0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün kaynanam kayınlarım geldi kaynanam hem u. Y. U. Z. Olmuş hemde virüs var çocuğu kucağına almak istedi vermedim dedim anne virüs var dedi uzaktan amcasına göstericem dedim ben gösteririm  eltim aldı KUCAĞINA kaynımjn KUCAĞINA verdi gidip aldım dedim abi virüs var lütfen almayın KUCAĞINA diğer kaynım diyor hiç utanma yok falan ne olmuş almışsa sizce yanlışmış yaptım

18 Cevaplar

+4 oy
(7,118 puan) tarafından
Yoo çok güzel yapmışsın canım. Bebeğinin ve senin sağlığın çok önemli.. kapı köpeği gibi gezeceklerine evlerinde otursunlar. 
tarafından
Aynn öyle
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Asıl sizde utanma yok lohusa kadının yaninda ne işiniz var 
(416 puan) tarafından
+1111111
0 oy
tarafından
Utancak ne varmis pardon sen annesin cocugunu korumakla yükümlüsün ne bos konusmus ya
tarafından
Kendiside hiç Utanmaz dedim önce kendine bak sen çokmu utanmayı biliyorsun
tarafından
Bosver sen dogru olani yapmissin el kadar bebek elden ele geziyo hele bide bu salginda
0 oy
(265 puan) tarafından
**** mu edicen cocugu iyi etmissin oteki yurlu neyse ve eltine ne aferin ni alacak
tarafından
Anlayış hiç yok birisinde söylememe rağmen yine aldılar
0 oy
tarafından
Onlar ayıp ediyor. Birde bende birşey yok diyorlar ya. Sinirden çosuyorum. Nerden biliyorsun birşey olup olmadığını. 
0 oy
tarafından
Kız bırak elinden almayı kapıdan bile alma kimseyi 
tarafından
Bana kalsa almam amcalar da oturduğum yerdeker ama hiç biri gelmedi virüs var diye kendileri dedi küçük çocuk hasta olmasın ama eşimin ailesi öyle değil kapıdan kovsan bacadan giriyorlar çocuğum gazlı bir bebek hiç durmuyor
0 oy
(660 puan) tarafından
Ay sinir oluyorum ya dogum yatm eve geldim durumlardan guzelce yazıp paylaştim bazilari dalga gecer gbi cevap yazdi kaynim ertesi gun geldi eve alamayiym dedik yigenim dogmuş gormicem dye pat girdı içeri fazla muhatap olmadm anladı 10 dk oturup kalkti ama duşuncesz çok insan var
tarafından
Anlayışsızlar çocuğum gazlı bir bebek hiç bir iş yapamıyorum kaynanam ayy ewine bak nasıl dağınık
(660 puan) tarafından
Brak yapma zaten evi daginik bulan varsa kalkıp toplasin cok biliyosa  sen bebişinle ilgilen agladgi zaman ay uykusu var ama seste uyumuyo huzursuz devamli soyle anca anlarlar mesela kaynanam gelir kızim agliyo uyku saati diyorum kalkiyo hemen alışti
0 oy
tarafından
Asıl onların ki ayıp  daha ilk akşamdan *** mu varmış orda lohusa kadının başında ayıp ayıp 40 çıkınca gelin sırayla gelin geberdiniz sanki yazık değil mi  bebege bulaşsa nasıl dayanacak yavrum Allahım korusun öyle akılsız insanlardan 
0 oy
tarafından
Çok iyi yapmışsın 
0 oy
(358 puan) tarafından
İyi yapmissin cnm onlarin dusunmesi lazim bu durumda gelmemeleri gerekiyor
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sen cok haklısın da cevrendeki kisiler öküzmüs
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Cok yalnis yeni dogmus mikroba acik bi bebk sonucta Allah kirusun valla .bide bu **** vakalarida artiyor nedir bu yeni hastalik mi cok insanda duydum 
tarafından
Yok cnm çoktan var çok çabuk bulaşıyor
(1,667 puan) tarafından
Evet bulasiciligi cokmus ilac kullanmadan da gecmiyormus .allah sonumuzu hayr etsin valla nasil bi dünya oldu burasi
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Çok doğru yaptın bundan sonra biri gelince ay çok halisizim bide başım boğazım ağrıyor ki çok fenayım de o gelenler bak nasıl kaçıyor :D

0 oy
(3,136 puan) tarafından
Yeni doğum yapmış kadının yanında erkeklerin ne işi var. Utanması gereken onlar sen değilsin canım
0 oy
tarafından
Ah bu insanlar o kadar can gitti hala korkmuyorlar
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Eşinin ailesi bence o müdahale etmeliydi sonra gelin kötü oluyor tabi ki senin yaptığın doğru ama her zaman doğru işe yaramıyor eşin kendi ailesine söylese sen de kötü olmazsın hem o **** çok fena bı hastalık kardeşim oldu da bulaşıcı bı de zar zor kurtuldu aman diyim dikkat edin
0 oy
tarafından
Eve almışsın.ona şükür etsinler..yav sanki keyiften soyluyosun..ayrıca en nefret ettiğim şey..40 i cikmamis bebek opulmez öyle kucaktan kucağa gezilmez..beşiğinde baksınlar .uzaktan..her.miktoba çok açık bağışıklık sistemi yavaş yavaş gelisiyo..ne anlamaz dert insanlar var ya..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 166 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 334 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 151 göst.
0 oy
3 cevap 156 göst.
24 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu

379,561 soru

11,362,363 cevap

34,839 kullanıcı

...