0 oy
801 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Doğum yapalı 4 ay oldu ağır depresyona girmiştim şuanda ilaç tedavisi görüyorum eşime çok sinir oluyorum her hareketi batıyo bana onu görünce içim daralıyo önceden sorun etmedigim özelliklerini şimdi çok sorun ediyorum gözüme çok çirkin geliyo ona tahammül edemiyorum neden böyle oldum ya boşanmayı bile düşündüm benim gibi olan varmı depresyonda olduğum icin mi böyle dusunuyorum

9 Cevaplar

+1 oy
(410 puan) tarafından
Eşinle büyuk sorunlarinz varmi öyle yoksa bunlar birdenmi düsunmeye başldn
tarafından
Hayır tartismalarimiz oluyo ama büyük sorunumuz yok dogumdan sonra anlamadigim şekilde gelişti hiç bireyini sorun etmeyerek evlendim ama şimdi görmek istemiyorum
(410 puan) tarafından
Ooo güzelim yapma öyle evliligini tehliye atiyorsun bu devirde iyi insani bulmak zor depresyondasn ya ondan öyle gıruyon
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Gecmis olsun canim,oku ufle, namazini kil kuran ac evde yuksek sesli, seytan vesvese veriuor belli ki. En kisa zamanda gecer insaAllah
tarafından
Çok vesvese oluyo neler geliyo aklıma bir bilsen
tarafından
Bakara suresi aç evinde sürekli
(6,978 puan) tarafından
Sabret canim gecici birsey bu emin ol, aynen Bakara suresi ac evinde, ibadetini yap güzelce, seytan seninle ugrasiyor ona firsat verme
0 oy
tarafından
Bnde snn gbym cnm bazen diom uyurken bogazlasam mı dye düşünüyorum ama aslında o kadar çok seviyorum ki eşimi şeytanın isi cnm bde çok yoruluoz sinirimizi onlardan çıkarmaya calisioz bnce abdest al kötü dusunce gelince dua oku tam tersi yap esine sarıl et ins iyi olursun cnm♥️
tarafından
Bn bı kere byle bir post actm belki anlarlar dye baya önce herkes tek derdin bu olsun dedi o yüzden sni anlıyorum cnm sbair elbet geciciek
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Doğumdan sonra ben de öyleydim önceden sorun etmediğim şeyler aklıma gelip gelip durdu sinir olmaya başladım ağzımda hep boşanma lafı vardı adam biraz ters gitsin ben hemen cosardim sonra onun beni ne kadar idare ettiğinin farkına vardım bı anda pişman oldum sonra yavaş yavaş düzeldim. İnşallah sen de duzelirsin 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım şeytan vesvese veriyordur sen bol bol oku evin içinde bakara süresini aç biraz yüksek sesle iyi gelir canım geçer inşallah tez zamanda
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ahhh o lohusalık bambaşka bir şey ya elbet geçecektir canım bol bol dua et sureler dinle inşirah bakara bunları evinde aç sesli bir şekilde okunsun evde dinle sürekli RABBİM FERAHLIK verecektir inşallah 
0 oy
(13,102 puan) tarafından
Canım bol bol oku evinde süreler aç 

Aklıma birşey geldiğin de besmele çek.
0 oy
tarafından
Lohusalık psikolojisi hemen geçmiyor canım bir tedavi görmeni tavsiye ederim hayatın zehir olur böyle 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Hem psikiyatri hem de psikolog desteği almalısın Demek ki psikiyatri desteği yetersiz geliyor İlacını da yetersiz verilmiş

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 293 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 595 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esra han (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 675 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esra han (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 175 göst.