0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yani kızlar mutluysak hissederler mutsuzken sinirliyken hissederler kurban oldugum kızım niye anasının uykusu olduğunu hissetmiyor ki  sallamaktan ellerim koptu iyiki ayakta sallamıyorum ya millet ayağım koptu diyor benim ki ayakta sallanmayı hic sevmiyo:(

5 Cevaplar

0 oy
(98 puan) tarafından
Gazi falan olabilir mi canım ya da atak haftasında falan 
tarafından
Canım aglamıyor ki guluyor oyle aglasa derim bir sıkıntı var battaniyeyi atıyom uatune hemen guluyo yemeye calısıyor sesler cikariyor turku soyluyor bildigin vala ama hic aglamıyor
-Reklam-
0 oy
(2,252 puan) tarafından
ay ne guldum ya valla canım çok haklısın benimki 6 aylık. 6 aydır itinayla agzima ediyor sagolsun
tarafından
Benimde 5 aylik uykusu guzeldi vala nankorluk etmiyim bu gece niye boyle yapti anlamiyorum:)sabah 6 da uyudu halen uyuyo saat 10 oldu:))
(2,252 puan) tarafından
Masallah kız. Bizimki maksimum 2 saat taş çatlasa nadiren 3 saat uyur o da 24 saatte 1
tarafından
Iste gece uykusu guzel cok kalkar ama emer geri uyur bugunde uyudu cok sukur
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Nekadarlik canim. Maalesef bi.sure bebekler gecr oturup gunduz yatiyor yani ilk zamanlar. Benim kizimda.öyle idi. Zor bi durum. Rabbim yardimcin olsun 
tarafından
5 aylik canin da uykusu cok guzeldi aslında ilk defa gece boyle yaptı cunku 9 da uyur sabaha kadar ama on defa emmek icin kslkardi geri uyurdu bu gece emdi uyumadi birdaha sabah 6 da uyudu şuan uyuyor halen
(7,412 puan) tarafından
Ozaman bi yeri agriyordur disi çıkacaktır gazi vardir. Yoksa durduk yere uyumamazlik etmez canim
tarafından
Canim cok erken uyudu aksam 8 de uyudu 2 de kalkti ilk defa boyle yapti dis sıkıntimiz da var ama aglama hic yok iste aglasa diyecem gazdir distir tabi gazida bitmedi ama gazının oldugu gunleride bilirum mahvolurdum gece cok farkliydu uykusu yok guluyordu oyun istiyordu:)
0 oy
(870 puan) tarafından

Ah bu uykudan çektiğimiz nedir uyusun ki büyüsün ama merde 

tarafından
Vala agladim cok kotuydum birde bana bakıp guluyor oyun istiyordu:)
(870 puan) tarafından
Ahh o zaten en sinir bozucu
0 oy
tarafından

Bende hep diyorum her şey sütten geçiyo da bu uyku niye geçmiyor diye :D

tarafından
Hahaha bak o da dogru bize gelince aman sutunu etkiler aman şöyle şu uykuda etkilesin dimi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 158 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 706 göst.
25 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 456 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde DilrubaNuR (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 228 göst.