0 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yok ya böyle insan a benzemis ama uzakdan yakından alakası olmayan kişiler böle kişilik yoksnlari olmaz acayip sinirliyim bana neysede kızım üzerinden beddua edilmesi :@ kızım şükür ole bir kız olckki onlar kafalarını kldrp bakamycklr bile utancdn diyexgmde onlar uyanmasını da bilmiolr ki :)))) eşimin ailesi sorun.. btmiorlar..

6 Cevaplar

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Kızına mi beddua ya kendine döner masum gunahsiza beddua etmek ne demek 
-Reklam-
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Bu eş aileri ne zaman vazgeçecek gelinleri ile uğraşmaktan kuzum merak ediyorum bende rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah canım benim 
(75 puan) tarafından
Kız derya sen baya esprili geliyon bana valla seni tanımıyorum ama çok içten geliyon senin yorumları görünce gülesim geliyo samimiyet lafların yüzünden yanlış manada söylemiyorum sakın kızma yani işin özeti seni samimi buluyorum
(4,758 puan) tarafından
Yok canım niye kızayım ki teşekkür ederim tatlım öyleyim blraz
(4,758 puan) tarafından
Sağol teşekkür ederim gül öyleyim blraz espriliyim evet kuzum
(75 puan) tarafından
Aynen aynen allah daim etsin ınsllhh hep neşeli ol
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn sağol teşekkür ederim canım benim sende hep neşeli mutlu olursun inşallah kuzum
0 oy
(645 puan) tarafından
Haksız beddua döner sahibini bulurmuş kaldıki daha günahsız bi bebeğe öyle şeyler söylemek bile yanlış 
tarafından
benim eşim onlara iyi evlatlık yaptı allahın izniyle kizimzdn ckmayavk birşey benim kızım da onları yüzünü kizartck allahın izniyle ole güzel yetişdrcgmki.ölüsne dirisine gidilmyck belki annesinin neyse yine annedir adi der bisi demem ama benim kızım esimin tarafını yok diye bileck ole yetistrcgm eşime de bunu soledm
0 oy
(638 puan) tarafından
Kuduz köpek gibiler aynı neyse dertleri. Gerçi benimki iyi de böyleleri duyunca sinir oluyorum 
tarafından
benim eşim onlara iyi evlatlık yaptı allahın izniyle kizimzdn ckmayavk birşey benim kızım da onları yüzünü kizartck allahın izniyle ole güzel yetişdrcgmki.ölüsne dirisine gidilmyck belki annesinin neyse yine annedir adi der bisi demem ama benim kızım esimin tarafını yok diye bileck ole yetistrcgm eşime de bunu soledm
(638 puan) tarafından
Senin kızın o kadar masum ki sen merak etme Allah onlardan o pis laflarını çıkarır.
tarafından
inşallah canım benim
0 oy
tarafından

Beddua ya sormuşlar nereye diye sahibime gidiyorum demiş ;)bışver yani 

tarafından
0 oy
tarafından
Ah o beddua.. gökte dolanır durur en sonunda sahibine vurur yine..
tarafından
kizimdan bizden uzak olsun inşallah canım elim ayagm titredi okuyunca mesajı :( ama şükür ki anası da danaları da bitti artik

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 358 göst.
0 oy
2 cevap 531 göst.
0 oy
12 cevap 316 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde 2525 (3,459 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 387 göst.
24 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,344 soru