0 oy
557 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,859 puan) tarafından
Bir yaşina girecek bebeğim var ve ben bugün gebe olduğunu öğrendim  çok ağladım cunki daha erken ben en az 4 5 sene bebek istemiyordum çok karışık duygular içindeyim saf saf etrafa bakıyorum kimseyle konuşamıyorum size derdimi açmak istedim yanlış birşey soylediysem affola

21 Cevaplar

+1 oy
(10,975 puan) tarafından
Sakın uzme kendini. İleride iyiki diyeceksin
-Reklam-
+1 oy
(390 puan) tarafından

Hic korkma bende hamile oldugum da oglum 1 yasindaydi 20 gun oldu dogurali simdi oglum 2 ay sonra 2 yasina giricek  beraber buyurler :) 

+1 oy
tarafından
Alışırsın :) bende öyle oldum oğlum 1 yaşında ben 28 haftalık hamile 
0 oy
tarafından
Allah sabrını verır ınsallah 
(4,859 puan) tarafından
İnşallah ama çok ters zamanda geldi madii olarak hiç iyi değiliz napicaz bilmiyorum
tarafından
Bızde dırekten dönduk cok ıyı anlıyorum benmde durumum  cok kötu ve bebegm kucuktu allahtan kan testınde cıkmadıda rahatladm
tarafından
Hem her beebk rızkıyla gelır ınsaallah ben buna ınanıyorum hc ummdgn yerlerden destk gelır
(4,859 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(16,506 puan) tarafından

İnşaAllah sağlıcakla gelecek 

Ve sen İyiki De geldın Diyeceksin 

Gözün Aydın Kuzum <3

(4,859 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim
0 oy
(878 puan) tarafından
Allahım doğru zamanı böyle görmüş demekki sabrını da veriri merak etme ☺️
(4,859 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Uzulme canim mutlu ol.iy birlikde buyurler.1 yasida varmis cokda kucuk deyil canim.uzme sen kendii
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Olsun kuzum oda büyür hic bisey olmaz 
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Gözün aydın canım her zorlukta yardım eder rabbim sengönlünü ferah tut <3

0 oy
tarafından

Bende hamileyim beraber doğururuz kız korkma dünyaya gelen büyür allahın izniyle:P:D

(4,859 puan) tarafından
:) doguralim.bakalim herşeyin hayırlısı vardır bunda bir hayir
tarafından
Aynen☺☺☺
0 oy
(157 puan) tarafından

Kuzum hayırlısı de ve Allaha şükür et birlikte buyurtrsün Allah kolaylığını verir benımde oglum 1 yaşında hamileydim ama isteyerek birlikte buyusünler diye zor ama olsun şimdi inşallah kalmam dıyorum bu sefer aşar yanı :angel:

(4,859 puan) tarafından
Bunu dogurayim baglatacam
(157 puan) tarafından
Yok kız yapma :D pişman olursun bir sürü korunma yöntemi var kaçıncı hamılelıgın
(4,859 puan) tarafından
İkinci olacak işte.bir yaşında.oglum.var olmadı spral taktırım
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bende oğlum dokuz aylıkken  kalmıştım. Şimdi ikinci doğdu 49 gunluguz. Evet çok zor ama.  Rabbim yardım ediyo bi şekilde büyüyorlar.  Şimdiden üzülme 
(4,859 puan) tarafından
Kokrtugum iki çocukla nasıl baş edecem
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Canm öyle düşünme şer bildiğimizde nice hayr vardır ben kızım 8 aylıkken hamileydim istiyorsun da iyi çok güzel de oldu diyorm. Lakin bu üçüncüde kızım 14 aylıkken kaza ile kaldım hiç planda yoktu ama nasip RABBİM in hediyesi başımızın üstünde yeri var biz istedik RABBİM verdi bunlarda RABBİMİN bize hediyesi diye dusunuyorm
(4,859 puan) tarafından
Doğru haklisin
0 oy
(372 puan) tarafından
Korunmuyo muydunuz acaba hap içiyorum bnede
0 oy
(620 puan) tarafından

Ben de tam bir yaşındayken ikinciyi istiyorum eşim pek sıcak bakmiyor az daha büyüsün diyor :) bence çok güzel olmuş canım. Bi anda büyür ikisi de derdin biter. Hem kardesi de olur ne güzel. Hayırlı olsun canım:angel:

0 oy
(10,546 puan) tarafından
Kuzummmm korkma ne güzel Rabbim ikinci kez anneliği nasip etmiş dünyanın en güzel hediyesi 

8 aylıkken hamile kaldım doğum yaptım ve şuanda 3aylık oğlum çok zor değil inan. Bana gazlı bir oğlum var ama Rabbim kaldıramayacağım yükü vermedi vermez de asla karamsar olma cnm

Sen yaparsın başarırsın sana motivem olsun inan çok zor değil alışıyorsun ❤️❤️❤️❤️inan maddi açıdan da bereketli geliyor ben de hiç iyi zamanda değildim ama Rabbim bir rızık kapısı açıyor sakın kötü düşünme Güzel ANNE 
(4,859 puan) tarafından
Çok.guzel.ve rahatlatıcı konuştum çok teşekkür ederim vardır.bundada bir hayır
(10,546 puan) tarafından
Aynen cnm vardır eminim sakın karamsar olma ne güzel Rabbim olmayana da versin
0 oy
tarafından
nasil korunuyordunuz kuzum peki.Hayrli olsun bu arada Allah saglikli,hayrli evlat nasip.etsin
0 oy
tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm ❤️
0 oy
(86 puan) tarafından
Canım benim bebeğimde sekiz aylık bende bugün test yaptım pozitif çıktı aynı bende senin durumundayım canım çok sıkkın ne yapacağımı bilmiyorum
(4,859 puan) tarafından
Bende yarın sağlık ocağına gidecek.bakalim kan testinde.ne cikacak
(86 puan) tarafından
Ne çıktı canım hamile misin
(4,859 puan) tarafından
Evet 5 haftalık dedi hemşire iki hafta sonra kese var mı ona bakmaya gidicem
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Oyle düşünme canim bende yıllardır istemiyordum oğlum 4 yaşına grsn sonra evet 4 yaşına girdi ve şimdi hamileyim bilseydim 1 2 sene once getrrdim aralari fazla acilmasin diye 
(4,859 puan) tarafından
Ne bileyim yaş arası fazla olunca daha kolay gibi en azından büyük olan denileni anlar laf söz dinler bakalım ikinci gelince ne halde Olcan oğlan laf dinlicekmi dediklerimi anlarmi bilmiyorum kafam çok karisik
(2,257 puan) tarafından
Hic takma kafana Allah herseyin en iyisini bilir elbet nasip de gec

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 84 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 863 göst.
19 Aralık 2022 Aile kategorisinde Nevarrki_152420 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 283 göst.
8 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 163 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,385 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,493 cevap

34,922 kullanıcı

...