0 oy
1,162 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Çok özledim kızlar bıraktığm yer güvenilir iyi bakılıyor ama içim öyle sızliyor ki çok özledim . Burda göğsümü sağıyorum sütüm cekilmesin diye ama sabahtan beri sağıyorum gelmiyor bisey mi oldu kızlar sütüme gelir mi napiyim nolur bana bi akıl verin dua edin hastalığı yeniyim sürekli ateşim çıkıyor dün gece 41 oldu sürekli iğne yapıyolar her tarafın açıyor:(( hepinize cevap vermeye çalış cam çok hastayım beni affedin bazen yazamazsam

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim evlatlaeina bağışlasın seni kuzum Allah acil şifalar versin çok üzüldüm sakın ol hiç birsey düşünme güzel düşün cikacagin günleri düşün 
(54 puan) tarafından
Düşünüyorum. Amin İNşAALLAH ALLAH razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(48,660 puan) tarafından
cok gecmis olsun canim Allah sifa versin insallah hemen atlatirsin ve bebegine kavuşursun
(54 puan) tarafından
Amin İNşAALLAH ALLAH razı olsun kuzum
0 oy
tarafından
Rabbim acil sifalar versin evladına bagıslasın cnm 
(54 puan) tarafından
Amin İNşAALLAH ALLAH razı olsun canım
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin insaallah tez zamanda yavruna kavuşursunn sagligina kavusursun.. insaallah icini ferah tut hemen atlaticaksin hayırlısıyla ❤ dualarim seninle olsun
(54 puan) tarafından
ALLAH razı olsun kuzum çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah Rabbim seni evladına biran önce sağlıkla kavuştursun inşallah. Şuan moralini yüksek tut hiçbişey takma dua et inşallah hemen atlatırsın. 
(54 puan) tarafından
INSAALLAH canım sağol İNŞAALLAH ALLAH razı olsun
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim acil şifa versin inşallah gelmiş geçmiş olsun
(54 puan) tarafından
Amin İNşAALLAH ALLAH razı olsun canım
0 oy
(772 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bende bi yattım çıktım ama daha hafiftim ateş fln yoktu bol dua et Rabbim yardımcın olsun şifa versin tez zamanda çık oranın psikolojisi bile çok farklı oluyor. Çocuğun emin ellerdeyse sütünü dert etme belki iğnelerden ilaçlardan oluyodur sonuçta şuan sağdığın sütte sağlıklı saf süt değildir die düşünüorum sen gitmesin die sağ ama çıkmıosada canını sıkıp moral bozma en iyi ilaç moral
(54 puan) tarafından
Evet çok haklısın ekimden geleni yapıyorum çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Allahım sizi tez vakitte sağlıkla kavuştursun. 
(54 puan) tarafından
Amin İNşAALLAH ALLAH razı olsun
0 oy
(22 puan) tarafından
Üzülmemeye çalış güçlü olamaya çalış  inşallah iyi olacaksın stres üzüntü sütü çeker modelini açık tut
(54 puan) tarafından
Elimden geleni yapıyorum canım sağol İNŞAALLAH

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 711 göst.
25 Aralık 2020 Aile kategorisinde ElifSu34 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 727 göst.
22 Aralık 2020 Aile kategorisinde ElifSu34 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 939 göst.
11 Ocak 2020 Aile kategorisinde ✨Eymenim❤️♥️ (161 puan) tarafından soruldu