0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar buzdolabına magnet vs takar mısınız ben takmisimtim buzdolabı da çizilmiş eşim de bı dünya laf etti yok o kadar masraf ettik aldık diye ya tamam az para değil ama sonuçta çalışmasına engel değil e cizilse de kalkıp da oturma grubu değil ki herkes görsün zaten çizikler magnetin arkasında kalıyo hepsinin alıp yere firlatti sinir etti üstüne masraftan bahseden insan bundan dolayı tartisiyoduk kızin oyuncağı var eğiticigi kopekcigin kız kardrsi onu yere attı tartisiirken bozcaksin dedim bozulsun dedi aldı daha sert fırlattı hiç bı şey demedim içeri geçtim bende kızımı alıp haksız mıyım ya değer mi 

19 Cevaplar

+1 oy
(544 puan) tarafından
Başka bişeye kızmış olmasın. Yada huyu mu böyle saçma sapan şeylere kızan bi adam mı? Çünkü kızdığı şey saçma biraz. Bi erkeğin dolap süsüne karıştığını da ilk kez görüyorum. Bizim dolap baya dolu hatta taşınırken malesef kapakları falan zedelendi napalım yani. Ölüm yok ya sonuçta. Dediğin gibi çalışmasına engel değil
tarafından
İşte neymiş buzdolabı çizilmiş ya cizilsin ne olucak diyorum anlamıyo başka bı şeye kızdı onun öncesinde kızım elinde bı şey vardı eşime fırlattı canını acıttı eşimde canı acidigi için bağırdı kızıma değil de normal can havliyle bağırdı kızım da çok korktu ağlamaya başladı çenesi titreye titreye çok içli ağladı bende dua et bı şey olmasın çocuğa aklını aldın dedim yok bilerek yapmadım falan saçma sapan bağırmaya başladı
(544 puan) tarafından
Yani belliki başka bişeye kızmış. Çünkü dolap çizilse nolucak. Bence kendi haline bırak siniri geçince yanlış yaptığının farkına varır. Yazık çocuk sonuçta bilerek mi vuruyo sanki. Üzüldüm valla kızın için çocuklar çok etkileniyo bu durumlardan
tarafından
Ya çocuğa bağırmadi refleks olarak bağırdı özel bölgesine denk geldi ondan çok acımış ama çocuğun aklını aldı geri zekalı farkına varacagini da sanmam
(544 puan) tarafından
O daha çok canını yakmıştır tabi erkeklerin hassas bölgesi sonuçta. inşallah farkına varır canım
-Reklam-
+1 oy
(1,356 puan) tarafından
O oyuncakta pahalı nerden baksan 150 tl. 
tarafından
300 TL canım bende ona kızdım zaten en çok
(1,356 puan) tarafından
Valla kendini aşağı atsa daha iyiydi :)))))
tarafından
Keskeee
+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Tovbe tovbe su tartistiniz seye bak yaaa sinir oluyorum boyle her b..o..ka karisan erkeklere si   cmisim buzdolabina.istedigim gibi kullanmicaksam isterde yillarca yesyeni kalsin ne olcalki
tarafından
Evet bende nefrer ediyorum bu huyundan kaynana kılıklı her şeye karışıyo
(1,908 puan) tarafından
Eger hep boyleyse cekilmez canm bu koca sen bunu bi terbiye et en iyisi
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Çocuğun oyuncağını ne atıyor ya onun ne zararı var. Dengesiz mi eşin
tarafından
Evet biraz sala k ligi tutuyo bazen
0 oy
tarafından
Kizz o değil de magnetler buzdolabının manyetigini bozuyormus haberin olsun, erken gider buzdolabı daha çok laf eder sonra sfsf
tarafından
Ay böyle yaptığı zaman bozulursa bozulsun diyorum ***** ***** şeylerden sinir ediyo pinti herif masrafa gitmekten korkuyo
tarafından
Kız ne bozması 15 senedir kullanıyorum birsürü magnet var üstünde hiçte bişey olmadı
tarafından
Aman onlar der öyle ben çok severim magnet birsürü de var her gördüğüm yerden alırım :) :)
0 oy
(119,790 puan) tarafından
Magnet sevmiyom ben takmamda şu oyuncagin sucu neyki delimi senin herif
tarafından
Aman ***** bişi işte ya sinirim tepem de şuan
tarafından
Sa lak bişi
0 oy
(649 puan) tarafından
Ben takmam ama çizdiyse bile illa yere atıp adamlık taslayarak mı söylemesi gerekiyo çizildiğini? 
tarafından
Hirlicak işte illa gücünü göstericek ya hayır attıkları arasında Allah ismi yazılıydı Arapça nazar duası vardı Ayetel Kürsi vardı ağzı go tune doncek Görcek
0 oy
(157 puan) tarafından
Valla kocan pintinin teki ne olursa olsun kalp kırmaya deymez heleki eşini seven saygı duyan bırı asla bu hareketleri yapmaz kuzum konuşma burnu sürtene kadr hatasını anlasın 
tarafından
Öyle yapıyorum bende hiç bişi demiyorum dediğin gibi pinti dediğim zaman hepten deli oluyo
(157 puan) tarafından
Valla bi dayım var aynı senin kocan gıbı yengeme dıyorum Allah sabır versin sana asla cekemem boyle tipleri kesinlikle isterse babam olsun
tarafından
Allah dağına göre kış veriyor iste
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Yuh ya benim dolabımın dışı magnetten gözükmüyorda eşim bir kere olsun bişe demedi hem bunun için insana mı bağırılırmış?Bide çocuğun oyuncağına nasıl kıyıp atıyo yere Allah hidayet versin eşine sana da sabır canm...
tarafından
Amin canım amin inşallah
0 oy
tarafından
Esin dengesiz mi ne benimki o yapiskanlar yapisti hala cikmiyor uc senedir magnet fotograf hep dolabim esim karismaz bi kac drfa kaldor frlan dedi kaldirmadim dahada sesini etmedi
tarafından
İşte her şeye burnunu sokuyo benjmki
0 oy
(4,751 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.çok saçma yaptığı
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Çok dengesizmiş gerçekten tahammül edilemez 
tarafından
Maalesef öyle canım
0 oy
(22 puan) tarafından
Ahh ahhh bizde sürekli tartışıyoruz ben hamileliğim ve lohusalogim dan beri çok sinirliyim ama eşim sürekli ürüne geliyor gibi bende çok sinirleniyorum tartışıp duruyoruz hiç olmicak şeylerin 
tarafından
Aynıyız bizde herşeye karışıyo
0 oy
tarafından
Başka şeye kızmış bence ordan patlamış 
tarafından
Ya öncesinde sınırlıydı zaten bu da tuz biber oldu
0 oy
tarafından
Çocuğun oyuncağından ne istemiş 
tarafından
Sa.lak işte
0 oy
tarafından
:))) benim koca 10 senelik dolaba oğlum kaşığı vuruyor ki cizikleri de var diyor dolabı çiziyor. Dedim benimle yaşamak herhalde çizerse çizsin. Boşver aman ya bazen ota B.oka bağıracakları tutuyor 
tarafından
Aynen valla öyle
0 oy
tarafından
Valla bende magnet takılı bir sürü resim takılı hatta
tarafından
Benimde öyleydi ama işte kaynana kılıklı her şeye karışıyo
0 oy
tarafından
Eşinin böyle bi şeyi abartması saçma olmuş belki başka bi şeye kizgındır ama dolabın üzerini doldurmayı ben de sevmiyorum hem dağınık bi görüntü olusturuyo hem de çiziliyo zarar veriyo ama değmez tabi ki seni kirmaya ve cocugunu aglatmaya boşver kendi anlar hatasını
tarafından
Yok sakinledi sırnaşti ama yine de kendini haklı buluyo takma bı daha deyip duruyor
0 oy
tarafından
Benimki de söylenir parasından değil ama neden zarar geldi diye 
tarafından
Aynen o da öyle ucuz bişi olsa bile temiz kullan der

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 293 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 127 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (966 puan) tarafından soruldu