0 oy
692 göst.
Aile kategorisinde (255 puan) tarafından
Kizlar simdi dün aksam esimin telefonuna bakiyodum wpde engellenenler kısmına girdim 3 tane arap zenci kadın vardı yabancı numara biz evlenmeden önce konuşmuş onu biliyorum görmüştüm nişanlıyken sormuştum söylemişti umrumda olmamıştı sadece neden yabancı ve böyle kadınlar diye sormuştum arkadaşı konusuymuş bunada vermiş neyse evlendikten sonra numarasını değiştirdi 2 3 ay öncede telefonunu dün baktım aklımın almadığı numarasini değiştirdiği halde neden hala zenci kadınlar engellenenler arasında onu anlamadim bilgisi olan var mi yoksa konuşmuş olabilir mi fatura detaylarına baktim yurtdışı yok hep yurtiçi sormakta istemedim sorsam mı acaba gerci konuşsa konuştum demez yani kafam allak bullak bi akil verin

22 Cevaplar

0 oy
(27,297 puan) tarafından

Tekin beyninde kayıtlı kalmıştır

(255 puan) tarafından
Ama telefonunu yeni değiştirdi
(27,297 puan) tarafından
O zaman eşine sormalisin
(255 puan) tarafından
Çok kararsız kaldım ya
(27,297 puan) tarafından
Eşine sormalisin kesinlikle
(255 puan) tarafından
Haklisin canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaliyo canım onlar sen sil istersen görmesin bidaha
tarafından
Canım şöyle söyleyeyeyim ben eşimin hattını aldım numara değiştik kendi telefonuma taktım onun engelledikleri bende cikti
(255 puan) tarafından
Iste hem hattı hem telefonu değişti yani benle evlendikten sonra değiştirdi hattini
tarafından
Diyorum ya bende gozuktu ama icin rahat etsin sor esine istersen sana güveniyorum ama bunu gördüm neden hala burda de
(255 puan) tarafından
Haklisin bi kendimi hazırlayım soruyum
tarafından
Yani canim
0 oy
tarafından
Numarayı degişti telefonu da değişti mi?
(255 puan) tarafından
Evet numarayı değişeli 1 seneyi geçti telefonuda 2 3 ay oldu
tarafından
Tuhaf bilemedim
(255 puan) tarafından
Sorsam mı ki
tarafından
Sor da kendinin bile bileceğini sanmam sadece şöyle olmuş olabilir. Önce hattı değiştiği için önce telefondan hattına geçmiş sonra telefonu değiştigi için de hattından telefonuna geçmiş olabilir
0 oy
tarafından
Whapsatn yapılan görüşmeler fatura detayında görünmez zaten 
tarafından
Görünmez ki
tarafından
Wi-fi falansa da gorunmez
(255 puan) tarafından
Konuşmalara bakmadım zaten wpde internet kullanımıyla olduğu için belki hani ordan bağlantı kurdum
tarafından
Hayır ordan goremezsin
(2,259 puan) tarafından
Aynen doğru görünmüyor
0 oy
(183 puan) tarafından
Konustuysa bile internet üzerinden görüşmüstür. Hat üzerinden görüşmez yurdısıyla
(255 puan) tarafından
Tamam zaten hat üzerinden internet detayına baktim
0 oy
(118,892 puan) tarafından
Numara degistede tlf kayitli kaliyoda yaa bu erkekler hep arkadasim konustu arkadasim yapti neydi arakadas yaa 
(255 puan) tarafından
Telefonuda yeni onun icin anlamadim
(444 puan) tarafından
Kendi boklarını başkalarına sürüyorlar işin içinden çıkıyorlar
(118,892 puan) tarafından
Hem numara hem tlf degisti ve o numara halen engelliyse vardir bi ****.luk
(255 puan) tarafından
Yok inanmam zaten arkadaşım konuştu dese de
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Normal aramalarda engelli desen telefon aynı kaldığı için duruyo olabilir dicem.

Ama WhatsApp da numara değişince hesap da değişiyo k yüzden kalması mümkün değil diye biliyorum.

Ama internetten araştır bi belki kalıyodur da

Eşine sor bi olmadı
(255 puan) tarafından
Hem hattı hem telefonu değiştiği için aklım karıştı hani hattı değiştirmese anlarim ya da telefonu
(1,635 puan) tarafından
O zaman eşine sormalısın. Yada habersiz takipte kalmalısın
(255 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(1,635 puan) tarafından
Bişey değil canım ☺️
İnşallah korktuğun olmamıştır
0 oy
(12,765 puan) tarafından

Hem numarayı hem tel değiştirmiş Demek ki tekrardan ulaşıma geçtiler :ermm:

(255 puan) tarafından
Yani saf ***** bi insan degilim hani yaş tahtaya basmak istemiyorum dünden beri düşünüyorum mantıklı bi açıklama bulamıyorum
(12,765 puan) tarafından
Tel ve numara değiştiyse orada numaralarım engellemiş olmasına ne gibi mantıklı açıklama olabilir ki

Yada acaba yine o ark mi aradı Eşinde ulaşmasınlar diye engelledi
(255 puan) tarafından
Yok esimin telefonunu niye oyle bisey için kullansın sanmiyorum yani bence bi bokluk var ama iste kendimi hazır hissetmiyorum sormak icin
(12,765 puan) tarafından
Şüphe ile durmak daha kötü ://
0 oy
tarafından
Eşin yeni hattıyla da görüşmüş sonra tekrar engellemiş başka açıklaması yok bence
(255 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm dün akşamdan beri onu düşünüyorum sürekli
tarafından
Maalesef canım düşündüm başka açıklama yok yani, ama gene de sor eşine
(255 puan) tarafından
Kondurmak istemedim ama başka açıklaması yok
0 oy
tarafından
Canim bilemedim bende engellemistim eskiden bazı numaralari hem numara degistim otomatik geri indirdim tl de degistim ama ikisinde de görünmüyordu 
(255 puan) tarafından
Yok var bi bokluk ama konduramıyorum galiba onun icin bi tuhaf oldum
tarafından
Olabilir canım wpdeki numarasini guncellemedi mi ? O da olabilir wp numarsi eski mi
(255 puan) tarafından
Hayır yeni diye biliyorum
tarafından
O zman gorunmez canım hem diger türlü bile onay kodu istiyo laf arasinda sor sen bunları engelledin niye hla gozukuyor ki de ama supheci sekilde degil normal sor
(255 puan) tarafından
Tamam.canim
0 oy
tarafından
Telefon değişti ise o bir daha kayıt yapıp konuşmuş olabilir bence sen o görmeden sil sonra bir kaç gün sonra bidaha bak bakalım orda olacak mı eğer orda olursa demekki konuşuyor olmazsa korkacak bir şey yok
tarafından
Anlarsa gelip da sans ben kızlarla konuşuyordum niye sildin diyecek hali yok
(255 puan) tarafından
Valla sorsam konustun mu diye onada yok dicek
tarafından
Öğrenmek için başka çaren yok canım bence kendisinin sildiğini düşünür yanlışlıkla falan diye bence gelip sana söylemez bir şey ben olsam yüzde yüz öyle yapardım
(2,259 puan) tarafından
Büşra doğru söylüyor bencede sil bakalim nolcak tekrar engellemis olacak mi ? Anlamaz bence sana da soracak hali yok. Bence sen sil birkac gün bekle belki msj atarlar. Sonra tekrar bak bakalım yine engellemiş mi ? Yoksa hat ve tel nosu yeniyse otomatik engelli olmaz ki çünkü yeni hesap oluyor. İnsallah düşündüğün şey değildir.
tarafından
Aklın yolu birdir canım adam gelip sen benim konuştuğum kızları sildin mı diyecek
0 oy
(703 puan) tarafından
Vatsapp aynı numara ile alındığı için kalıyor bence engelleri kaldır sen sil numaralarini moda değişmiş bu isetesede yazamazlar
(255 puan) tarafından
Ya aynı numara değil biz evlendikten sonra değiştirdi telefonunu da yeni aldi
(703 puan) tarafından
Tamam canm b mm eşimde bı arkadaşı engelliyi tel değişti vatsapp aldı yine o arkadaşı engelli gözüküyordu numarasinida degistirmisti
(703 puan) tarafından
Ama numarası şöyle değişti müşteri temsilcisi ne bağlandı öyle yoksa yeni hat almadı yeni hat alsa olmazdı bence
(255 puan) tarafından
Yeni hat aldı sıfırdan
(703 puan) tarafından
O zaman bilmiyorum canm
0 oy
(3 puan) tarafından
Gmail hesabı aynı ise yeni hat yeni telefon fark etmez aynı gmaili girdiğinde geri yüklenir 
(255 puan) tarafından
Yok oda değişti
(3 puan) tarafından
Hiç söylemeyin ozaman wp arama kayıtlarını silin ilerleyen günlerde tekrar görülecekmi
(255 puan) tarafından
Bakalim sagolun
0 oy
(391 puan) tarafından
Yeni numara ile yeni whatsapp kurmuş oluyorsun kalmaması lazım yeniden görüşmüş 
(255 puan) tarafından
Haklisin
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Aklıma ilk gelen watsaptan konuşuolar ve fatura kaydına geçmıo 
(255 puan) tarafından
Benimde o geldi açıkçası ama iste kondurmak istemiyorum
(16,489 puan) tarafından
İçinde kalacağına dırek söyle
Ama vereceği cevap şu olur
Yaa ben konuşmadım engellemedim ne bileyim nereden geldı engellendş fisfiskar kiskoskar

Ona zeki olduğunun senden gizli bişi yapamacağı düşüncesini yaratmış olursın en azından
(255 puan) tarafından
Anladı zaten sabah sordum beni aldattin mi diye isten eve geliyorum evden ise ne zaman aldatcam dedi bende dedim illa yatağa atmayla olmuyo dedim güldü aldatmadım falan dedi dün akşamdan beri şüpheleniyorum senden dedim tavırları değişti bakalim
(16,489 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun cnm
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Whatsaba gir oradan ayarlara gir. Depolama ve verilere gir depolama alanını yöneten gir orada mesajlaştığı numaralar çıkar

0 oy
(460 puan) tarafından
Kalır canım aynı gmail hesabını kullanıyorsa görünür ama bence sen kaldır bidaha görüp de eskileri hatırlamasın 
0 oy
tarafından
Şüphe içeriyor 
0 oy
tarafından
Kuzum eğer ki WhatsApp hesabını sil ve WhatsApp numaranı değiştir seçenekleri var eksi nukaradaki WhatsAppo silmeden direk numarayı değiştirdiyse engellenenler değişmez. Facebook hesabı gibi düşün iletişim bilgilerini değiştirsen de profil gönderi arkadaş vs değişmiyor ya WhatsApp da o şekilde 
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Telefonum hattım değişti bende de hala engellenenler duruyor canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
30 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Balımm (4,889 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 312 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde 28.08.PAPATYAMM (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
10 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Metinin annesi (329 puan) tarafından soruldu

376,729 soru

11,274,574 cevap

34,661 kullanıcı

...