0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Mutlu huzurlu bereketli sağlıklı geceler hanımlar fazlasıyla unutkan olmaya başladım örnek vereyim. Oturma odasından cay yapmak için kalktım mutfakta ne yapacağımı unuttum az önce eşim kahve yapta içelim dedi mutfağa gittim durdum durdum. Yapmadan döndüm adam hani kahve dedi yatak odamdan birşey almaya gidiyorum unutup dönüyorum telefon şifremi bile günde 50 kez kullanıyorum bugün telime yeniden başlat yaptım şifreyi unuttum ve en az 100 kere denedik bulamadım eşim en son buldu su içmeye kalkıyorum içmeden dönüyorum. Bugün aygaza su koydum kaynasın diye onu bile unuttum yemek yaparken bile mutfakta oturuyorum yoksa unutuyorum yanıyor. 

Kan değerleri normal birtanesi düşük oda sağlık ocağındaki doktor önemli değil.  Gebelikte iniş çıkışlar olur dedi bu ay genel değerlere 3 kez bakıldı hep nolmal güzel dendi

10 Cevaplar

0 oy
(13,709 puan) tarafından
B12 baktirdin mi hix?
tarafından
Bakıldı cnm düşük olan de değerim Vitamin d sadece cnm oda iniş çıkışlar olur dedi
-Reklam-
0 oy
(98 puan) tarafından
Kiz valla hepsi bendede var herseyi unuttuyorum tek sen degilsin valla 
tarafından
Tek değilmişim :). Beni rahatsız etmeye başladı cnm içmem gereken ilaçları bile umuyorum eşim arıyor hatırlatıyor. Tamm diyorum kapatıyorum. Mutfağa gidince unutuyorum
(98 puan) tarafından
Kız sana yemin ederim çayı ocakta bıraktım unuttum suyu bitmiş sonra yemekleri unutuyorum pişirmeyi esim su istiyor geri su vermeden eşimin yanına gidiyorum kendi halime cok gülüyorum aslında valla :)
tarafından
Kader arkadaşım
(98 puan) tarafından
Allaha dua ettim kendimi unutmadığım için :D
0 oy
tarafından
Ben bazen günleri bile unutuyorum
tarafından
O evden çıkmiyoruz günlerle işimiz olmuyor her gün aynı ondan kaynaklandığını düşünüyorum
0 oy
(578 puan) tarafından
Bu kadar fazla değil ama bende unutuyorum hamilekte oldu ama ben değerime baktirmadim sağlık ocağı mi bakar
(578 puan) tarafından
Anladım canım aşıya gidince birde ben baktoriyim
tarafından
Sabah 9 10 Arası alınıyor bilgin olsun
(578 puan) tarafından
Tam canım asiyda zaten 9 da orda oluyoruz aç tok fark ediyor mu
tarafından
Aç karnına git cnm şeker filanda bakılsın
(578 puan) tarafından
Tam canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Hamileyseniz hamilelikte başladı benim daha sonra doğumdan sonrada devam etti unutkanlıpı bir çok sebebi var kaynağını bulmanız lazım b12 stres dikkat dağınıklığı gibi
tarafından
Bu 3 üncü gebeliğim diğerlerinde olmamıştı
0 oy
(196 puan) tarafından
Ya olabilir bende de oluyor bazen bı ara bende düşündüm büyütmeyin bunu insan daha çok beynini izlemeye başlıyor onu da mı unuttum bunu da mı unuttum diye dertleniyor insanız unutabiliriz degerlerinizde bişey çıkmamışsa bişey yoktur iyice doktora gidin araştırın  bu korona döneminde evlere kapandik hep aynı şeyleri yapıyoruz insan bazen öyle donup kalıyor unutkanlık olabilir 
tarafından
Canım ben böyle şeylerde hemn şüpheci davranıyorum ufak bir baş ağrısı beni yarim etti  psikolojik olarak etkiliyor beni herşey
(196 puan) tarafından
Olabilir biraz hassas olabilirsin şüpheci olmak iyi bişey insanı araştırmaya sevk ediyor bak araştırmışsın doktora gitmişsin git araştır ama bişey çıkmıyorsa odaklanma bu biraz diyete başlayınca insanın hep yemek düşünmesi gibi unutkanmiyim diye düşününce daha fazla unutkanlıklarina odaklanırsın sitres yaparsın bı ara bende de oldu
0 oy
(84 puan) tarafından
Bende de aşırı unutkanlık var kaç kere yemeği ocakta unuttum baktım bu gidişle evi yakıcam doktora gittim kan değerlerime baktırdım her şey normal çıktı memoran diye bi takviye önerdi onu kullanmaya başladım 3 aydır kullanıyorum eskiye oranla baya azaldı unutkanlığım dikkat dağınıklığım da azaldı.
0 oy
tarafından
Hortlamış post 
0 oy
tarafından

Hic tek degilsin. Al bendende o kadar :(

0 oy
(5,997 puan) tarafından
Ya sorma aynı senin gibiyim. Saglık ocagına mı kan testi yaptılar bende yaptırmak istiyorum aşırı unutkanım vitamin mi eksik kanım mı az, anlamadım 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 95 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yarin (33 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 266 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.
5 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 168 göst.
23 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...