0 oy
573 göst.
Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından

Alparslan bebek için yardım bizde bişeyler toplayabiliriz ünlüler kampanya yaptı bizde yardım eli uzatalım sevaptır 

image

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bagisi.nasil yapiyoruz kuzum benim banla hesabim yok ama hesap kartim var yalniz internrt bankaciligim yok
(36 puan) tarafından
Bende o kadar bilmiyorum canım ya numara vermişler ordan iletişime geçebilirsin 05418312704 Allah şimdiden razı olsun
(2,070 puan) tarafından
Canım atm den ibana havale/eft yapabilirsin kartsız işlemlerden
tarafından
Tm cnm tesekkur ederim bir iki gune esim maasini alacak elimden geldigince yardim etmek isterim cunku onlari gorunce ya benim cocugumda oyle olsaydi ve onlarda benim gibi bakip gecseydi kurtaramazsam diyordum..hep aklimdaydi ama hep erteliyordum insallah postun sayesindr unuttugum gorevimi yerine getirecem cok sagol cnm
(36 puan) tarafından
Bende senin gibiyim bakıp geçemiyorum uğraşıyorum vatsap duruma koydum tanıdıklara gönderdim sosyal medyada paylaştırdım Allah razı olsun senin gibi duyarlı insanlardan
tarafından
Sendende cnm keske bu ilac turkiyeye gelse butun smali cocuklara yapilsa meblasi gercrkten cok fazla bizim insanlarin edi ne budu ne iki trilyona alabilsinler cogu bebek yardim edilemediginden oluyor
-Reklam-
+2 oy
(36 puan) tarafından

image

ne kadar da tatlı bu bebek bizim bebeğimiz de olabilirdi 
+2 oy
(36 puan) tarafından

image

bburada açıklamalar var 
+1 oy
(3,157 puan) tarafından
O kadar sma li genellerimiz var devlet görmüyordu yada onlar yapmıyordu tedavisini burdaki anneler en fazla 1000 tl olurki zaten yapsak bile 
(36 puan) tarafından
Olsun yardım yardımdır azı çoğu yok
+1 oy
(36 puan) tarafından
Ünlüler bişey yaptı derken diğer bebeklere yaptı bu bebiş de biz destek olalım azımız çok olur hayır lazım bu dünyada görüp geçmeyelim 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Çok üzülüyorum cnm keşke devlet karşılasa :(belli bir zamanı da var Rabbim yardımcıları olsun 
(36 puan) tarafından
Amin canım bir haber kanalında izledim fiyatı düşecekmiş dava açmış bir madur belki bu Bebişimize de faydası olur bizde elimizden geleni yaparsak yardımın üçü beşi olmaz
(1,379 puan) tarafından
Bn her ay iki yavruya cüzi miktar gönderiyorum cnm bu yavrucağı da görmüştüm inşallah bunu da listeme aldım çok üzülüyorum dediğin gibi ne yapabilirsek Rabbim yardımcıları olsun
(36 puan) tarafından
Allah hayrını kabul etsin canım en azından görüp geçmiyorsun allah razı olsun senin gibi düşünüp elinden geleni yapanlardan
0 oy
(1,772 puan) tarafından
O kadar çok istiyorum ki yardım da bulunmak ama dolandirilmakdan korkuyorum haberlere çıktı sma hastası oğlu ölmüş adamın onun fotoğrafıyla para topluyorlar böyle Allah belalarını versin adamcagiza o kadar üzülmüştüm ki bizim acımızı tazelediler diye ağlıyordu böyle bir şey üstünden bile insanları dolandiriyorlar vicdansız merhametsizler  
(36 puan) tarafından
Pislikler bunda sahtelik yok canım bebeğin annesini tanıyorum hatta kızcağız İn ilk bebekleri ikizdi onlarda küvezde vefat etti
(1,772 puan) tarafından
Elimizden ne gelirse yaparız inşallah Rabbim sabır versin kadincagiza inşallah bu evladına Rabbim şifa versin ailesine bağışlasın
(36 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun bu konu üstte kalsa herkes görse
0 oy
tarafından
Ünlü olman gerekmiyor. Ama bu şekilde olupta insanalrın vicdanı ile oynayıp bağış toplayıp dolandıran okadar çok insan varki. Kimse güvenemiyor. Keşke imkan olsada bizde yardım edebilsek
(36 puan) tarafından
Bunda dolandırıcılık yok Google da da yazıp görebilirsin
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Allahım hepsine acil şifalar versin inşallah. Eşim elimizde oldukça az da olsa gönderiyo sağolsun. Çok üzülüyorum hepsine :(

(36 puan) tarafından
Allah sizin gibilerden razı olsun benimde çocuğum var bende elimden geleni yaptım ve burada da paylaşıyorum benim Bi kazancım yok sadece Bi nebze olsada yardımım dokunur Bi gören olur o da paylaşır damlaya damlaya göl olur diye düşünüyorum
(2,332 puan) tarafından
Çok iyi düşünüyosun canım Allah senden de razı olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 178 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 470 göst.
27 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,071 göst.
0 oy
2 cevap 152 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneyimmm03 (346 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...