0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Doktor dinlenmemız gerektiğini söyledi ama temizlik yapmadada olmuyor tabi ki peki siz nasıl ypiyorsunuz dinle dinle mi  yada temizlik sonrası ağrıniz oldu mu 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dinlene dinlene tabi ki 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dikkat et kendine 
0 oy
tarafından
cogu isimi.kendim yapmistim esimin kizmasina ragmen tulleri bile ben astim o mutfakta yardim etmisti bana. suan bebek oldu vve evi hep o süpürüp siliyor:)
0 oy
(2,181 puan) tarafından
cok dikkatli olman lazim benim arkadasimin oyleydi de kanamasi falan oluyodu dinlenmediginde
0 oy
(6,362 puan) tarafından
Valla benim.oyleydi yatak odamdaki dolaplar sifonyer komidin derken yavas yavas temizledm dinlene dinlene ertesi gune kanamam olmuştu oyle icime sine sine temizlik yapamiyodum 
0 oy
tarafından

Doktor dinlen dediyse dinlen cnm Allah korusun nolur nolmaz.ufak tefek şeyler yap yapacaksan da.Benim süpürgem çok kuvvetliydi eşim süpürürdü saolsun hareket ettirmek çok zordu çünkü:Dyapisiyo haliya:D

0 oy
(327 puan) tarafından
Azcik bi iş yapsam hemen belim agriyo kasilmaya basliyorum cogu zaman yapamuyorum gecen kuzenimi cagirdim o geldi yardim etti arada eşim süpürgeyi aciyo strse giriyorum temizlik yapamayinca ama yapincada rahatsizlaniyorum yapicak bisey yok 
0 oy
(148 puan) tarafından

Eşimden bin kere Allah razi olsun bana cok yardımcı oldu çoğu zaman evi esim temizliyordu çamaşır suyuyla evi sildigi zaman beni dışarı gönderiyordu bisey olur diye kurban oldugum bak özledim simdi :(

0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bazen esime soluorum o supuruo bn arkasindan siliorum bazende ben dinlene dinlene yapiorum  kndimi cok yormadan baktm yoruluom hemn uzaniom :)
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Canım temizliğin telafisi olur da bebeğine bişey olsa telafisi olmaz yapma kirli kalsın. Ne bebeğini ne kendini riske atma. Yardım edecek birilerin varsa onlara yaptırt eşin yapabildigi kadar yapsın.
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ben esimle ortak yapiyorum banyo temizligi tuvalet tmizligi ev supurme ve silme ona ait ben bulasiklari yikiyorum ve yemek yapiyorum biz boluşduk işleri malum nefes nefese kaliyorum is yaparken 36 haftaligim
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Canım tammı onde yarım mı onde.tam ondeyse sanırım ıstırahat onerıyolar.benımde yarım sanırım ama ben yapıyorum temızlık felan.
0 oy
(287 puan) tarafından
Agrim oluyor yaparken hatta son gunlerdeyim artik ama yinede yapıyorum üstüne daha fazla yapıyorum aniden doğuma gidersem ev temiz kalsın diye 
0 oy
(759 puan) tarafından
Valla canim benimde bebegimin esi ondeydi herzaman kendi isimi kendim yaptim ev bile tasidik tasindigimiz evide ben temizledim vs vs cok sukur en ufak bi sorunum olmadi suan kizim 35 gunluk sen genede dinlene dinlene yap 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 88 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Venedik42 (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.