0 oy
575 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Sorum yukarda instagram resimlimagnet diye bir site aranızda yaptıran varmı hiç usanmadan tek tek okudum yorumları herkes çok memnun sadece biraz ugrstirici

10 Cevaplar

0 oy
(65 puan) tarafından
Ben yaptırdım kızıma hediye olarak verdiğin paraya göre gayet güzel memnun kaldım 
(65 puan) tarafından
Aynen çok iyi yani fiyatına göre ürün de gayet başarılı
(1,505 puan) tarafından
Canm ben yapamaya çalışıyorum olmuyor ya resimleri ekledim teker teker yazıları yazdım hepsi boşa gitti ya 2 gündür uğraşıyorum isim soyismi kod fln diyor ne yaptıysam olmadı ya
(1,505 puan) tarafından
Kullanıcı giriş diyor e postami yazıyorum parola istiyor parolam falan yokki zahmet olmazsa uzun anlatabilirmisn
(65 puan) tarafından
Eposta şifresi istiyordur.  Valla bende uğraştım o resimlerle.:))
(65 puan) tarafından
Acaba üyelik mi istiyor üyelik parolası olabilir Bi dene bakalım
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Ben 104 tane yaptırdım çokta memnun kaldım 
(581 puan) tarafından
Aynen canım benim verdiğimde 24lü 4 TL idi 104 tane yaptırmıştım polo kart
(1,505 puan) tarafından
Aynn canm bende yaptım busefer 2 gündür ugrasyodum sonunda yaptım ama altlarına yazılacak yazıyı unuttum busefer ama şimdilik 24 tane sipariş verdim beğenirsem dolap için alicam üzerine yapistirilanlardan
(581 puan) tarafından
Aynen canım güzel kendinde yazabilirsin benim çok olduğu içinn yazı yazamadım ben ben kendi emeğimle resimlik yaptım astım oraya
(1,505 puan) tarafından
Nasıl yaptın canm resimligi
(581 puan) tarafından
Bi tane büyük çemberi hasır iple kapadım canım Bi köşesine yaprakla çiçekler yapıştırdım içine de işlerle boydan boya kareler yaptım üzerine de resimleri yapıştırdım
0 oy
(590 puan) tarafından
Ben yaptirdim canim cok memnunum
(1,505 puan) tarafından
Hangisinden yaptirdin canm ben 24 tanesi 5 tl olandan yptrcktim 2 tane 48 tane oluyor
(590 puan) tarafından
24 tane 5 tl olandan yaptirdim canim ama uzak resimler olmasin net rrsimler olsun
(1,505 puan) tarafından
Evet öyle yaptım canm da foto bekliyorum altındaki yazılacak yazıları tek tek yazdım ama diğer tarafa gelince bilgilerimi yapamıyorum hep bi hata veriyor ya iki gündür uğraşıyorum yapamadım resimi ekledikten sonra ne yapılıyor canm kayitmi olmam gerekiyor kullanıcı girişi faln diyor hicbisey anlqmadım ya yardımcı olurmusun sana zahmet kaydimi sağ üst tarafta adam resmi var ordanmi yapcam
(590 puan) tarafından
Ben kayit olmadim canim link tiklayip hepsini tek tek yukleyip kaydettim sonra siparis verdim
0 oy
(374 puan) tarafından

CNM binaları dijital magnet sitesinden yaptırdım anahtarlık 1 buçuk 

afiş 9 tl 

Upload failed: [object Object]

image

image

image

magnet 650 kuruş
(1,505 puan) tarafından
Ay çok tatlı olmus canm
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bende merak ediyorum buzdolabına falan yapışıyor mu 
(1,505 puan) tarafından
Evet canm yapışan da var ama benm dediğim resim eğer memnun kalırsam dolaba yapisandan da almak istiyorum
0 oy
tarafından
Ben resim çıkarttım çok güzel memnun kaldım 
(1,505 puan) tarafından
Sağol canm bende vericem sipariş 24 tanesi suan 5 tl
0 oy
(218 puan) tarafından
Ben kedi 7 den yaptırdım çok güzel 
(2,581 puan) tarafından
Orayadan dusunuyorumda gerçekten memnun kaldınız mı netlik nasıl boyut nasil
(218 puan) tarafından
Ben kendin yap magnet aldım 35 tane foto 35 tane mıknatıs 11 TL boyut küçük ama çok net foto renkleri fln çok iyi
(1,505 puan) tarafından
Hangisinden canm dolabami yapışıyor 35foto 35 mıknatıs 11 tlmi bide kargo fiyatı nedir
(218 puan) tarafından
Evet dolaba yapışıyo çok güzel biraz küçük 11 TL kartla alırsan 10 TL kargo normal 15 TL en uygun kargo bu ptt
(1,505 puan) tarafından
Çok sağol canm bakicam
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Resim çıkarttım memnun kaldım magnet te yaptıracam ordan 
(1,505 puan) tarafından
Aynn canm bende öyle düşünüyorum herkes memnun
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ben yaptırdım aşırı güzel fiyatına göre çok da çabuk ulaştı elime 
(1,505 puan) tarafından
Sen hangisinden yaptirdin canm ben 24 tanesi 5 tl planı sipariş veriyim diyorum güzel gelirse dolaba yapisanlardan da alcam
(1,755 puan) tarafından
104 tane olandan yaptırdım okadar uyguna kim bilir nasıl birşey gelir dedim gelince inanamadım paketlemesine kadar dikkat edilmiş basımı falan gayet kaliteli buldum
(1,505 puan) tarafından
Ben 24 fotoyu zor seçtim sen okadari nasıl sectin kız çok iyi gerçekten ama ben daha sipariş veremedim fotolari fln yukluyorum gerisi gelmiyor yapamadım ya tel numarası falan bilgi yeri hep hata veriyor çok uğraştım olmadı
0 oy
(656 puan) tarafından
Yaptırdım 65kuruşlu olandan ince gelir diye kalınlığını büyüttüm 2 küsür verdim çokda güzel oldu 3tanede fazla yollamışlar 
(1,505 puan) tarafından
Hm iyi olmus canm 24 tanesi 5 tlden olandanmi yaptirdin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 156 göst.
1 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Peri&Anne (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 163 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mheser22 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 231 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
4 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde Azrainci (189 puan) tarafından soruldu

379,273 soru

11,352,636 cevap

34,825 kullanıcı