0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından

Bebeğimin ultrason resmi ni attım bacak arası. Arsında çıkıntı var sanki erkek olabilir mi anlayanlar yorum yapsın saçma bulanlar lütfen yapmasın.. 

image

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Saçma buldum lütfen yorum yaptım. 
(649 puan) tarafından
Ahahahaha aynen :D
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Anlamıyorum. Ama bu yorum yapıcağım anlamına gelmiyor. Yenisin diye uyarmak istedim peşin bir şekilde şu yazsın bu yazmasın diye belirtmesen iyi olur. Bu da sadece bir uyarıydı. 
(7,412 puan) tarafından
Yeni olsun eski olsun bise yazip linclyecek yazmasin sunu diyecej yazmasin dediklerinde cok tuhafima gidiyor sacma geliyor. Kim ne derse desin yani bu kadar takılmaya ne gerekki. Insanin yorum yapası gelmiyor. En azindan kendi adima deyim :))
Sende ne güzel uyardin oyle editorlerin gulu☺
(9,651 puan) tarafından
:) ballikommm... bende sevmiyorum ya gereksiz bir sinir seziyorum post acamda ve hemen bende de bi sinir oluyo
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Aramızda konunun uzmanı yok sanırım doktor diyoruz onlara 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bilseydik doktor olurduk zatiii :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kız bebekkkk
0 oy
(866 puan) tarafından
Şaka gibisiniz ya doktorun bilmediğini insanlar nasil bilsin .kucucuk nokta kadar görüntüden cinsiyet soruyorsunuz .ben dogumdan 1 haftaki önceki ultrason baktığımda bile bisey anlamıyorum kiz mi erkek mi belli olmuyor .ilgincsiniz gerçekten ya
0 oy
tarafından
Canm irasi bacak arasi oldguna eminmisin iyi bak bi baska bi uer orasi bide doktor sana soyler kac haftaliksin ki
0 oy
(376 puan) tarafından
Canm belli olmuyor hayırlısı olsun hakkında.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,006 göst.
0 oy
5 cevap 450 göst.

381,000 soru

11,406,433 cevap

34,943 kullanıcı

...