0 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Arkadaşlar oğlum birinci sınıfa gidiyor daha doğru düzgün heceyi öğrenmdi   birleştirme yapamıyor daha neden diceksin öğretmen çok ders veriyor yetişip. Hepsini yapamıyoruz ve çocuğun kafası çorba oluyor çalışmak istemiyor okumayı yapsak yazı yetişmiyor yazı yapsak ezberi ezberi yetişmiyor matamatik 2 4 6 vs saymayı öğrenin diyor sahabi çocuk doğru düzgün 20 kadar sayamiyr ki yani ebayı sileceğim neredeyse devletin verdiği kitaplar güzel keşke onları çalışsak acele etmesek daha iyi öğrenir eminim hem set kitabı hem okul kitabı hepsi aynı gün yapılacak şaştım kaldım resimlere bakın 

image

image

16 Cevaplar

+2 oy
(8,081 puan) tarafından
Öğretmen bu şekilde istiyorsa vardır bir bildiği 
tarafından
Ama çocuk yetişemiyor ilerlemek yerine geriliyor
(8,081 puan) tarafından
Müfredata göre ilerliyordur heralde kafasına göre vereceğini sanmam.
tarafından
Seti milli eğitimden habersiz alın dedi yasakmış
(8,081 puan) tarafından
Şikâyet edin ozaman
(2,252 puan) tarafından
Seti de keyfi için aldırmadı herhalde yemiyordur seti. Çocuklarımız için her şey. O kadar öğrenci ile uzaktan ne kadar yapabilirlerse o. Bu sene iş velilerde
-Reklam-
+1 oy
(1,207 puan) tarafından
Normal degil mi okulda da kac saat derse giriyorlar attiklarinin hepsi bugün verilmis odev degil zaten sadece alttaki bugun verilmis dinlene dinlene ogretebilirsin 
tarafından
Hepsi bu günün ödevi canım
(1,207 puan) tarafından
18 aralik yaziyor
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Uzaktan eğitim olmasa da bu şekilde ödev olacak farklı birşey yok ki düşünün ki okulda öğretmen 25-30 öğrenci ile bunları uğraşıyor siz bir tanesi ile.normal şartlarda Kasım Aralık gibi okumaya geçemesi gerekiyor zaten bu arada öğretmen değilim ama cok zor dönemlerden geciyir herkes 
tarafından
Evet belki haklısınız ama bebekle olmuyor
(7,441 puan) tarafından
Ama yapacak birşey yok bu durumda mecbur herkesin kendine göre işi var buda binevi sizin goreviniz
+1 oy
tarafından
18 aralıkta vermiş  20 sayfa falan ödev  4 gün  olmuş daha yeni bi ödev daha vermiş günlüğe 5 sayfa çok değil bence ki büyük büyük yazılı kitaplar zaten 
0 oy
tarafından

Beynim erör yapti:D

tarafından
Benimde erorrr
0 oy
tarafından
Roman yazin deseymis. Aah ah egitim sistemimiz....
tarafından
Valla sonu odur
tarafından
Oyle... Allah yardim etsin
0 oy
tarafından
O ne laa çocuk kafasını kaldıramaz be
tarafından
İşte aynen öyle
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Ogrewtmen kendi yapsın okadar hergun iyice saçmaladılar ya
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Şu şekilde ki bi öğretim sistemi kadar saçma bir sistem yok birinci sınıf çocukları için daha doğrusu tüm öğrenciler için derse girmezler girmiş gibi yaparlar hoca anlatır hızlı hızlı helede birinci sınıf çocuğu daha hiç bir sey bilmiyor ekran karsisinda hoca anlatiyo anlatıyor çocuk anlamıyor bilmiyor çünkü allah sonumuzu hayır etsin ne diyim 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yetisemiyor ise sınıftaki veliler ile konuşup dersi azalttirin ablamın da öyle idi ödev üstüne ödev ödev çok ödev matah bı şey değildir daha mesela a bilmeden b geçince çorba olur ablam bide çalışıyor konuşun ve biraz az ödev vermesini isteyin çocuk dersten sogur 
0 oy
(341 puan) tarafından
Bızde de durumlar aynı kızım hecelerı bırleştıremıyor bir turlu sureklı yayın ve okul kıtaplarından bir suru ödev verıyor bızde yetıstıremıyoruz
0 oy
(48,695 puan) tarafından
bunların hepsi bir günün ödevi mi
0 oy
tarafından
Set kaynak kitap canm bizde böle böle öğrettik çocuk yapmak için hirslansin bitirmek için azmetsin sen koverme gayret ettir
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Çok normal müfredat yetiştiriyor. Okulda bunları yapıyordu şimdi veli gözetiminde yapacak canım. Kitaplar dışarıdan alınıyorken keşke itiraz etseydiniz istemiyoruz diye madem meb kitaplarının daha iyi olduğu fikrindesiniz. Hem yapamazsanız da öğretmen sanmam bir şey desin yetişmeye çalışın ama hiç olmuyorsa da yetiştiğiniz kadarını kabul eder
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Yapamayacak olsa öğretmen bu kadar vermez ve okulda da zaten bu kadar öğreniyorlar. Birinci sınıf oldukşaro3için ödeev ders sıkıcı geliyordur. Güzel bi şekilde teşvik edebilirsin. Bir de çoğu resimli falan olduğu için çabuk biter
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Aynı canım bizimdde öğretmen bu şekilde veriyo ddgn gibi doğru dürüst saymayı bilmiyo 100 kada saysin bide 10 ar 10 saysin dio hangi kafayı yaşıyorlar bilmiyrm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 244 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 502 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 564 göst.