0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından
Kızlar ben hamileyken kovit oldum 1 hafta grip ayrı 15 gun ayrı karantina da kaldım, 38. Haftamda normal muaneye gidiyorduk dönüşte şunları alırız diyoduk ki hemen dogum haneye alındım acil sezeryan oldum, sezeryanı bilirsiniz bir sürü hayalim vardi kırmızı kurdeleli bone aldım sereceğim çarşafa kadar düşündüm ama gel gör ki yapamadım hatta cocuguma bile bakamadım, şimdi yeni yeni kendime geliyorum 600 liralik bebek kıyafeti alışverişi yapcam internetten sizce cok mu?  Bebegime istediğim gibi alışveriş yapamadım hevesim var, yeni hamileyken aldıklarımda 6 7 takım onlar da aralarında yazlıklar var ve büyük şuan, normal pijaması bol bol var ama pijama yani süslü böyle takımlardan cok yok, 6 9 ay alcam genel olarak hızla büyüyor çünkü beğendiğimi attım sepete şuan bebegim 2 ay 1 haftalık. Normal dimi? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kış başında oğluma sadece çorap alışverişi yaptım 150tl tuttu 600 normal bence 
(53 puan) tarafından
Dimi annemler felan cok fazla gerek yok büyüyor kucuk kalir dediler aklıma takıldı
tarafından
Valla benimde annemler öyle dedi almadim doğduğunda sonra çok pişman oldum. Öyle çabuk büyüyor alma diyorlar da günde 3 5 defa üst baş değiştiğim oluyordu. O zaman çocuk yokken ki zaman gibi hızlı geçmiyor bence
tarafından
Sana söyle bi öneride bulunabilirim ama suan 2 aylikmis ben genelde lcw dan alışveriş yapıyorum. Kargo bedava olması için 150tl üzeri olması gerekiyor 150tl yi bulunca veriyorum siparisi. 6 9 alma şimdi 3 6 al giysin parça parça siparis ver duruma göre ihtiyaca göre sürekli al ben öyle yapıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
hepsini bir anda alma derim ihtiyacına göre yavaş yavaş al bence 
(53 puan) tarafından
Kuzum zaten şuan gittigim tek yer annem baska bi yere gitmiyorum ama hep pijama tarzı çitcitli böyle takımlar oluyor ya oyle alayım dedim 3 lü takımlae
0 oy
(410 puan) tarafından
Saglikla büyut ama o kadar cok.alma  o kadar cabuk buyuyorlarki en cok zibin al kis ya kilotlu corap auan yemek faln olmadigi icin kirlenmede olmuyor meme cok uedigi zamn kusabilir önluk al ama alsanda rahat pijama tarzi al zaten bie ueeede cikilmoyor
(53 puan) tarafından
Annemde oyle dedi zıbin cok kuzum kilotlu coraptara hic rahat olmuyor geçen giydirdim ağladı cikarinca sustu onlukte almıştım ama şuan emzirirken kullanmiyorum mendil kullanıyorum genel olarak
(410 puan) tarafından
Bence kilotlu corba alistir biraz buyuk al skmasin bak suan kiş oglum 14 aylik giydiriyom sicack nasil alistirsan oyle gider
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Cnaim öncelikle  geçmiş olsun sonuçta Fuzuli masraf degilki mecburi şeyler alıyorsun bence az değil 
(53 puan) tarafından
Evet annem kucuk kalir diyince tereddutte kaldim
(1,396 puan) tarafından
Sende küçük alma canım kaç takımda büyük al
0 oy
(15,804 puan) tarafından
6 9 aylık alırsanız uzun zaman giyer. Bi seferde hepsini almış olursunuz. Uzun zaman almazsınız. 600 değil de 500 lük alıverin. Olmadı. Sonra ihtiyaca göre yine alırsınız. Ben oğluma 3 aylıktan beri 6 9 giydiriyorum. Şimdi 6. 5 aylık. 6 9 lar biraz küçük geliyor. Yine de siz bilirsiniz. 
0 oy
tarafından
Valla kıyafetler çok çabuk küçülüyor fazlası gereksiz masraf oluyor gercekten ihtiyacın kadar olanı almalısın biraz büyüyunce daha çok ihtiyaç olacak yeniyken Leke falan olmuyor ya üstü büyüdükçe daha sık değiştirirsin
0 oy
(5,220 puan) tarafından
600ün neresi çok bende cinsiyeti öğrenince bikaç parçacık bişey aldım 570 verdim aldıklarımıda görsen devede kulak okadar azcıkki :) 
0 oy
tarafından
3 6 ay 6 9 ay alabilirsin ben hep buyuk aliyorum . Genelini 6 9 al . 600 cok degol canim . Bnde acil sezeryana alindim seni cok iyi anliyorum 
0 oy
tarafından
Neye ihtiyac varsa onu al canım
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Bence cok fazla cunku hemen büyüyorlar o kadar alirsin giydiremeden buyur icinde kalir bence ihtiyacin oldukca buyudukce al 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 537 göst.
12 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
0 oy
6 cevap 246 göst.
0 oy
6 cevap 271 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu

384,772 soru