0 oy
404 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Yani bebekten fırsat buldukça ağda makyaj vs. Bakımlarınızı yapabiliyor musunuz ben yapamıyorum maalesef kaldım böyle balta girmemiş orman gibiyim :D

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Temizlik imandan dır tabikide temiz bakarim kızımada kendimede :) okadar kalamam ben 
tarafından
Oh ne güzel :) kendinize bakacak vakti nasıl buluyorsunuz peki ben bulamıyorum eşime yaklaşamıyorum bu yüzden
-Reklam-
+1 oy
(4,237 puan) tarafından
Herseyi gectim ölum heran kapimda diye kisisel temizligimi nolursa olsun yaparim
tarafından
Çok doğru düşünüyorsunuz keşke bende yapabilsem
(4,237 puan) tarafından
Bebegine babasi bakiversin sen kendi temizligini hallet bakmiyormu oyle
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Iki cocuğum var onlar uyuyunca ağdami yaparim kaşlarimi alirim herseyimi yaparim 
tarafından
Vay be hem de iki çocukla ne güzel :)
(17,761 puan) tarafından
Aynen yani salmamak lazim baciko
0 oy
(1,262 puan) tarafından

En büyük bakımım yemek yiyebiliyorsam şükür :D 

tarafından
Bende öyle valla yemeğimi yedim duşuma girdim mi bunları anca yapıyorum
0 oy
(992 puan) tarafından
Bıyıklarına 5  ay felan oldu bacaklarım lazerli  çıkmıyor kol altı eldivenle bikininjilet :))) 22+5 hamileyim
(992 puan) tarafından
Kas zaten almiyorum
tarafından
Ay hamileyken de çok zor oluyo ya ama neyse ki daha küçükmüş hafta olarak eğilebilirsiniz yani bıyıkları da iple hallediyom ben :)
0 oy
(13,700 puan) tarafından
Allah'a bin şükür makyajımı da yapıyorum temizligimi de.

Ama ikincide sonra ne olur bilemem
(2,717 puan) tarafından
Sen dogurda altin dakacokkk altinnn☺️☺️
(13,700 puan) tarafından
Sen simdoden ver aşkım :D
tarafından
Hemde makyaj yapıyosunuz ne güzel ya bende çok özledim makyaj yapmayı hiç vakit ayıramıyorum bide dışarıya da çıkmıyoruz hamileyken daha bakımlıydım iyice saldım
tarafından
Maşallah mervoşum ☺️ bulantı olacak malesef inşallah oda geçer zamanla (^o^)☺️
(2,717 puan) tarafından
Altin düşükken  alsak  iyiydi☺️
0 oy
tarafından
Çok şükür doğuştan hiç bir yerde kıl yok çıkmıyor da kurtuluyoruz. Onun dışında krem sürmeye vaktim kalmıyor.
tarafından
Şu doğuştan kılsız olanlara da çok özeniyorum ha :) bana çim biçme makinesi lazım o derece yani :)
0 oy
tarafından
Uyku saatlerinde yap canım ağda dediğin 1 saatlik iş 
tarafından
Ya hiç uğraşamıyorum ki canım bebekten önce de yapamazdım ağda yapmayı hiç beceremiyorum güzellik salonuna giderdim pandemiden önce şimdi hiçbir şey yapamıyorum yaparsam anca jilet o da mahvetti tüylerimi kalınlaştırdı
0 oy
tarafından
Eşim evdeyken bebise baktı çok şükür hallettim işlerimi 
tarafından
Ben yemeği zor yapıyom duşa da hemen girip çıkıyorum oyalanamıyorum elim de hızlı değil pek ağdayı beceremiyorum
tarafından
Akıl vermek inan değil ama vücut temizliği çok önemli cnm genelde gece işlerimi yapiorum yemek bulaşık evi toplama duş vücut sonra yatıp namaza kalkınca bı mutlu oluyorum denemek istersen böle bı dene akşam eşin varken yada gece uyuduklarinda ama inan akıl vermek değil işini kolaylaştırmak için belki çözüm olur
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Cok şükür yapıyoruz ölüm heran gelebilir canim temiz olmalı insan:) 
tarafından
Ne güzel çok doğru :)
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Tabiki bebeksiz oldugum zamanlar gibiyim diyemem ama yinede balta girmemiş orman gibi de dolasmam akşamları eşim bakarken dusumu da alırım temzuligimi de yaparım makyaj falan da dışarı çıkarken yaparım  evde gerek yok ama parfüm sıkmadan gezmek kokuya takıntım var çünkü pis kokan insanı hiç sevmem
0 oy
tarafından
Banyoya girebildigime şükür ediyorum :D 
0 oy
tarafından

Benim çocuğum yok ama yorumları okudum da ablamı ve çalışan bayanları tebrik ediyorum 2 tane çocuğu var  hem çalışıyor hem eviyle ilgileniyor evde destekçisi de yok kimseye gel yardım et demez sabah çocuklar bakıcılara  kendi işe. İş yerindede o mükellef senin bu benim dükkan geziyor ödeme topluyor akşam işten çıktımı kızın dersin oğlanın yemeği  Cat kapı evine git 1 tane toz bulamazsın ve her akşam 2 3 çeşit yemek yapar çocukların zevklerine göre. Akşama kadar evde oturanlar. Krem sürmeye vaktimiz yok diyorlar 

CALIŞAN BAYANLARI TEBRİK EDİYORUM RABBİM YARDIMCINIZ OLSUN

0 oy
(289 puan) tarafından
Lazeri cikarandan allah razi olsun vallah her yerim lazerli cikmiyor dogum sonrasi biraz cikti o da jiletle hallettim

Kasimi gidip aldiriyorum ayda 1 

Sacimi bebem uyuyunca boyuyorum 

Makyaj sevmezdim zaten pek 

Tirnaklarimi bebegimle birlikte kesiyorum 

Dusa aksam eaim gelince giriyorum 

Oglum gunduz uyudugunda valla oturup kahvemi icip dizi izliyorum tek luksum su aralar
0 oy
tarafından
Heryerim lazerli kuzum ağda derdim yok çok şükür ama arada makyaj yapıyorum 
0 oy
(658 puan) tarafından
Valla ben o konuda çok beceriksizim kas alamam oyarım ağda zaten yapamam ama 2 haftada bir giderim kuaföre kas büyük ağda yaptırırım banyo desen hergun en fazla 1 gün arayla oda o anki duruma bağlı olarak. Tabi ben yanlış değilim canım birşey yapacak olunca kaynanam kaynatam var onlar bakıyor ben işlerimi hallediyorum veya çocuk uyuyunca yapıyorum 
0 oy
tarafından
Asla oyle duramam ben bende oglumda bakimliyiz
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Bıyıklar aldı başını gidiyor.. cilt bakımı yapıyorum ama çünkü cildim çok kuru kabuklanıyor kaşınıyor.  

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 79 göst.
7 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 383 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
0 oy
20 cevap 272 göst.

379,716 soru