0 oy
692 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Doğum yaptı haspam 

Gram altın alamaya karar verdik ( sizin fikriniz i aldım)

Unibeybi şampuan 1000 gram 

Bebek sabunu. 

Molfix Bebek denemme paketi 

Unibeybi 3 lu ıslak mendil 

Prima 3 lu ıslak mendil 

Bunları da paket yapıp goturucem

Takım da alayım mı 

Adam almayalım diyor sizce alayım mi

19 Cevaplar

0 oy
(413 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ay allahım ne güzel de demiş en başta haspam diye haha :) gerekir kuzum takım olmalı illaki 
tarafından
Bnde aksaraylıyım :):):)
(4,237 puan) tarafından
Tokideyim.canim
(4,237 puan) tarafından
Ayy ne guzel burda memleketlilerimi gormek☺☺
tarafından
Aynn bncde
(413 puan) tarafından
Ewet güzel canım benim ailemde hasasta lar al irfan kolajinşn orda :)
-Reklam-
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Dunyayi da alsan takim aranir kuzumm bi takimida yok demesin al orta halli bisey koy icine
(12,264 puan) tarafından
Adam da almayalım öyle alacaksan güzel al şimdi o kadar para Yok güzel takım alana kadar gram altının üzerine koyar çeyrek alırdım diyor
(6,053 puan) tarafından
Ordada esin hakli canim alamyiver o zaman dunyayi almisiniz hele gram gorunce gozleri parlar yani ben olsam parlardi ☺☺
(12,264 puan) tarafından
Hahhahaha  ;))) bakalım ne yapacak suduklu
(6,053 puan) tarafından
Korkarim eline saglik bile demez
+1 oy
tarafından
Altin aliyin daha nee. Altin fiyatlarindan haberi vamri ki drakulanin :D yeter daha nossun opsun depesine koysun :D
+1 oy
(758 puan) tarafından
Allah da seni güldürsün kız ne güldüm az daha bebeyi uyandırdım ☺️
+1 oy
(1,326 puan) tarafından
Canim gr altim takacaksan bunlar ahic gerek yok bnce. Ama almayacagiz demek istediysen orda.onlar yeter. Bide takim alirsin tamamdir.. Valla biz esimle 1.5 sne nisanli kaldk kaynimin evi barki ayri oldugu halde bi ceyreklik bile para koymamis kenara kayinpederin bana yaptigi bileziklerden takti. Cd seyrederken eltime lafimi soktum. Ah eltuuccummmm masallah bilezikte takarmis dedim.  Bebegine altin takcam inşallah dedi . simdi. Hamileyim iki gune dogumum var. Oyun halisi alicam dedi. Bende begngigim bikac model vardi dedim. At dedi attim aliri. Begendigini dedi. O kndi begendigini de atti. Ve inan hicbiseye benzemjyor. Velhasil kelam. Eltim gtmis benim begendigimi degil kndi begendigini almis. Sok oldum. Zoruma giden de ney biliyoo musun.? Ne alindigi degil. Malum zaten pandemi var  altin beklemiyor bu donemde ama madem oyun halisi alacaksin bari insan benim begendigimi alir demi ama. Kndi kizlari 2./ sinifa gidiyo. Oda duzduler. Odasina nevresim takimi aldim. Calisma  Masasina  lambasini aldim. Surekli heves edip gorup biseylerini alirim. Cocugu beni cok sever. Tablet aldilar kilifini aldim.vs vs. Yani insan en azindan benim yaptiklarimi goz onunde bulunduruarak benim istedigimi alir. Ve soyle de soylim. Onu. Bana attiigi modelin fiyati ile benim ona attiigm modlein fiyati arasinda sadece 40 tl var . bana deseydi gucum yetmez diye. Ustunu ben tamamlar gene istedigimi alrdim. O kadar uzuldum ki. Madem almayacaksin neden at istedigin modeli onu aliriz diyorsun. Valla canim bu konuda cok dolyydum uzattim.yani kusurabakma. Belki onemsiz bisey ama benim rusuncelerime gore hicte oyle degil iste
(1,326 puan) tarafından
Ayen oyle ayip tabiki. Ben bizim tarafimizda hicboyle gormedm. Ben kuzenlerin cocuklarima bile dhaa degerli seyler yapt. Yapiorum. Birde disari cikamiyorum virusten ciksam lcw falan giderdim diyo ya. Yani disari ckabilseymis sadcee zibin alirmis. Ben iade et ben kullanmam dedim vallaha. Cunku kuzen ototmatik sallanan ve muzikli salincak yolluyor bana o varken kullanilmaz dedim.  Naparsa yapsin vallaha. Eger iadeyi beceremeyipte getirirse hediye diye kndi begendigini almissin al gotur istemiyom dycem o derece sinirlendim...
tarafından
Haketmiş gerçekten
(1,326 puan) tarafından
Öyle canım veridigin değeri görememek sinirlendiriyo zaten. Başka bişey değil. Ama ben akillanmam safimdir . Kaç kere yaşadım bunlarla buna benzer durum bidhaa bişey almiycam etmiycem dedim. Herseferinde unutup yine biseyler aldım ettim. İnşallh durum bundan sonr
tarafından
Bende senin gibi eltimin kızına el işi bebek vs yaptım birarya gelince boş gitmim elim dedim hep dolu gittim ondan aynı şeyi görenedm şimdi hiç bir şey almıyorum da yapmıyorum da böylesi daha iyi
(1,326 puan) tarafından
Aynen öyle canım bnde havlu işledim  kızına ismini işledim vs. Ama gelgorki değer yok. Safligima doymim..
0 oy
(407 puan) tarafından

Bence yeter canım ayrıca durakula çok güzel miş bunu tuttum:D

(12,264 puan) tarafından
Aynen adını  taşıyor ;)))
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bence fazla bile ben bir şey takım elbise bir takım 2 li zıbın almıştım valla 
(12,264 puan) tarafından
TmM canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Yarm almışsın o bile yeter 
(12,264 puan) tarafından
Aynen canım tmm bakicam arkadaş ne derse ona gire hareket ederim
0 oy
(444 puan) tarafından
Canım yeter daha ne olsun hem gram hem hediye takıma hiç gerek yok 
(12,264 puan) tarafından
TmM canım benim ❤️ teşekkür
0 oy
tarafından
Altın varya canım daha diğerlerine dahi gerek yok birde takım mı alacaksın çok bile yeter
(12,264 puan) tarafından
Tmm ozaman almıyorum takım bunları böyle götürüyorum
tarafından
Alma bosver altin olmasa alirdin da altın koymuşsun o yeter
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Yeter bence cok bile bana bukadar alan yok baci dogum yapinca banada gelsene☺
(12,264 puan) tarafından
Hahahah eltim olsaydın süper olurdu valla  Bizim suduklu kıymet ye bilemz şimdi
(4,237 puan) tarafından
He valla hic eltim yok benim☺kiz kiymette bilirdim valla aslinda eltilerin iyi anlasmasi lazim kaynanaya karsida isi bilmiyorlar baci valla
(12,264 puan) tarafından
Kaynana ile sorunumuz yok bizim varlığı yokluğu bir kaynana nin
(4,237 puan) tarafından
Ay iyi bari o yonden  sanslisin sevindim senin adina❤⚘
(12,264 puan) tarafından
Aynnen hiç karışmaz Allah var  sağol canım benim ❤️
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Eltin olabiliymiyimm aplaaa
(12,264 puan) tarafından
Tabiki de bebeğim ama bir kaynım vardı onu da kaptı Drakula birakirmj gül gibi çocuğu 4 gündür kaynım bakıyor bebeğe
(2,615 puan) tarafından
Ben sadece gram altin kismiyla ilgileniyorum ☺️
(12,264 puan) tarafından
Hahhaha anladı kuzu eşim hep diyir bu ***** nasıl bunu aldı diye aklıma gelince soyliyum dedim
;))(☺️☺️
(2,615 puan) tarafından
Ahaahjjh :D
0 oy
tarafından
Altın bir takım elbise yeter çok bile 
(12,264 puan) tarafından
TmM canım benim ❤️ teşekkür ederim
0 oy
(15,984 puan) tarafından
Keşke benim de eltim sen olsaydın. 3 eltim beraber geldi hayırlı olsuna. 3 ü de battaniye getirdi. Biri de dememiş hepimiz battaniye götürmeyelim takım alalım ya da para verelim. Benim gözüm verecekleri şeyde değil ama insanda biraz aklını kullanmalı. 
(12,264 puan) tarafından
Hahha ☺️☺️ kız deli mi bunlar ;))) akıl tinne yemin ederim
(15,984 puan) tarafından
Öylelermiş demek ki
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Benim doğuma 20 gün kadar bar bakalım benimki ne alacak, bence bi de takım alın elti sonuçta
0 oy
(774 puan) tarafından
Görümcem bende 2 ay sonra doğum yaptı çeyrek aldık bir de ben bohça yaptım 5 takım tirnak bakım takımı ağız mendili falan seninde yeter bence 
0 oy
(9,222 puan) tarafından

Drakula ve haspam olan eltine dunyanın şeyini almışsın :D

(12,264 puan) tarafından
Heee işte düşünün sevseydim dünyayı alırdım ;))☺️
0 oy
(163 puan) tarafından
Aman altın bile fazla onlara ama bence altın alacaksan hediyelere ne gerek varki canım o sana yapmismiydi. Ay yine anılarım canlandı bak :D Benimki doğum yaptığında biz daha nişanlıydik ben öğrenciydim gittim bursumla bunun bebeğine isimli hastane çıkışı yaptırdım binbir heves ne para vermiştim sonra eşimle görmeye gittik eşim çeyrek taktı bende onu verdim açıp bakmamisti bile herkesin zıbın hediyesini bile Instagram'da paylasip teşekkür etmisti benimkinin adı bile geçmedi o zamanlardan yavaş yavaş başlamıştı nefret sonra nelerini nelerini gördüm tabi :D Şimdi bizimki olunca ceyregimizi versinler de gerisini beklemem o görgüsüzden
(12,264 puan) tarafından
Evet konuşmuyoruz ama yaptı takım aldı 2 tane çeyrek parasını verdi kaynım birde şampuan ıslak mendil getirdi
(163 puan) tarafından
O zaman konuşmuyorsaniz ne koydularsa birebir aynısını yap canım en azından sırf aynısı olsun diye yaptığını anlasın onu düşündüğün için değil :)
(12,264 puan) tarafından
Aynen yaa oninkiyke birebir zaten  tmm kuzu ☺️ teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından

Çok bile yeter bence :D

(12,264 puan) tarafından
Hahaha tmm yapmıyorum birşey

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 330 göst.
30 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zebesh (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 676 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Oglumubekliyorummm (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 487 göst.
17 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...