0 oy
806 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben istanbula gelin geldim bilen bilir kaynanayla bir sürü olay oldu şuan evim ayrı. Eşim asgari ücret alıyo 1600 kira veriyoruz 5.5 aylık bebeğim var yeri geliyor ekmek alıcak paramız olmuyor. Oncedem kaynana yardim hic etmiyordu ama şimdi en azından oğlumun mamasını bezini alıyor biz ne olsak yeriz. Arada eve de bir kac bir sey alıyor. Eşim dün akşam bana dedi ki senin ailen de hic sormuyo var mi yok mu tamam ben onlara güvenerek ayrı çıkmadım ama sen sonuçta kızlarısın ve bizim durumumuzu da biliyorlar 5 aydır bir kere sormadılar 5 aydır bir ufak bir yardim da bulunmadılar. Abime her akşam poşet poşet getiriyolae ki kendi evi arabası olmasın ragmen faturalarıni da babamlar ödüyo abim aldığı para cebine kalıyo sizce haklı mı ?

Birde geçen gün annem ile görüntülü konuşuyorduk evim temiz mi toplu mu diye her odayı göster dedi mutfağı falan gösterdim sonra buzdolabını da göster dedi ama dolap bomboştu utandım yok göstermedim diye kızdı pis diye göstermiyom sandı eşim de duydu bunu orda da laf söyledi bana 50 yaşında annen yani birşey demek istemiyorum ama nasıl saçmalık bu dedi

44 Cevaplar

0 oy
(649 puan) tarafından
Eşin son derece haklı söyleyecek söz yok 
-Reklam-
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Senin orda sikinti cektigini bile bile annen baban nasil duruyoar acaba.nasil yedikleri bogazindan geciyo acaba yaa millette ne aileler var boyle postlari gordukce annemin babamin ayaklarinin altini öpesim geliyo vallahi bak
0 oy
(258 puan) tarafından
Bı anne bize guvenerekmi ayrı eve çıktınız diyecek kadar acizse bişey denmez sonuna kadar eşinin yanında ol ve destekçi ol yanlış anlama annenin içi nasıl rahat ediyor ki asgari ücretle bunlar nasıl geçiniyor diye hiç düşünmüyor mu
tarafından
Yani yardım etmesini de geçtim sadece bi sorsa napıyosunuz ne ediyosunuz diye gönlüm olucak zaten ben aramadan annem hayatta beni aramaz arayınca da abimin kızı var 1 yaşıbda gizem şoyle gizem böyle 5 dk konuşuyosak 4 dkkası gizem oluyor. Belki saçma gekicek ama onun böyle yapması yeğenimden soğutuyo beni
(258 puan) tarafından
Doğrudur canim Allah yardımcın olsun üzülme eşine olmadı durumu anlat annemin bazı hareketleri benide üzüyor falan diye ama anneni kötüleme yani
0 oy
tarafından
Haklı eşin.     

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 576 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Gaygqqgyahv 65344 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 585 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 379 göst.