0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

ishal olmuştum geçti ama sanırım idrar yolu enfeksiyonu olucam teyzelerim huysuzum ama sağlıksız birşey görsem dayanamam hemen koşarım annem BİM'in cipsini almış oturmuş yiyor bana gelince zararlı yiaaaaa diyor bana kötü örnek oluyor az önce bir tane cips yemek için sınır krizine girdim başardım bitanecik yedim bana dua edermisiniz huysuzlugum geçsin ehhehehhee ❤️❤️❤️❤️

Gittii❤️

13 Cevaplar

0 oy
(12,277 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Kız bu çok güzel beeee :D 

Tosun damat adayim benim :D

Ama bu abiler bunu yerler lokum niyetine 

Maşallah maşallah canım Allah bağışlasın 

Kız sana benziyor sanki değişmiş 

Gibi geldi bana 

Ama eşine hiç benzetemedim 

Geçmiş olsun Eymen kuşum ❤️❤️❤️❤️❤️ tez vakitte iylesirsin inşaallah ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

tarafından
Hahshahah Allah'ım ne güldum yorumu okurken yerim ben onları yaaa ❤️
Ay bana benzetilince mutluluktan geberiyorum hahshshâ teşekkür ederim iki gözümün çiçeği ❤️ aminnnn bitanem aminnn biz damat adayligimizi koyduk ortaya artık haberin olsun oğlumun mama ve bez dışında kötü bir alışkanlığı yok onunda yakında birakicak teyzesi aklında bulunsun shhshshshshsh❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Masallah tombişe 
tarafından
Oooo oğlumun adaşı benim oğlum Züheyr Eymen teyzesi ❤️
tarafından
Benimkide Eymen Asaf rabbjm uzin ömürler versin saglikla buyutelim insallah :)eymenler nerde zarar ordalar sanirim 11 ayligiz biz simdiden cips yemeye basladik fayanamiyoruz cildiriyoruzsinir krizi geciriyor titriyor sinirinden bilmem bu tosunda bylemidir
tarafından
Ah kuzum benimki de 17 aylık demekki eymenlerin çoğu böyle aminnnn bitanem aminn titreme huyu bir bizde var sanıyordum rahatladım inan❤️
tarafından
Bende korkmustum nie titriyor die bende rahatladim :))
+1 oy
(444 puan) tarafından

Oyy tosuncuk maşallah kız<3

tarafından
Teşekkür ederiz teyzesiiii ❤️
+1 oy
(285 puan) tarafından

Önce afiyet bal şeker olsun sonrada geçmiş olsun kuzucuk arada yap ama devamlı olmazdı yehehheheh:D

(285 puan) tarafından
Benim daha 15 aylık onun yasina gelene kadar bende kilo kalmaz inşallah sksksksk
tarafından
Bizde 17 ayligiz teyzesii benimde tek duam damacana gibi oldum ahgdgags bir an önce gitse su kilolar ağa takilmks balina misali geziyorum :Dd
(285 puan) tarafından
Bende öyleyim canim benim 2. Yolda o yüzden dedim :)skskks
tarafından
Oyyyy maşallah kuzum isteyerek mi ildu bende istiyorum ama cesaret edemiyorum :( zorluyorum hem çocuk hem hamilelik ?
(285 puan) tarafından
Kafan rahatsa vallahi zorluk yok canim o kadarda ama ben kaynanam la birlikte kalıyoruz şuan o yüzden biraz sıkıntı oluyor eger 2. Düşünüyorsan yap bence sksksk bu arada biz korunuyorduk :))
+1 oy
tarafından

Geçer geçer tombiş kuzum maşallah sübhanallah<3

tarafından
Teşekkür ederim bitanemn❤️❤️❤️
0 oy
(250 puan) tarafından

Maşallah paşama <3felak nas surelerini oku bol bol annesi 

tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum ❤️ okuyorum bol bil canım benim ❤️
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah Allah bağışlasın kuzum ❣
tarafından
Çok teşekkür ederim canimm benim aminn❤️❤️
0 oy
tarafından
Çocuğun gözü önünde yiyip ona vermemezlik etme kız o yemiyorsa sende yeme :) 
tarafından
Ahhshah tamam teyzesi azıcık onada veririm ❤️
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzucuk
tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️
0 oy
tarafından

Bu çocuğunBoyu kaç:))

tarafından
La senin boyu zaten taktım kafaya yürü git
tarafından
Puhahshshahahhshs banane banane dışlama beni ahhsgav❤️
tarafından
Ağlamak istiyorum yav herseyim var herseyim coook da güzelim ama boyum kisaaaaaaaaaaaaaa
tarafından
Yat kalk şükret beeee hele az dua edeyim de belki bedenleri değiştiririz istediğim olur ele minyonn güzel bir kari olurum aggsgag
tarafından
Ahahahah çok şükür kız şaka yapıyom tabi ama bı on cm daha olaydı idi:))
0 oy
(49,756 puan) tarafından
pijamasini yedigim durusa bak atarli ergenim benim ☺️☺️☺️
tarafından
Hahshahah İkbal teyzesiii inşallah elakusum gibi bir kardeşi olur da şu atarlı halleri biter ahhshaha ❤️❤️❤️
(49,756 puan) tarafından
elada iki gündür sinir ogrendi nazar ettim bal gibi sakin kızımı ☺️☺️☺️ cok şeker ama ya pijamasini sevdiğim nasil iyi mi simdi geçmiş olsun
tarafından
Ya yerim ben o nu o sinir olsa ne olur o sima sı varken insan kizamaz bile hahaha❤️ iyi bal ablam keyfi verine gelsin diye ütü masasini yatırdım yere onunla oynuyor şimdi biraz daha iyi keyfi ❤️
(49,756 puan) tarafından
ahh gonulleri olsun diye neler yapıyoruz demi☺️☺️
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Maşallah tosuna  :)

Anneni de cezalandıracam hiç merak etme kuzucum :)

tarafından
Yaaaaa hele bak şımarık olucak bu teyzeleri yüzünden eymenkus ahhaha❤️ teşekkür ederim canimmm benim
(3,136 puan) tarafından
Çocuklar şımarmayı hakediyor ki :))) annesi bir daha cips yeme zararlı taam mı :))
tarafından
Yaaaa tamam tamam söz ehehdhhe ❤️❤️

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 446 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
16 cevap 577 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 466 göst.
0 oy
8 cevap 386 göst.
31 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,290 soru

11,854,419 cevap

35,948 kullanıcı

...