0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kızlar 4 yıldır samsung s7 kullanıyorum ve artik gitmeye başladı yani yeni telefon alicam ama kararsizim kullanımı kolay uygun fiyatlı telefon önerir misiniz

38 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Samsun galaksi j4 plus memnunum ama keşke zamanında parmak izi ile acılan telefon alsaydım diyorum kendime 2 sene oldu alalı 
(1,056 puan) tarafından
Benim ki de J4 plus hafıza si çok az ya uygulama indirmwiyorjm ama kullanışlı seviyorum telefonumu bana da 2 yıl olacak eşim nisanliyken almıştı:)
tarafından
Ben hafıza kartı taktım canım yoksa dediğin gibi hafızası az benim de telefon bozuldu kayınpederim aldı taksitli o zaman çalışıyordum 2 ayın parasını vermiştim kayınpederime ama işten çıkarılınca verememiştim
-Reklam-
0 oy
(119,204 puan) tarafından
Kiz uyguna ne varki tlf olsun hersey cok pahali 
(1,946 puan) tarafından
Ole de şimdi telefonumu telefoncuya sarıçam bozulmadan elden çıksın diye yoksa daha çok para veririz tamamen bozulursa;( artik herşey ateş pahasi
0 oy
tarafından
İphone canım 5 senedir kullanıyorum taş gibi telefon menüsüde çok kolay karışık kuruşuk değil 
0 oy
tarafından
J 7 prime ama hiç memnun değilim artık kaç senedir biktim hafızası yetersiz geliyor resim felan çekemiyorum 
tarafından
16 gb canim play store den uygulama yuklenmiyor yer olmadığı için sinir oluyorum bu yüzden resim siliyorum anca yüklüyor çok kötü yaa
tarafından
Seni yerim hatuun . Tellerimizdemi aynı :D
tarafından
Aman olmaz olsun rengide siyah gönül iphone 12 istiyor hayat hafıza dolu diyor :D sen memnun musun  :D
tarafından
Tüh renk tutmadı gold benimki :D hafiza sorunu yaşamasam memnunumda ah ah işte :(
tarafından
Nalet telefon kaç kere düşürdüm birsey olmadi ya ben hiç birsey indiremiyorum oyun oynayacağım onu da yapamıyorum en son bilerek kıracağım
0 oy
(4,646 puan) tarafından

İphone 7  (2. El hata 3 el desek daha iyi :D)güzel telefon ama bazı uygulamaları yok gözükmüyor mesela bu sayfaya corome den giriyorum 

0 oy
(1,523 puan) tarafından
Vestel Venüs kullaniyirum canm 2 sene oldu alalı Mart'ta üç sen olacak 600 TL'ye almıştım hiç kasmiyo maşallahı var 
0 oy
tarafından
Samsung s9 plus kullaniyorum 2 yili gecti masaAllah tas gibi Allah muhafaza cok korkuyorum birsey olmasından abimin hediyesi bunu öneririm cocuklarin elinde hep hergun duvara fırlatıyorlar esime diyorum kirarlarsa aynisini alirim diye biraz pahalı ama deger
0 oy
(98 puan) tarafından
General Mobile gm8 ben memnunum 
0 oy
tarafından
Samsung a31 miydi neydi yeni aldık sayılır memnunum kullanılabilir bi telefon fiyatına göre çok çok iyi özellikle kamerası 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Vallahi redmi note 8 pro benim için en önemli özellik kamera. Mükemmel kamerası var fiyatı da uygun
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Lg screen bende 4 senedir kullanıyorum memnunum çok hafif kaç kere yere düştü betona düştü Suya düştü hiç bişey olmadı 
0 oy
(444 puan) tarafından
Samsung A7 kullanıyorum memnunum kullanımı kolay tavsiye ederim 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Redmi not 9s..cokkk memnunum
0 oy
(341 puan) tarafından
Redmi note 9 kullanıyorum ve çok memnunum tavsiye ederim
(1,946 puan) tarafından
Genelde onu yazmislar
0 oy
(3,836 puan) tarafından
samsung a21S yazın almıştık bence güzel. 
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Ben ıphone 8 kullanıyorum çok öemnunum ama ucuz değil. Xıanomi telefon kullananlar memnun bi araştır istersen 
0 oy
(530 puan) tarafından
Huawei honor 8c çok memnunum herşey mevcut 1200 e almıştım şuan daha Uygun muş 2 yıl oldu 
0 oy
tarafından
A30S kullanıyorum hafızası 120 gb çok memnunum
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Huaweı evet memnunum 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Xiomi redmi note 8 çok memnunum özellikleri çok iyi bütün özellikler var düşünürsen:-)

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 258 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 114 göst.
20 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
17 Ocak 2024 Moda kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

378,832 soru

11,339,341 cevap

34,803 kullanıcı

...