0 oy
1,083 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Yaşamak Isteseydiniz Hangi Şehirde Yaşamak Isterdiniz Hanimlar ❤:)

Şuan Kayseri de Oturuyorum :D

İstanbul da Yaşamak Isterdim Çok Merak ediyorum Istanbulu <3:P

Sizler Hanımlar:))

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Istanbulda yaşıyorum memleketim.izmir ve izmirde yaşamak isterdim :))
-Reklam-
0 oy
(64 puan) tarafından

Kesinlikle çanakkale :) 2 sene kadar yaşadım orada ama iş imkanları dolayısıyla ayrılmak zorunda kaldık ama gönlüm hala çanakkale de :) imkanım olsa bir an dahi düşünmez çanakkale ye giderdim... Mükemmel bir şehir... Sessiz sakin ve huzur dolu 

0 oy
tarafından
Doğduğum şehir hatay/iskenderun a gitmek orada olmak çok isterdim çok özledim oraları gidemedim de kaç senedir:(
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Kayseri :) memleket 

Ama kusadasinda yasiyorum 

Baska yerde yasamakta istermiydim istemezdim bura cok guzel :angel:

0 oy
tarafından
Valla ben istanbulda yasıyorum kalabalık trafik duyarsızlık umursamazlık bencillik hoşgörüsüzlük ve suç oranlarının en yüksek olduğu şehir ev kiralarının inanılmaz pahalı oldugu ama aldığın maaşın yetmediği heleki tek kişi ike mümkün olmadıgı şehir düşün ev kira aldıgın maaş 2500tl ev kirası en kötü 1200 elektrik su doğalgaz telefon internet kol gibi iki çocuk ve ikiside okula gidiyo biri de yolda koy kendini hayal et bu şartlarda bak daha yeme içme mutfak temizlik giderleri yok :D 
0 oy
(800 puan) tarafından

Trabzon ya da rize :)

0 oy
(536 puan) tarafından
Ailem İstanbul'da yaşıyor bende orda yaşamak isterdim
0 oy
tarafından
İstanbul da yaşıyorum burda yaşamak o kadar zor ve yorucu ki insan hayatından beziyor Karadeniz de denize yakın sakin bi yerde bahçeli tek katlı bi evde yaşamak isterdim etrafında az insan olan ses gürültü olmayan her yer yemyeşil olan 
0 oy
(786 puan) tarafından
Waah canimm ben kayseriden memnunum ama esim beni antalyaya goturmek istiyo ben gitmek istemiom
0 oy
(588 puan) tarafından

D şıkkı doktor hanım  yasamak istemiyorm:|

Küçük emraha bağladım ya boynumu bükücem ben hic yaşamadım ki abla :|size abla diebilirmiyim:&|(((:'(

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 659 göst.
28 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Deniz ❤ (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 771 göst.

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,942 kullanıcı

...