0 oy
728 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Bana bu hastalığı kaynanam bulaştırdı. Ben diyorum ki sütüm gelmiyor diyorum 6 aylık oğlumu sütten kesmemi söylüyor bende bağırdım benim oglum daha 6 aylık 2 senelik hakkı var dedim. Ben böyle bir insan  gormedim iyice gerildim iyice 

4 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Cnm sütun gelmiyor ise sen gene de emzir bol bol su iç süt yapıcı şeyler iç böyle dedi onu dedi diye takar isen gelecek süt de gelmez rabbim şifa versin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun cok.uzuldum sitres olursan daha çok etkiler hastane yemekleri zaten kötüdür dışardan yemek sokmuuolarmi
(54 puan) tarafından
Yok kolay kolay sokmuyorlar
0 oy
tarafından
Stresten delirtmiş seni zaten kesilir sütün :( rezene çayı iç iyi gelir 
(54 puan) tarafından
Burda nasıl içerim yokki
tarafından
Eve gidince içebilirsin
0 oy
tarafından
Canim benim çok geçmiş olsun postunu okumuştum ama bı turlu yazamadım çocuklar durmuyordu o sırada . Çok üzüldüm durumuna Allah bian önce sifani versin seni evladina kavuştursun insallah. Sütüne gelince bol bol dağ korkma sagdikca gelir. Diyelim ki kesildi sakın üzülme veren de Allah alan da. Sen şuan sadece iyileşip evladını kucaklayabilmeyi düşün . Şuan en önemli şey o. Sağlıklı bı şekilde inşallah  evladına kavusursun. Onu bunu da boşver sen elinden geleni yap gerisi Allah in işi. Yeter ki sağlık olsun mama verirsin en kötüsü sakın bunları düşünüp te kendini daha çok uzme
(54 puan) tarafından
ALLAH razı olsun canım çok teselkkr ederim ben çok kötüyüm cok
tarafından
Canım benim yaa Allah şifa versin inşallah. Bu da senin imtihanın olsun Rabbim beterinden korusun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 711 göst.
25 Aralık 2020 Aile kategorisinde ElifSu34 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,164 göst.
21 Aralık 2020 Aile kategorisinde ElifSu34 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 940 göst.
11 Ocak 2020 Aile kategorisinde ✨Eymenim❤️♥️ (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.