0 oy
664 göst.
Aile kategorisinde (681 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar evlendikten ne zmn süre içerisinde gece tek başınıza kaldınız evde eşim işe gidiyor bugün ilk def a tek yatacağım evim guvenilir çok şükür yine de size sormak istedim korktunuz mu hic

55 Cevaplar

0 oy
(14,035 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hiç tek kalmadım üst katta kaynanam var hayatta tek yatırmaz canım bir kere eşim sabaha kadar çalıştı müsade etmedi evde uyumamà. Rabbim in melekleri seninle olsun inşallah korkma kalbine o korkuyu sokma duanı et musaitsen namazını kıl tv yi aç sana ses olur 
(681 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
-Reklam-
+1 oy
(16,506 puan) tarafından
 şimdiye kadar hiç tek uyumadım 
(119,461 puan) tarafından
Bemde hep sana sen bana bisi verme hep kendin yee
(16,506 puan) tarafından
Hahaha gelınce ancak :)
0 oy
(13,717 puan) tarafından
Evet hep de titrerdim korkudan
0 oy
tarafından

Ben birileri varken bile korkuyorum :D o yüzden eşim uyumadan uyumaya çalışırım yada gece tuvalete giderken çocuğa bak bahanesi ile uyandırır tuvalete gider geri dönüşte odamın kapısını kitler yatarım 

(444 puan) tarafından
:D akıllı kadın
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Hic yanliz kalmadim yaa 1 gece esim kuzenini almaya gitti gec geldi ama geldi
0 oy
tarafından
Uyurum ben çok şükür korkmam 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Haftanın 2 günü tek yatıyorum ama artık kızım var tek degilim :))
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Evlendikten 3.5 ay sonra eşin işe gitti yurdisi calisiyor. 1 hafta yanliz kaldim sonra anneme gectim hamileyim diye birakmadilar ama korkmadim. Şimdi oglum 4 aylik esim bikac gune gidicek artik evdeyim oglumla kalicaz
0 oy
tarafından
Valla ben 10 senelik evliyim ilk yalniz uyudugumuzda 6 senelik evliydim 
0 oy
tarafından

Evlendik 3.gün eşim gece vardiyasına gitti artık gerisini sen düşün :D

0 oy
(1,007 puan) tarafından
2.5 senelik evliyim eşim 1 kere gece çalışmak zorunda kaldı ama ben bekarken de evde tektim ailemden ayrı şehirdeydim alışkınım korkmam asla.
0 oy
(924 puan) tarafından
Canım ben hiç tek uyuyamıyorum valla eşim şehir dışında bende 7 aylık hamileyim annemlerde kalıyorum
0 oy
(444 puan) tarafından
Uyumadım uyuyamam da korkarım :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yeni evliyken eşim göreve gitti 1 ay kadar yalnız kaldım evde canım.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Geçen  sene  yılbaşı  gecesi  tek  kaldım  eşim  gelene kadar  uyuyamadım 
0 oy
(10,556 puan) tarafından
Uyumadım uyuyamam çocukluktan kalma bişeyler yüzünden tek başıma yatamam evde olur başka odada bile  yatmam illa yanımda olacak 
0 oy
(510 puan) tarafından
Eşim geceye gidiyordu sürekli yalnızdım ve evim ilçede dağın başındaydı etrafında ne ev ne başka birşey vardı bi tane üst kat komşu vardı yeni evliyim tanımıyorum ne kadar güvenebilirsin ki çok korkuyordum lambader açıyordum ışıkları kapatıyordum uyku bastırana kadar tv izliyordum sonra her odanın kapısını kitliyordum en son yatak odasına girip kitliyordum yatıyordum ama sabahı zor ediyordum sonra alıştım tabi ama korkma duanı et Allaha sığın canım 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Kendi tırımız var eşim uzun yol şoförlüğü yapıyor. Evlendiğim sürenin yarıdan fazlasında tek yatmışımdır heralde :) 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben sabaha kadar eşimi beklerdim sbh beraber uyurduk :) tabi çocuk yok o zamanlar 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Calistigim icin Ailemden uzak tek basima yasadim ben 4 yil hep tek uyudum zordu ya korkmadim ama yalnizlik Allaha mahsus 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 194 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 204 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 342 göst.
0 oy
11 cevap 305 göst.
16 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Elçikuşu12 (251 puan) tarafından soruldu