0 oy
634 göst.
Aile kategorisinde (309 puan) tarafından
esim isten çıkınca aşkım ciktim ben diye msj atar her aksam bu sabah msj geldi bana isten çıktım aşkım diye bende noldu aşkım dedim oda noldu bisy yok yazmış böyle bi msj geldi dedim dün attığım msj yeni iletilmiş dedi içime kurt düştü aksamda biraz asık suratlı konusunca noldu dedi bende msj konusunda kafama takılani söyledim istedigi zaman izin alıp isten çıkabiliyo görüştüğün kisi fabrikaya yakin olabilir 1saat gidip gelebilirsin geri fln dedim telefonu iphone ayrıntı oluyormuş gönderilme ve iletilme zamani onu gösterdi bende önceden öyle bisy olmadığı için içime kurt düştü dedim haksizmiyim ama hep evinden işine biadamdir normalde görüştüğü is arkadasida yok disarda izin günü dahil hep evdedir bizle vakit gecirir ilgilenir şimdide benim böyle dusunmem hiç hayra alamet değilmiş sen olsan napardin dedim görüntülü arasaydin dedi isin olur acmazsin daha çok kafama takilirdi dedim haksizmiyim simdi oncesinde hiç öyle bisy olmamisti

20 Cevaplar

+3 oy
tarafından

I Phone o kadar para verip mesajı geç yollamak :'(

tarafından
Ne güzel yorum arti
(470 puan) tarafından
Ver elini öpeyim artı iki ++++
tarafından
Estağfurullah kız ne el öpmesi gel yanaktan öpelim :))
tarafından
Teşekkürler Ayşe Abla :))
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Bence gereksiz bi mesele. Bazen bir sene öncesinin mesajı bile gelebiliyor. Başına gelmiş biri olarak söylüyorum bunu. Evinden işine diye kendin söylüyorsun. Eşinin üstune fazla gitme derim ben.
(309 puan) tarafından
üstüne gitmedim cnm ozmn konuşuldu kapandı ama kendide kiskanc biridir hiç başıma gelmedi ondan yani
(2,443 puan) tarafından
Yok canım bazen bu mesaj iki kere de gidebiliyor bazen bu attığın mesaj saatler sonra da gidebiliyor.  Böyle şeylerle sıkma canını
0 oy
(780 puan) tarafından
Kendini doldurma şeytan arada selavat getir Allahım görünen görünmeyen şeylerden  sana sığınırım de Allah icine ferahlik versin böyle yaparsan hem kendinin hemde eşinin moralini bozarsın evde kavga gürültü olur selavat getir dua oku öyle kötü düşünme olabilir geç gidebilir mesaj böyle şeylere takılma bak işten eve evden işe giden adammış günahını alma şeytan ortada gezer nasıl yapsamda yuvayı bozsam diye uyma şeytana bacım ailene eşine inan bol bol dua oku Allah gönlüne selamet versin inşallah 
(309 puan) tarafından
amin cnm Allah razı olsun
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Bizde iPhone kullanıyoruz mesela kardeşim gruba birşey yazıyor bana anından düşüyor eşime 10 dakka sonra düşüyor telefondan kaynaklı birşey var mesela ben mesaj atıyorum whatsaaptan ona iletilmiyor arıyorum mesaja bak diye öyle iletiliyor hemen günahını alma eşinin telefonundan bak gönderim zamanı yazar 
(309 puan) tarafından
varmış cnm kendi gösterdi zaten evde bütün aksam beraberken gelmeyip sabah gelmesi birden şaşırttı sadece
(1,084 puan) tarafından
Olabiliyor canım tüm gün yanyanayken fotoğraf atıyorum mesela watsapa girmeden göremiyor Wi-Fi ye bağlı olduğu halde
0 oy
tarafından
Belki akşam işten çıkarken interneti kapalıdir. Sabah mobil veriyi acincada iletilmiştir sana essegin ağzına karpuz kabuğu sokma
0 oy
(131 puan) tarafından
Bence abartmissin. Eğer ddha önce bir hatasını gormediysem böyle bir durumda hayatta aklıma kötü bişey gelmezdi. İnterneti o an cekmediyse çektiği an gelmiştir mesaj. Abartıp kötü düşünmeye gerek yok bence
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Bence fazla tepki vermissin canim. Ortada bise yokken. Bide bunu karsi tarafa belli etmen güvensizlik oluşturur. Hem seytanda surekli vesvese verir. Bu dusunceyi kafandan at. Rabbim korusun yuvalarımızı. Ama zaten adamin icinde varsa her turlu yapar. Eninde sonunda cikar. Bende bi kac kez yersiz trip attim baktim daha kotu olacak. Zaten aklına kotu dusunce girmeyi versin seytan hic birakmiyor. Bosver konuyu kapat hic uzatma
0 oy
tarafından
Bence burayı okuya okuya kafana taktın ayrıca mesaj detayları diğer telefonlarda da oluyo mesajın üstüne uzun basıp yukardaki üç noktaya bas bilgi de o zaman gösterir ne zaman iletilmiş ne zaman okunmuş zaten mesajın altında yazıyo kaçta atıldığı emin olmadıysan al telefonunu bak canım 
0 oy
(80 puan) tarafından
Bazen WhatsApp yapıyor öyle. Eşinin yerine kendini koy sana güvenmese sorgulasa hoşuna gider mi, emin olmadan huzurunu bozma bence böyle şeylerde
0 oy
tarafından
Bazen sebeke çekmez sonradan gelir. Bide hergun atar diyorsun önceki gün aynı mesajdan sana geldimi.ama.bence bisey yoktur sadece bir kuruntu.bide bu mesajı sana atar başka biriyle görüşse direk arar yada başka bisey yazar. 
0 oy
(309 puan) tarafından
kizlar tmm ben bu konuda abartmış olabilirim ama karsi tarafta çok kıskanç bana yaptığı seylerde var biara sabah kalkıp balkonda sigara icmeme takti üst katimizda polis oturuyo evli ama ******** gibi hiç konuşmayız neymis onu görmek için ayni saatte cikiyomusum bigun tartışıyoruz sesimi yukselttim neymis yukarıdaki polisemi duyurmaya calisiyomusum onami guveniyomusum adam zaten bana ufak bisyde guvenmedigini zamanında belli etti simdi söyleyince onla o ayni değilmiş niye attığım adımdan zaten haberi var nereye gitsem gitmeden haberi olur söylerim
0 oy
(48,759 puan) tarafından
bi halt yiyecek olsa neden mesaj yazsinki hem bir aksam oncesi çıktım dedigi nesaj gelmemiş olması lazim.niye yazmadin diye sorsaydin
0 oy
tarafından
Kuzum benim annemin bir lafı var çok afedersin ama eşeğin aklına karpuz kabuğu sokma der hep ben böyle şüpheleri dile dökmeyi hiç iyi bulmuyorum 

Eşinin dediği mümkün birşey bazen oluyor öyle
0 oy
(833 puan) tarafından
Haha biara banada oyle oldu kiz esimin atti mesaj ertsi gunu gelmisti sasirdim .soraaa ek göruntusu atti utandim.
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Her aksam atıyorsa bu msj dogrudur  bence 
0 oy
(373 puan) tarafından
Burda okuduğunuz seylerden piskolojinizi bozuyorsunuz gerçekten, eşini boş yere suçlamışsın çok oluyor öyle seyler telden tele farkediyor yada o attığı an çekmiyor tel başka mesjlar gidiyor o gitmiyor olabiliyor. 
0 oy
tarafından
Adam işten çıkıp biriyle görüşmeye gidecek olsa neden sana işten çıktım diye mesaj atsın ki 
0 oy
(658 puan) tarafından
Canım 2 gündür zaten problem vardı messenger instagram whatsapp facebook uygulama kaynaklıdır. Bizde de öyle oluyor arada eşime mesaj atıyorum cevap gelmiyor 1 2 saat sonra bi bakıyorum daha iletilmemis takma yani kafana. Zaten firma kaynaklı tüm uygulamalarda sıkıntı vardı bugün düzeldi 
0 oy
(4,716 puan) tarafından

Hep burası yüzünden paronayak olduk :D

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Olabiliyor oyle şeyler bende geçen gün eşimin telefonundan kendi telefonuma resim gönderdim 3 tane 2 si geldi bir geldi gözüküyor ama yok yanı teknolojik alet işte bi hata veriyor vesvese yapmışsındır sen canım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 334 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde tugra0606 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
22 saat önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,445 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 109 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sarakurak (928 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 139 göst.
20 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

381,427 soru

11,419,248 cevap

34,975 kullanıcı

...