0 oy
532 göst.
Diğer kategorisinde (1,788 puan) tarafından

image

Benim findigim uyudu bende simdi yemek yapıcam bir yandan da cay ici yorum sizden naber kizlar?☺

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benim de oğlum şimdi uyudu ben de uyucam gece çok geç uyudum dizi izliyorum diye şimdi basım ağrıyor :D uyanınca da yemek yaparım ınsallahh

(1,788 puan) tarafından
kirmizi odayi mi izlemiştin?☺
tarafından
Yok kız ben internetten kore dizisi izliyorum  :D türk dizilerini sevmiyorum cılkı çıkıyor kore dizileri 16 veya 20 bölümde bitiyor  :)
(1,788 puan) tarafından
aa hadi yaa bende bazi kore filmlerini izledim ama hiç dizisini izlememistim şimdi senden ogredim kısa sürdüğünü☺
-Reklam-
0 oy
(444 puan) tarafından

Kocişim bilgisayar başında iş yapıyor 

Bende uzanıyorum kulaklığı taktım müzik dinliyorum evde bir sürü iş var ama aşkım benim kıyamadı bana dinlen işim bitsin beraber yaparız dedi :)<3:D

(1,788 puan) tarafından
vayyy bee sen  baya sanslisin kiz o zaman☺
0 oy
tarafından
Eşimi ise yollayıp komşunun ineği vardi süt getirdi onu icecem gel icelim
(1,788 puan) tarafından
cok sagol kuzum ben köyde yasayinca heryer süt zaten☺
tarafından
Bnde köyde yaşıyorum cnm köyden başka bı köye gelin geldim zaten şehir hayatı iyi de ne bilim bnce köy hayatı daha iyi herkez sıcak kanlı sohbet ediyoruz normalde gidip geliyorduk şimdi virüs var diye çıkmıyoruz ama şehirde karşı komsunu tanımıyorsun
0 oy
(632 puan) tarafından
Benim oğlumda uyudu.ama kucagimda uyur.onu yerine koysam həmən uyanir.ondan kucagimda uyurken dizi izliyirum
(1,788 puan) tarafından
emzik kullanmıyormu canim agzina versen
(632 puan) tarafından
Kullaniyor canim.ama fark etmez emzikli olurken bile kucagimda uyur.bilemiyorum son zamanlar Boyle oldu.sanki sancisi varmis gibi kivriliyo
0 oy
(1,523 puan) tarafından

image

benm fındık uyunuyir bir saattir sallıyorum uyusa bnde yemek yapicam inşallah ❤️
(1,788 puan) tarafından
oyy maşallah kac aylik kuzucuk☺
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Uykum var sultennnnn

(1,788 puan) tarafından
garii senin adin neydi ben vallahi gene unuttum bende alzahmir mi var ne aksamki yediğimi sabaha unutuyorum ahahah :D
(27,353 puan) tarafından
Sjsjsjjs hatirla baaaaneee
0 oy
(10,533 puan) tarafından
Kızımı uyuttum Paşamı sallıyorum oda uyudu şükür 
0 oy
tarafından
Benim oğlumda öyle battaniyesi uyumaz benim de çok işim var pilav yapcam cam silip perde aşacak tuvalet banyo off off
(1,848 puan) tarafından
Ay benimki de aynı. Mavi bi nohut battaniyesi var onsuz uyumaz. Yazın bile onla uyur :)
0 oy
(119,366 puan) tarafından
Baby boyum uyumak üzere uyusun bende az evi toplarim
0 oy
tarafından
Sinirden ağlıyorum :(((((((
0 oy
tarafından

Şimdi kocamı işe gönderdim Çınar bebiim de uyuyo serilcek çamaşırlarım var ama ben panduflarimla bakışip dertlesiyorum cok tatlılar yav

image

tarafından
7 aylık sarı mavi gözlü bı bebek benim çınara kimsenin askim dediğini hatırlamıyorum
(632 puan) tarafından
Resmini atarmisin cnm
tarafından
Sorduğum sorularda var profilimden gorebilirsin bu eski post hortlatmiyim şimdi
(632 puan) tarafından
Ay masAllah kız ne yakisikliymis çinar)) ama o deyilmiş cnm
tarafından
Teşekkür ederiz
0 oy
(7,791 puan) tarafından

image

o yana da bu yana da beşik salliyom  :)
0 oy
(868 puan) tarafından

image

oğlumu uyutmaya çalışıyorum vlla yoruldum akşamdan beri toplasan bir saat uykusu yok
0 oy
tarafından

Alın size anlık ❤️❤️❤️ben bana gülsün diye o kadar sebeklik yapıyorum

O ise boncuk boncuk bakiyo :)image

(3,794 puan) tarafından
Anam gelmiş sert bakışlı minnak . Cok seker bu kiz gulmese de olur . Benimki hep sırıtıyor.  Arada boyle sert bakinca hoşuma gidiyo
tarafından
Yaaa bu hiç gülmüyor av uv ih ih bitti bugün pusette oyuncağına birşeyler diodu gülüyor bize yok beni farkedince surat düşüyor
(3,794 puan) tarafından
Anlamıştır seni gülsün diye uğraştığını hoşuna gidiyodur icinden sırıtiyodur kesin kıs kıs. ;)
tarafından
Ayy inşallah canım ya sağol
0 oy
(29 puan) tarafından

image

bsbişi miz süpriz yaptı erken geldi işten oğluşum la vakit geçiriyor
0 oy
(1,848 puan) tarafından
Oğlum uyuyor bende kahve ve tv keyfisi. Yemekler pisti :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 376 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,788 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 604 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,788 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 688 göst.
25 Eylül 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,788 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 526 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,788 puan) tarafından soruldu

380,418 soru

11,389,955 cevap

34,898 kullanıcı

...