0 oy
554 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Herkese öncelikle iyi akşamlar

Görüştüğüm biri var çok eskilerden tanıyorum ve birbirimize deli gibi aşıktık. Beni zorla başkasıyla evlendirdiler. Ve bir çocuğumuz oldu. Aşık olduğum kişi beni bırakmadı görüşmeyi hep sürdürdük o şimdi evli değil ve sanırım bu gece onunla kaçacağım. Tek düşündüğüm çocuğum onuda götürmek istiyorum ama nasıl bir hayat süreceğim bilmiyorum. Babasına bıraksam bana çok düşkün. Kafam o kadar karışık ki.. 

46 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha neler görünce bu gözler :((((( eger gerçekse  yazıklar olsun size hiçmi o çocugun psikolojisini düşünmüyorsun lakin  seni ciddiye almiyorum yaptığın saçmalığı buraya yazacak kadar Ap, tal olamazsın 
-Reklam-
0 oy
(444 puan) tarafından
Gerçekten söylenecek çok söz var... ! Canım seni evlendirdiler madem niye sevmediğin eşinden çocuk yaptın boşansaydın o çocuğa yazık günah değilmi ve ne olursa olsun sevmesen bile eşine ihanet etmen büyük marifetmiş gibi anlatıyorsun utanmadın evlendiğin halde sevgilinlemi görüştün vallah sen babasına bırak kendinle sürükleme sen çocuğunu düşünseydin bu ahlak yoksunu hareketleri yapmazdın .. ! Kafan hiç karışmasın biraz karakterli ol eşine açık açık herşeyi anlat al sevgilini kendine yol çiz bu şekilde çocuğunun babasına ihanet etmeye devam etme yazık günah oda kendisine temiz bir yol çizer en azından onu sevecek biriyle ömür geçirir... Gerçekten biraz ahlak biraz edep ya.. 
0 oy
(352 puan) tarafından
Boşuna cevap yazmayın.Burda ortalığı karıştırma amaçlı açılmış bir posta benziyor.Hic inandirici değil.
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Kaçmak yerine boşanmayı düşündün mü? Herşeyin bir yolu varken illa *** yolunu seç. Aynen devam böyle. Çocuğu sa bırak. Çocuğunu birakip kaçmayı düşünen biri layık değil o çocuğa zaten babası senden çok daha iyi bakar
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Hahayt sen geçen kaynananlar da kocanın eski sevgilisinin fotoğrafını bulup  kocasına atan geniş kişiydin demi :D

0 oy
(2,768 puan) tarafından
Sevmedigin biriyle nasıl yattin hadi yattin nasıl çocuk yaptın diye sorarlar adama ? Kusura bakma sana yazacaklarıma edebım izin vermez.

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 1,015 göst.
0 oy
12 cevap 611 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde 1prensesannessiii (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,179 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 731 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde asllyd (349 puan) tarafından soruldu