0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde tarafından
oğlum martta 1 yaşına girevek ilk ya biraz heycanlıyım :) kafamda bişeyler otursun istiyorum. buyük doğumgünü planlarımı malesef gerçekleştiremiyorum malum. sadece ailelerimiz olacak ama güzel bi hazırlık yapmak istiyorum(şimdiden bunu mu düşüyorsun demeyin ya soram dedim :) konsept önerilerinizi bekliyorum. neler yapabılırım

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Menü olarak soruyorsan mercimek köfte yaprakla lahana sarması börek küçük toplardan tatlımsı bişey ve nişastalı mavi kurabiye yapmıştık biz

Konsept olarak da masanın iki ucuna beserli balon ışıltılı masa püskülü 1 ve Y harfli balon alıp perdeye aştık ve iyiki doğdun yazısı vardi 
tarafından
topları listeye ekliyorum ':) bu yazılara sonra dönüp bakacağım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı dert bende de var Ben de bekleyeyim şurada
(2,704 puan) tarafından
21 şubat canım bizim de
tarafından
3 gün var :)
(2,704 puan) tarafından
Evet canım, belki aynı gündür diye sordum ama 3 gün varmış araların da :)
tarafından
Aynen ya valla bi gelse öğün güzel bsiey dusunuyrm da bakalim kısmet valla :)
(2,704 puan) tarafından
Ben de düşünüyorum da, hayırlısı bakalım :)
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ayyy ben de çok heyecanlıyım, benim oğlum da nasip olursa Şubatta girecek yaşına :d

tarafından
maşallah oğluna, korona ya beş kala doğmuş. ben tam pandemide doğurdum :) artık bu sene böyle, inşallah normale dönerizde seneye sevdıklerımızle güzel bi doğum günü yaparız
0 oy
(426 puan) tarafından
Bizim de ocakta doğum günümüz ama biz sadece ailecek kutlicaz anne baba çocuk olarak pandemi de uygun bulmuyorum böyle şeyleri ben
tarafından
çok haklısın ama oğluma baktıkları için zaten içli dışlıyız sadece anne babalar bekar kardeşim falan olacak.kimseyi çağırmam zaten.
(426 puan) tarafından
Benim eşimin ailesi çalışıyor annem zaten kronik rahatsızlığı var onları bir araya getirmem imkansız hatta annemle görüşmek için eşimin ailesiyle görüşmüyorum velev ki görüştük 15 gün bekleyip öyle gidiyorum anneme eşim evden çalıştığı için sıkıntı olmuyor babam da emekli zaten
0 oy
(1,105 puan) tarafından

Safari konseptler cok hoşuma gidiyor oğlum olsa kesin öyle yapardım :) ama kızıma unicorn konsept yaptım kıyafet aldim balon zinciri ve pasta süsleri aldım düz beyaz bir pasta yaptırdım aile arasnda kutladık 

image

tarafından
maşallah çok güzelsiniz safari aklıma yattı :)
(1,105 puan) tarafından
Teşekkürler canım ❤️ netten bak güzel seylr yapiyolar :)
0 oy
(325 puan) tarafından
1 yaşta pasta patlatiyorlar hany kendi pastasini parcaliyor elle falan yiyorya öyle :D
tarafından
evet arkadaşım yaptı çok güzel oluyor bendr düşünüyorum.
(325 puan) tarafından
Biz daha 3 ayligiz bende oyle bisey istiyorum guzel tatli fotiraflar cikiyor anı olarak kalır
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Biz safari konsepti yaptik cnm..hayvanlari cok sevdigi icin..ayrica pelus büyük kaplan ve çita da aldik..maymun da vardi..pastamiz da safarili temaydi..balonlarimiz kahvrengi,yesil ve turuncuydu..oglumun resmi olan buyuk bi pankart da bastirdim o da filli hayvanli bi pankartti..tabaklarimiz ve pecetelerimiz de hayvanliydi..bayrak fln da almstk temaya uygun..masa örtümüz de hasırdandi..
tarafından
çok güzel gözümde canlandı
(3,901 puan) tarafından
Profil resmim pastanin resmi cnm ona da bakabilirsin:)
0 oy
(72 puan) tarafından

Benim oğlumun 1yasini bu konseptle kutlamistim martta aile arasında olmuştu istoctan almıştım çok uyguna gelmişti kendimde pasta yaptim

image

(72 puan) tarafından
Birde heray bir resim çekmiştim onlarida cikartirrip asmistim
tarafından
safari çok yapılmış benımde aklıma yattı hemen araştırmaya gireceğim. biz bizede olsak hatıra kalacağı için baya özeniyorum bakalım, sağlıkla o günlere çıkalım da
0 oy
tarafından
düzenlendi
Daha 3 ay var 3 aya 3000 kere fikir degistireceksin simdiden yorma kendini
tarafından
dımı :)
0 oy
(916 puan) tarafından

Benim oğlumun adı Deniz biz denizci konsepti yaptık. Herşeyi kendim hazırladım . Yazıları fotoğraf çerçevesini afişleri yazıcıdan çıkartıp yaptım . Pasta patlatma da yaptım.

image

image

image

image

image

(916 puan) tarafından
Birkaç gün sonra 4 yaşında girecek onda da safari konsepti yapacağim bu arada
tarafından
maşallah çok güzel elinize emeğinize sağlık
(916 puan) tarafından
Teşekkür ederim :) seviyorum böyle şeylerle ilgilenmeyi :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
1 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Rabia_68 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
8 Haziran 2022 Aile kategorisinde Reyyy (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
27 Kasım 2022 Kültür-Sanat kategorisinde 341166 (248 puan) tarafından soruldu

381,474 soru

11,420,908 cevap

34,975 kullanıcı