0 oy
602 göst.
Aile kategorisinde (444 puan) tarafından

Annişler çocuklarınızı nasıl uyutuyorsunuz nasıl uyuyorlar ? 

Benim 7 yaşındaki oğlum yanına uzanıyorum öpüyor beni uyuyor karnımdaki bebeğimide sallamaya alıştırmıycam ilk oğlumda salladım çok sıkıntı çektim 

32 Cevaplar

0 oy
(1,114 puan) tarafından
Oğlum sallanmaya alışmıştı doğumdan sonra kendim ilgilenemedim alt dikişlerim çok olduğu için oturup kalkarken bile çok zorlaniyordum annemle kaynanam salladılar hep. Ama peşine kızım oldu doğduğundan beri kendim ilgileniyorum hiç sallamadim sadece gaz sancısı olduğu zmanlarda kucağıma alıp uyuttum kundak yapıp uyutuyorum sürekli ama gece uykusu uzun olduğu için bunaliyo uykuya daldığı zman kundağı açıyorum bidaha sabaha kadr rhat rhat uyuyo kızım 5 aylık olucak oğlumda bir buçuk yaşında
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından
Emerek uyuyor biberon emzik tutmuyor 14 aylik oldu nasil uyuturum baska bir fikrim yok
0 oy
(10,575 puan) tarafından
21 aylık olcak kızım ALLAH`ın izniye ayakta sallanıyor

4aylık olacak oğlum çok gazlı idi oda ayakta sallanıyor ikisini bir ayağıma alıyorum sallıyorum sonuç ayaklarımı hissetmiyorum

Canları sağolasıcalar
(444 puan) tarafından
Kesinlikle başka çözüm bul çok zor
(10,575 puan) tarafından
Kız bulamıyorum asla uyumuyor sabaha kadar durur ikiside öyle
0 oy
tarafından
Beşiğinde uyuyor mama icerek
(444 puan) tarafından
Çok iyi
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Emerken uyuyup kalıyor bazen de pusetine yatırıyorum sallıyorum orda uyuyor ayakta sallamayi 5 aylıkken bıraktım şuan 15 aylık 
0 oy
(17,931 puan) tarafından
Büyük oğlum kendi girer yatağina uyur yada ben masal okurum kücük erken uyursa öyle uyur kücük oğlum ise ya emerek ya kucağimda
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Zor olsada sallıyorum başka uyumaya niyeti yok 
0 oy
(15,349 puan) tarafından
Ayakta sallayarak uyuyor. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
17aylık oğlum Aras halen emerek uyuyor .Yazın yarmayı düşünüyorum.O zaman nasıl uyuyacak bilmiyorum .
0 oy
(1,523 puan) tarafından
42 günlük oğlum memede uyuyor 
(444 puan) tarafından
Oo daha küçük annesi uyusun emsin allah bağışlasın
0 oy
(57 puan) tarafından

valla ben o konudan muzdaribim uyutuamıyorum bir türlü mamikas diye bi uygulama var kullandıgım orda birinden şey duydum bebegini yatırıp kağıt mendili bebeğinin yüzünde alnından çenesine kadar 10-15 kez gezdiyomuş ve bebegi uyuyomus çok şaşırdım rahatlıyo demekki yavrucak bende deneyecegim bugün bakalım işe yarayacakmı 

0 oy
tarafından
Sallamıyorum ya yatağına koyuyorum yanına bluetooth hoparlör veriyorum müzik dinleyerek uyuyor da bizim paşa. Ya da babasının üstünde uyuyor 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 565 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,341 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,341 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 380 göst.
0 oy
4 cevap 116 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu