına karşıyım ama 1 buçuk yaşında çocuğum daha konuşmayı bile çözmedi yani laftan anlamaz işte çocuk buda
0 oy
(765 puan) tarafından
İnşallah buraya üyedir ve okuyordur :D
(64 puan) tarafından
Ay insallah:)))))
0 oy
(245 puan) tarafından
Adı üstunde cocuk ses cıkarır komsun kapatsın kulagını duymazdan gelsin ses cıkarmayan aglamayan cocuk mu varmıs sen hic cocuk buyutmedinmi diye sorsaydın 
(64 puan) tarafından
Üstelik kadın bakıcılık yapıyormuş heralde baktığı çocukların elini kolunu bağlayıp ağzına çorap depiyor  yani  laftan anlasa zaten yapmaz ama daha konuşmayı bile bilmeyen çocuğa ben nasıl laf anlatiyim ki
(245 puan) tarafından
Canm bosver soyleyip dursun o komsu bende var üstelik alt katımda da degil üstte napalım arada kapı carpıyorlar aglıyorlar sırf siz rahatsız olmayın diye dövelimmi. 1 yas ustelik bide Allah akıl fikir versin
(64 puan) tarafından
Amin valla  elimden bisey gelmez  zaten napim
0 oy
tarafından
Vallahi sen iyisin yine benim üstüme bir kiracı taşınmıştı yemin ediyorum hamileliğimi burnumdan getirdi gitti milletle beni düşürdü birbirimize hep ortalığı karıştırdı ortalığı içine Sıçtı bıraktı affedersin benim karşı komşumla sorunum vardı geldi Onunla arami karıştı sonra binaya merdivenci geldi Onunla arami karıştırdı sonra binada bağıra bağıra konuşuyordu evde bağıra bağıra konuşuyordu müzik sistemi vardı evinde gecenin 12'sinde açıyordu Sonses sopa sopayla aşağı vuruyordu sonra halı silkelerken özellikle cama vuruyordu bahçede otururken kahve içiyorduk arkadaşınla üzerimize pislik silkeledi her Candan pislik sirke diyordu yumurta kabuğu bir atıyorduk affedersin şükret Seninki kapına gelmiş yine söylemiş bu benim hep milletle aramı bozdu o taşındı neyse herkes benimle konuşmaya başladı Bir de kendisi Sabahları kapıyı çarpıyor bir de bağırıyor millet gitmiş kapısına şikayet etmiş O da millete diyor ki Esra yapıyor sonra komşuları diyor Hayır sen yapıyorsun Biz biliyoruz Hala inkar ediyor Vallahi ne diyeyim iftira kötü Gerçekten ya onun yüzünden gebelik zehirlenmesi yaşadım tansiyon larım çıktı Allah ıslah etsin böyle insanları
(64 puan) tarafından
Amin git ya o ne öyle allah yardım etsin onla oturan komşuya   kız numarası yokmu gelsin ben taşınınca buruya otursun  da altta oturan beni mumla arasın valla bu ne ya böyle komşu mu olur yok valla çok dikat ediyorum ama 1 buçuk yaşındaki çocuğa dur yapma bağırma desemde yapıyor yine de dikat ediyordum ama bugün canım skldi böyle biseye allah komşunun da hayırlısını versin valla
tarafından
amin cnm aminn valla gurultusu pisligi bitmiyo birde milletle arani aciyor aynen var numarasi 6 7 ayda bir ev degistiriyomus zaten :D
(64 puan) tarafından
Ben çıkınca inşallah o oturur :)))))
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kesin alt komsusudur o canim
(64 puan) tarafından
Aynen valla :)
(1,105 puan) tarafından
Bende geçen sene komsumun evinden çok ses geliyordu ne yapiyo bunlar diyodum . Kızım oldu seslerin kaynağını anladım şimdi onların sesini duymuyorum bile.  Alt komşuma kusura bakmayın valla burası çocuklu ev diyorum sagolsunlar anlayışla karsiliyolar
(64 puan) tarafından
Yok valla bunlar anlamıyorlar insanın halinden benim de kafam ses kaldırmıyor bazen ama yapacak bisey yok herkes sabretmeli

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 286 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ...Merve... (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,347 göst.
25 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 307 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,585 puan) tarafından soruldu
0 oy
70 cevap 1,182 göst.