0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (535 puan) tarafından
Uykularımız çok güzelmiş gibi Bide gece 3 te kalkıp 5 e kadar uyumamayi öğrendik ne yapsam uyumuyor yataga koyduğum anda anne diye kalkıyor yataktan 16 aylik olduk hala gece kac kez kalkarız 3 gündür de böyle pilim bitti resmen. Ne yapiyim Allah rızası için bi akıl fikir verin

19 Cevaplar

+2 oy
(1,718 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer bacım  :((( böyle devamm bizimki de 16 aylık 
(535 puan) tarafından
Bizimde hep kötüydü hala kotu
-Reklam-
+1 oy
(398 puan) tarafından
Cnm 17 aylık olcak benimki de aynı anlattığın gibi uykusuzliktan oluyorum 
(535 puan) tarafından
Ne zmn duzelirki acaba
(398 puan) tarafından
Ah bir bilsem cnn suan basim çalıyor uykusuznolunca.enerjim.bitik oluyor suan uyutmayaa çalışıyorum uyursa uyucamm inş sabaha karşı 3bucukdq uyandi sonrasında uyumak istemedi 6 da uyudu 7 de kalktı düşün senin bebis gündüzleri nasıl  kaç saat uyuyor
(535 puan) tarafından
Tek uyku uyuyor gündüz 2 saat uyur
+1 oy
(2,252 puan) tarafından
Ay canım kanayan yarama tuz bastın. Başlık içimi yaktı. 6 aylık bizde 6 aydır gece gündüz berbat uykumuz. Ne zaman biter diye bekliyorum. Emziriyor musun
(535 puan) tarafından
Emziriyorum  canm valla bizim bitmedi öyle bi gazlı bebekte olmadık ama uyku yönünden hep sorunluyduk
(2,252 puan) tarafından
Aynen canim bizim de gaz yok ama uyku problemi var emzirmeyi bırakınca düzelir diyorlar
0 oy
(2,678 puan) tarafından
4 saat deliksiz uyusam o bile yeter :) 
(535 puan) tarafından
Ayy yeminle ya ona da raziyim
(2,678 puan) tarafından
Sersem gibi dolanıyorum ortalıkta artıl :)))
0 oy
tarafından
20 aylik oglum bir aydir oyle ikide bir uyaniyor uyumuyor dis cikardi alt ust oldu dengesi
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bende bende çok özledim 
(535 puan) tarafından
Nasıl bişeydi acaba akşam yatıp sabah kalkmak
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer bende aynıyım
(535 puan) tarafından
Off off
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Delik deşik artık uykularım toplasam 4 saate uyuyorum günlük 
(535 puan) tarafından
Büyüdükçe düzelir dediler yok
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Qaliba ben şansliyim bu konuda 17aylik gece 1kere falan kalkar emziririm tekrar uyur :D bebekliyinden boyle gece fazla kalkmazdi 1yasindan sorada daha rahat olduk cok sukur..
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla benimki 6 aylik saat basi kalkior 3ten sonra yarim saatte bir 15 dakkaya bir uyanior 5te tamamen uyanior salliom 1 saat uyusun die 6da uyuyor 7de tamamen kalior yine hep boyle aksam olsun hic istemiorum o yuzden gunduz bir sekilde idare edilioda aksam hic olmuor ya
(4,853 puan) tarafından
Ne yapıyon kizzzz anlat hele :D
(5,913 puan) tarafından
Bana anlatti sır :D
(25,224 puan) tarafından
Hahaha ticarete mi döksem :D
(4,853 puan) tarafından
He paraya para demezsin
Mani mani maniiii dersin artık:Dd
(25,224 puan) tarafından
Hahaha aynen kız :D
0 oy
tarafından

Bende 12 aydır aynı durumdayim 2 3 de kalkıp 5 6 da yatar bu gece birde üstünde çekyat ta yatıyorduk gözleri kapanıyor ama uyumuyor du dedim mama yapayım gittim geldim 3 dk tutmaz yani düştü koltuktan :'( neyse ki hem koltuk yüksek değil hemde kendisi oldukça fazla sarktığı için yere sert bi iniş yapmadı. Ama ağladı tabi 

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Aynı şekilde gece 3te kalkıp oynamaya başladı 17aylık oğlum Aras .6da tekrar uyudu.
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bende çok özledim uyumayı :)) 
0 oy
(213 puan) tarafından
Bende tam kizi buyuttum biraz da olsa uyku duzeni olur derken tekrar hmileyim kizim 20 aylik hala bagirarak aglar geceleri. Allah sabrimizi cogaltsin
0 oy
tarafından
Bütün gece hiç uyumadi dogdundan beri uyku problemi çekiyoruz iki saat aralıksız uuyusa şükür ediyorm gozlerm açıyor acamiyorm kalktı yine çığlıklar atıyor oynuyor ev almış başını gidiyor büyük kızımı da uyumadı oda kalktı o açıkmış benm kahvaltı hazirlcm halim bile yok uyusa diye bekliyoruz 
0 oy
tarafından
17 aylık oğlum.. aynı durumdayım..
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ayni canim valla 16 aylik basladi bu 3de kalkip 5e kadar oturmak 19 aylik hala ayni inşallah gecer
(535 puan) tarafından
3 aydirmi aman allahım dayanamam
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Bende çok özledim :(((((
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Emiyosa onda. Uyanır emiyosa uykuya dalan kadar yanında oturun kendini güvende hissetsin sizi her çagırfıgında su verin eğer emiyosa susarlar ondan kalkarlar bazende kabus görürler annelerin yanında güvende hissederler o guveni ver alışır bnmklerde 20 ayda anca düzelirlerdi baklm şimdiki oglum iki aylık zor Bi surec bizi bekliyor 
(535 puan) tarafından
Ay besigine yanina yatıyorum sipa beni bırakıp gidiyor ama karar aldim gece emmesini kesicem
(1,233 puan) tarafından
Keseceksin tümüyle kesmennlazım yoksa bırakmaz canm
(535 puan) tarafından
2 yaşına kadar emsin istiyorum süt oldukça
(1,233 puan) tarafından
O zmn birz sabret canm gecede emsn bnde iki cocugum iki yaşına kadar emzrdm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 200 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 523 göst.