0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kilosu 5.790 olmuş kaynanam çok zayıf bu diyor bebeğim boyu 63cm sizce ideal değil mi ben takıntı yapmıyorum kilolu olsa nolacak 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,699 puan) tarafından
Kız maşallah de kız çok iyi nesi var ALLAH ALLAH 
(1,699 puan) tarafından
Bu arada be de kayseride yaşıyorum
tarafından
Hadi ya neresindensin
(1,699 puan) tarafından
Bir müddet takasta yaşadım şimdi erkilete taşındım cnm
tarafından
Ben belsin den ayrılamıyorum evlenmeden öncede burdyaim evlendim hala burdayım
(1,699 puan) tarafından
Öylemi belsin yakın bize :)))
-Reklam-
+1 oy
(439 puan) tarafından
Bence normal gibi canım doğduğu kiloya da bağlı her bebek bi değildir benim kızımda çok zayıf ve 16 aylık
tarafından
3.585 doğdu canim
(439 puan) tarafından
Çok güzel bence boşver herkes bişey der bana da hiç 1.5 yaşında çocuk gibi değil falan diyolarda hiç takmıyorum sağlığı yerinde gayette iyi bence sağlıklı olsunda
+1 oy
tarafından
Yoooo gayet iyi kiloda 
tarafından
Ben hiç takmıyorum daha bebek bu ek gıdada alır diye
0 oy
(29 puan) tarafından
Maşallah daha ne istiyor benim oğlum 2 aylıkken 4 buçuk kiloydu
tarafından
Demi ya masslaha benim kizima
(29 puan) tarafından
Kilosu çok iyi her bebek bir değildir iri olsa obez derler zayıf olsa zayıf derler çocuk yaparken sipariş alıcaz onlardan
0 oy
(10,079 puan) tarafından
Aylik ortalama 800grm almis gayet iyi kilosu
tarafından
Ay saol canım Allah razı olsun
(10,079 puan) tarafından
Canım çevrendeki insanlari asla takma. Bak ablam benden 7 ay once dogum yapti ablama hep sutun yetmiyo diyolardi kiz hep agliyodu. Halbuki sutu gayette guzeldi. Kizi ayda 1 kilo aliyordu. Banada aynisini dediler asla kimseyi takmadim ablam diyoduki hatta nasil takmiyorsun kimseyi hiç umrumda olmadi soylenenler. Oglum ayda 1600 kilo aldi hep. Simdide herkes çok kilolu diyor. Yine takmiyorum. Doktor masallah cok iyi diyor cunku sadece anne sutu aliyor. Saglikli oldugunu biliyorum yani. O yuzden kimseyi takma derim sana. Kendi bildigini yao
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Gsyet iyi canm sana tavsiye kimseye kilosunu soyleme 
0 oy
(85 puan) tarafından
Bnm 2 ay 7 gunluk 3550 bn napim şimdi. Doktor iyi dio 2200 doğdu. 
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Kız maşallah benım bebek 4 aylık kilosu 5.500 filan 

Kaynanaya bakma sen 
0 oy
(385 puan) tarafından
Benimde 5200 Dü kilosu ee her ay bir kilo almış bebeğin canım daha ne yaa bemçnim kayınvalidemde kötü niyetli bir kadındeğildir ama oğlumu her gördüğünde zayıftır bu çocuk derdi, eşimin bir fotoğrafları var uzun ve sıska küçükken ne dersin şimdi boşver ama insan takıyor işte bir kaynana olayım ağzımı açmam gelinim çocuk bakımı konusunda
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Maşallah canım hem kilosu hem boyu iyi bakma sen kaynanana daha ne olsun 2.buçuk aylık bebek 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
2 aylık  bebeğin  10 kilo  olmasını  mi bekliyormuş  benim kizm  4 aylıkken 6 kiloydu 
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Benim kız 4 aylıkken 6 kiloydu :) 2 kilo doğmuştu .  Kaynanan obez olsun istiyor herhalde
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sadece anne sütü ise gayet normal. Boyu da gayet ideal. Ebebeğin badilerinde 3 aylık 65 cm yazıyor mesela. Onları dolduruyorsa süper daha ne olsun. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 182 göst.
0 oy
22 cevap 461 göst.
0 oy
6 cevap 103 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,434 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 357 göst.
30 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,116 soru