0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabahtan beri süpürge bir kapandı iki açıldı hadi azıcık uyuyim dedim ne silktiyse taa camima vura vura silkti gerçi haftaici da süpürgeyi sabah 8 de bile tuttuğu silkindigi oluyor yatak odamın camı yumurta çöpunden tut üzümlü keke kadar var 

10 Cevaplar

+1 oy
(731 puan) tarafından
Bende paylaştm az önce çıldırıyorum sesten ya of
-Reklam-
+1 oy
(3,157 puan) tarafından
Ya canim supurgeye biaey diyemem bende oyle yapiyorum bazen cocuk durmayinca ac kapa yapiyoruz ama o na soyle silkeleme de yani gunah hem 
tarafından
Onun çocuklarının hepsi büyük en küçüğü 5 yaşında zaten
(3,157 puan) tarafından
O zaman cocuklar yapiyodru canim napacan yada bi laf arasinda söyle konusuyorsaniz
+1 oy
tarafından
Hiç sevmediğim komşu tipi camdan halı falan silkelemek çok yanlış geliyor bana süpürge denen bişi var Bi kere camları yeni sildiğim zaman ertesi gün camın önü saç sakal doluydu üst kata Bi çıktım ondan beri tövbe Bi daha bişi silkeleyen yok apartman yani burası müstakil ev değil bende bişi silkelemem camdan sofra bezini bile mutfağa lavaboya silkelerim 
0 oy
tarafından
Bizimkiler gibi kadın lad anlamuyor çocuklara bir dur demiyor evin içinde gibiler sabaha kadar ses yapiyorlar
(731 puan) tarafından
Aynen ya bak benim üstümde birisi var 100 kere uyardım halen aynı tutacan sacından sürükleyecen birde çalışyorum hamileyim dinlenmek istiyorum ama izin vermiyorlar
tarafından
Ben kendimi geçtim benim çocuğum hasta ağlayınca morarıyor katılıyor cocouk korkarak uyanıyor söyledim halbuki ama hala evin içinde at koşuyor gibi
(731 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin böylelerini
tarafından
Bende evin içinde bağırıyorum ağzıma gleen sayıyorum. Vuruyorum sürekli bende onları rahatsız ederim kendileri bilir
(731 puan) tarafından
Aynı ben de öyle bir  her lafı söylüyorum
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bizim usttekilerde oyle sanki evin içinde at kosturuyorlar saygısızlar iyicene gıcık olmaya başladım dusuncesizler
0 oy
(444 puan) tarafından
Canım kapısını vurup uyarsana uyardın mı ?
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ah ah bende de var ondan daha beteri hemde 
0 oy
(510 puan) tarafından
Kız benim üst sabah 4 de kalkıyor koltuk sandalye çekiştiriyor halı sirkeli yor aynı dertten mğzdaribim kapıya gitmekten bıktım 
0 oy
(466 puan) tarafından
Saygısız insanlar.. bazıları ne dersen de 40 defa git kapısına anlamazlar inadına yaparlar 
0 oy
tarafından
Benimki balkonlarını yıkıyor her gün . Demirlerini de yıkıyor su hep bana dökülüyor kaç kez çamaşırım ıslandı eşyalarım ıslandı ama yapacak bir şey yok anlamıyor düşünemiyor çok da iyi bir insan kırmak da istemiyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
0 oy
1 cevap 72 göst.
25 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeynebbbbbb (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.

379,141 soru

11,349,270 cevap

34,814 kullanıcı

...