0 oy
622 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gecenin sorusu diyelim :) 

Benimki laflarını kıvıran insanlar , birde ukala ukala çok bilmiş halleri yapanlardan nedense hoşnut olamıyorum. Sizlerinde varmı ? 

34 Cevaplar

0 oy
(6,202 puan) tarafından
Lafı kiciyla anlayan,beyninde aklı olmadığı için doğru bir şey söyleyince saçma sapan hareketler yapan,yalan söyleyen,bu hayatta hiçbir başarısı olmayıp karşıdakine sürekli laf sokma çabasına giren akilsizlardan hiç hoslanmam.En önemlisi de karşıdaki kişinin bilgili olmasını kıskanan insanlar
(806 puan) tarafından
Ve malesef devam da edecek uzun bir süre daha. İki senedir insanlar çok aşırı bozuldu umarım bundan daha beter hale gelmezler... Kötülük çok hakim heryerde.
tarafından
Aynen öyle Rabb'im bizlerin yardımcısı olsun inşallah
(6,202 puan) tarafından
Pikachui Valla benim etrafımda ki bazı kişiler de öyle.Su çocuğa şunu bunu yap diyor direk ben c.geoisimi mezunuyum ayriyeten hemşirelik okuyorum neyi ne zaman yapacagimi biliyorum diyince susuyolar.Bazi kişiler sustukça tepeme cikiyolar
(806 puan) tarafından
Amin canım benim ☺️
(806 puan) tarafından
Aydanm ağzı olan konuşuyor işte cahillerinden bıktık artık ya. Gerçekten bende sakin kalmaya çalıştıkça tepeme çıkıyorlar. Bende gerekeni söylüyorum artık doğruları söylediğim içinde hiç sevilmem bence ☺️ öyleleri sevmesin zaten lazım değil sevgileri.
-Reklam-
0 oy
(833 puan) tarafından
***** insanlaraa .kendini bilemzlere götu başi ayri oynayanlara insan gorunumlu yaratiklara :)
tarafından
Huuu:D
0 oy
tarafından
Kibar olmadığı halde kibar konuşmaya çalışarak kendini gülünç duruma dusurenler 
tarafından
Ahahha onlarda komik oluyorlar :D
0 oy
(581 puan) tarafından
Sürekli emir vererek konuşan insanlardan tiksiniyorum artık zaten yapıcam işi yap deyince yapamıyorum 
tarafından
Aynen insan yapmak istese de sinir olup hevesi kaçıp yapmak istemiyor
0 oy
tarafından
Böyle  çevremde  çok var bi halt bildiği  yok  ama bana sanki çok  biliyormuş  gibi yapan insanlar  var nefret ettiğim  tek şey 
tarafından
Bilmizemiyim canım aynılari benimde çevremde çok var bir kaşık suda boğmak istiyorum ama boşver diyorum Allah'a havale ediyorum
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Kendini yüksekte gören 
tarafından
Gıcık gerçekten burunları yukarda olanlar .
0 oy
(649 puan) tarafından

Kendini bi b*k sanan sadece onun söylediği doğru o haklı özgüven tavan, sürekli laf sokma çabalarında tabi karşıdan kendini görmüyo kralyet ağilesinden gelmiş sanıyor heralde kendini garibim :D

tarafından
Ahahha :D ne güzel yazmışsın kız
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Cok sey biliyormuş gibi davranıp ama hıcbirsey bilmeyen insandan

Zengin olup parasına kıyıp düzgün giyinip yemeyen insandan

Bu ikisinden cok var etrafından ;)

tarafından
Ahaha hele şu parası olupta giyinemeyen insanları bende anlamıyorum ve gıcık kapıyorum . Nedense zevkleri olmuyor doğru değerlendiremiyirlar paralarını:D
0 oy
tarafından
Kelimeleri uzatarak konuşanlar
tarafından
Kardeşim öyle artık bir şey anlatana kadar gına geliyor:D
0 oy
(806 puan) tarafından
Aslında çok var da burası için söyleyim :) bir post açıp istediği tepkiyi almayınca hemen silen tipler :)) bunun dışında nankör ve bencil insan ha bide laf sokan insan tiplerini hiç sevmem...
tarafından
Bende sevmiyorum hiç canım hele şu laf sokmaya çalışan insanlar daha komik ve itici duruyorlar :D
(806 puan) tarafından
Halbuki dolayli yoldan demeye ne gerek varsa ☺️ ne diceksen direk söyle işte mal. kimse kimsenin yüzüne dürüstçe konuşmadığı için laf sokmayı marifet sanıyorlar
tarafından
Aynen öyle canım :D
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Göz deviren fesat işten üsten konuşan ve sürekli kendini öven
tarafından
Günümüzde artık her yerde o tipleme insanlar var .
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Bilip bilmediği her şeye fikrini beyan eden insanları sevmem hiç bencil görgüsüz gösteriş meraklısı böyle insanları sevmem
tarafından
Çok bilmişlik taslamayi çok sosyal olarak görüyorlar kendilerinde :D

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 412 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (579 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,066 göst.
15 Ağustos 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde Gülüs44 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 149 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu

384,923 soru

11,512,907 cevap

35,174 kullanıcı

...