0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar diyelim ki 5 aydır tanıştığınız yeni arkadaslariniz oldu , ve eşler iş arkadasilar . Grup acsalar gruba dahil olurmuydunuz ? Ve oldunuz diyelim orda 3 kişi çok samimi birbirleriyle konuşup canım cicim sakalasip sizi aeaya katmazsa ay ben seni özledim keşke bir daha beraber yanyana gelsek bu anımizi özledim diye fotolar atıp gulseler sizi de hiç araya katmasalar . Size konu geldiğinde yazdığınızda 1,2 saat sonra yazsallar ne yaparsınız ? 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

En iyisi takmamak kızlar dediğiniz gibi . Fikirleriniz için çok teşekkür ederim . Sizleri hiç görmememe rağmen bana çok iyi geliyorsunuz . Hepinizi çok seviyorum ❣️ en iyi arkadaşlik kurdugum kisiler sizlersiniz boşuna arkadaşım yok diye üzülmeyeyim ♥️♥️

tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Katılmam. Yeni tanışılan insanlarla hemen  vıcık vıcık olmak samimiyet kurmak iyi değildir. Akrabanla bile her zaman bir sınır olmalı.
tarafından
Aldılar tanıştığınız da yok diyemedim . Bundan sonra zaten konusmicam grupta ayıp yaptıkları benimde kalbim var yani .
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Guruptan cik gitsin 
tarafından
Kuzum Cidden takmıyorum ama üzülüyorum sadece . Tamam iyi hoş birbirinizi sevmeniz saymaniz ama bende varım demi :(
(17,811 puan) tarafından
Yani ayip oluyo öyle olmaz
tarafından
Demi eşime danışıp artık konusmamayi düşünüyorum . Yani grupta yazmismam artik
0 oy
(54 puan) tarafından
Guruptan çıkarım herhalde ya 
tarafından
Bu seferde çıksam ayıp olmazmi kuzum eşlerimiz iş arkadaşları
(54 puan) tarafından
Peki cnm onların yaptığı ayıp değil mi senin çıkman ayıp değil onların yaptığı ayıp cnm hatalarını bilsinler
tarafından
Öyle canım ama cesaret edemiyorum :( en iyisi hiç konusmamak .
(54 puan) tarafından
Bence cik gitsin
0 oy
tarafından
Çıkardım o gruptan hemen hiç sevmem öyle şeyleri
tarafından
Bende sevmiyorum aynı şeyi ben yapsam yeni tanıştığım kişiyi de araya katar sayardim ayıp yani . Gruptan çıkmayı düşündüm ama eşlerimiz iş arkadaşı kuzum . Sadece sessiz kalıyorum o kadar
tarafından
Heralde gardaş hiç gelemem öyle şeye :) :)
(17,811 puan) tarafından
:D haahhahaha diyom ya olm
tarafından
Valla değil iş arkadaşı reyisi cumhurun oğlu olsa boşa olur canım anında çıkarım
tarafından
Haklısın canım cesaret edemiyorum sanırım . Eşime danışıp öyle karara varicam .
0 oy
(119,345 puan) tarafından

O gruptan cikarim cokta tiin cokta fifiiii 8-)

tarafından
Evet kuzum bende düşündüm ama eşlerimiz iş arkadaşı . Yani bende takmıyorum bunu terbiyesizlik olarak algılıyorum ayıp yani birini aranıza aliyorsaniz onu da katın ya da gruba almayın hiç çok tuhaf insanlar
0 oy
tarafından
Grubu sessize alırdım napıyosalar yapsınlar derdim takmazdım
tarafından
Kuzum sessizde değil sadece bakıp çıkıyorum yazmicam artık sanırım ayıp yani yaptıkları çok üzüldüm .
tarafından
Grubu sessize al canım
tarafından
Öyle yaptım canım teşekür ederim:)
0 oy
tarafından
Gruptan cik bencede 
tarafından
Boşver canını sıkmaya değmez öyle insanlarin olduğu yerde bir dk durulmaz
tarafından
Çok haklısın canım çok teşekkür ederim yorumun için . En iyisi hiç takmamak sizler benim neyime yetmezsiniz ❣️
tarafından
Aynen öyle tatlım öyle herkesi takarsak çok yipranirsin burda takılıp eglenmene bak ❤️
tarafından
Aynen öyle çok sağol canım ☺️❣️
tarafından
Sende sağol canım :)))
0 oy
tarafından
Guruptan çıkarım eşim de o gurupta ise onu da çıkarırım 
tarafından
Çıkmadım canım ayıp olmasın diye cesaret edemedim diyelim . Eşim yok grupta kızlar grubu eşlerimiz iş arkadaşı ama yaptıkları şey hiç hoşuma gitmedi daha da konusmicam sanırım grupta
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Takmam. Beni takmayanı takmam bunu da tepkisizlikle belli ederim gruptan çıkarak kıskandığını ortaya koymul olursun sen kendine farklı hobi falan bul gruptaki  mesajları  da geç gör 
tarafından
Katılıyorum canım öyle düşündüm bende . Sevindim bende arkadaşlarım oldu diye ama böyle olunca çok kırıldım artık sessiz kalıcam
(1,908 puan) tarafından
Kendine yeni hobi geliştir kitap oku veya bi kursa kaydol veya el oyalayıcı işler falan bul seveceğin
0 oy
tarafından
O arkadaş grubunun içinde olmadığım için şükrederdim. Vıcvıc öğk
tarafından
:D görsen neler neler daha ama yani ayip sonuçta görmezden geliyorlar her seferinde beni
tarafından
Genelde öyle insanları direk çıkarıyorum hayatımdan
tarafından
Eşler samimi olunca bizlerinde samimi olacaklarını düşünüp tanistirdilar . Onlar kendi aralarında can ciğerler uzun süre tabistiklari için beni de gruba alıp ***** niyetine koydular gerçekten çok kırıldım
0 oy
(264 puan) tarafından
Sessize al hiç bir yazılana da cvp verme görmemezlikten gelirim yani 
tarafından
Öyle yapıyorum canım sessizde değil ama konuşmama karari aldım artık bakıp çıkıcam
0 oy
(25,224 puan) tarafından
5 aylık tanıdıgım insanın grubuna girmem 
tarafından
Numaramı isteyip dahil ettiler yok diyemedim canım bende
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Gruptan  çıkardım  
tarafından
Eşime danışıp çıkıcam ya da hiç konusmicam canım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Gruptan çıkarım belli ki 3 ü için açılmış grup

tarafından
Evet canım eskiden arkadaşlarmiş eski bir grup eşimle konuşup çıkarım ya da sessize alır konuşmam
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Gruptan çıkarım 
tarafından
Aslında çok haklısın ama ceserat edip çıkamıyorum ayıp olur diye.  Ama bir yandan da çok kırıldım eşimle konusp çıkarım ya da sessize alırım grubu
(1,523 puan) tarafından
Canm ona ayıp olmasın buna atıp olmasın kendini üzme derim değmez
tarafından
Haklısın canım teşekkür ederim .

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 212 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 230 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy