0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (192 puan) tarafından
Sabah 10bck gibi kalkıyor öğlen saat 2 3gibi. Yatırım birkez diyorum gece erken ytsin normlde kendi  yatar kucugumde var 6aylk hal klmiobnde dedim yatirayim ayağımda saliyim 10dk olmadı 2saatir ayakta yatmio küçüğü yatıo babası yatıp ben onla ugrasiom bundan sonra öğlen de yatirmam gece yatiomu yatmio artık sinirlendim ya saat kaç olmuş yaa aglior gözü aciksz nasıl uykusunu yapiosnz ystiriosnz

8 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
Gündüz uyutmasanda bişey değişmiyo ben 

çok denedim akşama doğru uyuya kalıyo ondan sonra yine aynı saatinde yatıyo geç
(192 puan) tarafından
Ya öğlen yatirmasam  akşam 6gbi ytioe e akşam okdu mü ytior gece uykusu bitti düzen yok
(439 puan) tarafından
İşte gündüz uykusunu geç uyuduğu için gece de geç uyuyo bende aynı durumdayım canım şimdi zorla uyuttum baş edemiyorum
(192 puan) tarafından
2saatr bende saliom ayağımda uyumuo deli oldum nplm öğlen uykusu yatırmayalimmi
(439 puan) tarafından
Öğlen uykusu derken günde 2 kere mi uyuyo 2 uyuyosa 1 e düşür
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
10 da kalkar 2 3 gibi bir uyku cok oynarsak yorulur 2 de olur nadir birkez uyursa 11 de uyur 
(192 puan) tarafından
Ben hiç anlamıyorum ya niye böyle yaptı bgun niyeki ytrdim ya normlde kendisi ytio iki satr saliom ayağım koptu yok ytmio
(3,669 puan) tarafından
Sen onu kendi haline birak cizgi film ac biraz izlesin mayısınca yatır zorlama ile sana eziyet oluyor
(192 puan) tarafından
Öyle ypim ins ytr rahat ederim
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Her çocuk bi olmuyo gerçekten bunu farkettim çocuğumun biri doğdu doğali mizmiz uykusuz uyku duzeni hic olmadı şu an bi buçuk yaşında.  Diğer çocuğum ise doğdu doğali sakin uyku duzeni yeme düzeni olan bi çocuk 2 yaşına kadar gündüz belli saatte uyurdu gece olunca da gene belli bi saatte uyanirdi odasinda uyurken top patlasa uyanmazdi saati gelmeyince. Öteki çocuğum ise ayak sesine bile hop uyaniyo mızir mizir 
(192 puan) tarafından
İade ikisde bir olmuor bnm ikiside çit seste klkr
0 oy
tarafından
20 aylik bir aydir uyumuyor  dogru duzgun köpek.disleri cikti bisey oldu cocuga alt ust oldu uykusu
(192 puan) tarafından
Ya belki dsden ytmuodur üç blmiorum saat kc oldu hala ytmadi bnide ytrmdi
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Aynı durumdayım ve delircm artık 

5 buçukta beri uyanığız ayaklarım koptu ve eminim 7 buçuğa kadar yatmaz daha 
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Benimki 14 aylık yemin hergun baş ağrısı çekiyorum uykusuzluktan migrenim tutuyo 4.5 saat uyumuşum gene geceleri bin kez kalkar sağa sola dönüp agliyo sürekli mama içmez o öyle yapinca yanına uzaniyorum komple uyanır korkusuyla uyuyamıyorum uykum kaciyo 1.2 saat öyle dönüp aladimtan sonra komple kalkar dün gece 12 de uyumuş sabah 7 de kalktı delirecem bu gidişle
0 oy
(764 puan) tarafından
Sabah geç kalktığı için büyük ihtimal. Biraz erken uyandırırsanız akşam uykusu erken gelir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 105 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 109 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 15 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.