0 oy
390 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Kaynanam eltimle birlikte yaşıyordu lar evleri ayırmadan önce kaynanam sürekli bize gelmeye kalmaya başladı bekar.oğulariyla . Eskiden benle.eşimi red ettiler  biz yokmuşuz gibi yaşadılar onlar hazır yemek yerken biz aç yatiyoduk özel çocuklarım var tedavileri için başka şehirlere giderdik ne gelir bizi görür nede ararlardi. Çok uzun bı süre aralıklarla hastanede yatık eşim eve gitmiyordu hastanenin önünde yatıyordu bir gün kaynanmi aradım oğlunu çağır yanında kalsın dedim  bak sabahları işe gidiyor mahf oluyor hastanede dedim tamm.dedi aramamış. Kapısına gittim benle hastaneye gel oğlum çok kötü dedim başıma belamı oldunuz çık gitt dedi ağlaya ağlaya evime gittim ne onlar geliridi ne biz giderdik şimdi eltim evini ayırdı görümcem bana düşman kesildi gidin annemin yaninda kalın annem tek kalıyor hasta felan diyor eşimde izin vermiyor gitmiyecez 1 buçuk aylık bebeğimiz var çocuklarımız hasta  çıkarmam sizi evden diyor. Eltimede bebek küçük dedim  vatsaptan söz atıp duruyor bize bana annem olmasa kimseyi tanımam ben dedi. Onca şeye rağmen ben annesini evime aldım hastalandı ben baktım yemeğini yatağına kadar getirdim bı sağol demedi ilaç saatlerini  geçirmeden verdim. Şimdi çok değerli eltim bı patpat patlatmış durum yapip gelinim..... Elerine sağlık yazıyorlar bende duruma bakmadım bu sefer özelden atıyorlar siz olsaniz ne yaparsınız  dün sinirimden ağladım  ne yapsam yaranamiyor um bunlara

9 Cevaplar

0 oy
(1,012 puan) tarafından
Görmezden gel mutlu olmak mı istiyorsun beklenti içine girme böyle insanlara karşı
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
Ne olursa olsun gitmezdim gelmesinde müsade etmezdim görümcen kendi baksın madem 
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Üff varoş varoş hareketler. Görmezden gel yok say daha çok atarlar zorlarına gidiyor demekki 
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Görümcen cok istiyorsa kendi baksın, benim annem olsa neden yengeme bak, diyim nasılsa ayrılöıssınız is bitmis yani simdi akıllarına gelmissşnz
(163 puan) tarafından
O doğum yaptı ben hastaneye gittim ona dogdusuna harf aldim ben sezeryan oldum  gelmelerini geçtim arayan yok kızım 2 aylık olacak daha gelip yeğenini görmemiş
(3,676 puan) tarafından
Öyleler zor günde yoklar ama kendilerine ısak cok aynı, bizimkiler Allahtan esimde takmıyor
0 oy
(49,777 puan) tarafından
engellerdim hepsini bakmazdimda oyle insana 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kendi baksin gorumcen onun anasi degilmiymis? Emgelle girsin hepsini, 3sinde arkanda hic umursama bile. Senin derdin sana yeter canim, cocuklarinla ilgilen engelle oblar kudursun
0 oy
(13,220 puan) tarafından
Hepsinin numarasını engelle sonra da sil yerinde olsam bı gün bakmazdım seni kullanmışlar resmen canım
0 oy
(444 puan) tarafından
Tek kelimeyle allahından bulsunlar... ! 
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Üçü de birbirinden gereksiz bence görümcen anneme bak diyene kadar kendi baksın madem çok biliyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 244 göst.
6 Eylül 2021 Aile kategorisinde Canim (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 435 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 745 göst.
10 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,055 göst.