0 oy
877 göst.
Diğer kategorisinde (5,463 puan) tarafından
Bız 1 buçuk sene olacak evliyiz çoğu zaman uykuda üstüme çıkıyor bıde uyuyoruz uykulu haliyle cinsel istek de bulunuyor ben kaç kere iteledm drek uyırdu bıde bağıra bağıra konuşuyor bazen bugunde uyuyorduk bi yakama yapştı sikeledi yakamı bıtane vurdum napyosun manyakmasın dedım baktm uyumuş ne ben onsuz yatarım nede o bensz yatar ayrı da yatamam :( ayy çok korktum eşim hep hatrlamıyorum nezman yoo oyle bşey der korkmaya başladım artık yav:(

26 Cevaplar

0 oy
(847 puan) tarafından
Aynı benim eşim. Bi gece yatarken sırtıma tüm gücüyle yumruk atıp kalk üstünü giy lan yüzbaşı geliyor dedi. Sırtımda 38 platin var skolyoz ameliyatlıyım bide. :D azdaha gümbürtüye gidiyodum. Konusur geceleri bana biyerleri gösterir elini karşıya uzatır selamlaşır tokalaşır. Alıştım artık önceden Korkardım da baktım hatırlamıyor bilinçsiz yapıyor saldım. Ama öyle boğma neyin olmadı sen dikkat et Kendini kaybederse nefesini keser valla tehlikeli  yani
(5,463 puan) tarafından
Eşim psikolojik destek alck i inşallah konuştum artık çok korktum
(847 puan) tarafından
İyi olur kuzum ikiniz içinde
-Reklam-
0 oy
(4,831 puan) tarafından
Kız öyle bir zamanda sağlam bir tokat yapıştır kendine geldiği zaman  anlatırsın zaten
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bazen buradakilere kafa bulduğunuzu düşünmüyor değilim 
(5,463 puan) tarafından
Kim kafa buluyor
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Benm eşim öyle yapsa korkardım heralde :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kiz nasil yation ben korkudan yatamam bide uykulu naptigini bilmior Allah korusun sana zarar verse 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Geceleri konuşur hatırlamaz. Tuvaletten geldim tam dalmak üzereyim. Yat uyu hadi diyo. Sabah sordum tabiki hatırlamıyo

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 407 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 245 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Arasbebek (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 380 göst.