0 oy
1,386 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar dün post acmistim bugün yumurtlama gunum ilişki olsa hamile kalır mıyım diye hepiniz eşin iknami ediyorsun diye yazmıştınız evet demiştim dün akşam eve geldi sarıldım öptüm yemek yedik mantı yapmıştım yedik alel acele topladım sonra güzelce yiyinmistim zaten gittim dişlerimi fırçalarını dedim sarımsak kokmasin gittim eşimin yanına öptüm sarıldım istiyorum dedim elinde bir telefon hiç yüzüme bakmiyosun dedim ne bakmicam ya şimdi değil yarın yaparız dedi bende dedimki bugün yumurtlama gunum oyuzden söyledim dedim çocuk istiyorum artık dedim kalk kalk ni kahve yapta icek dedi kalktım gittim kahvesini yaptım  zıkkım iç dedim ben sana ne diyorum sen bana ne diyosun dedim ben sen isteyince seni geri cevirmiyorum sana noluyo dedim geçen gün 2 gün önce dedim yapalım diye dem yok pisim yok kendimi iyi hissetmiyorum dedin dedim sonra çağırıyorsun banyoda 5 dj işini halledip hadi çık diyosun dedim ben oros b.muyum öyle hemen işini bitirince git diyosun dedim bundan sonra sen isteyince de ben sana hayır istemiyorum yaklaşma diyecem dedim sanki sadece senin zevkin var isteğin var milletin kocası can atar sen böyle kendinden uzaklaştırmak dedim sonra gülmeye başladı yok öyle değil yarın yaparız dedim bisymi dedim bilmem ne diyor yok geliyo özür diliyo opuyo falan hiç boşuna yanaşma artık sen isteyince de ben sana olmaz diyecem bak bakalım nasıl oluyomus dedim sinir oldum  saçmalığa bı bakın Allah aşkına adam resmen duyguyla falan değilde kendini rahatlatmak için bana yanaşıyor beni düşünen yok hiç 

36 Cevaplar

+23 oy
tarafından
Yapma bu adama cocuk bosver
tarafından
Aynen canim ertele
(1 puan) tarafından
canım 9 yıldır eliyim adam bikere desin bana zevkalmıyorum anında koyarım kapıya o gelcek peşimden yoksa adamın ciyerini sökerim yok öyle bir dönya
(10,429 puan) tarafından
Durum buysa cidden çocuk olunca daha çok üzülürsün canım
tarafından
Bahar sen ne doktorusun?
(1 puan) tarafından
diş doktoruyorm hayatım neden sordun
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Yazacak kelime yok canım ama bırak yapma cocuk 
tarafından
+++++ sana çok üzüldüm ya inşallah düzelir
tarafından
Artı ıcın sagol canim ❤️ ınsallah duzelır esı bende uzuldum bir hem cinsim olarak gurur kırıcı bir davranıa
tarafından
Tabi öle ya bide hazirlaniyo ne guzel hevesler çocuk olunca mumla ararlar böle günleri ama adam gücüne gitmesin kızım da terbiyesiz ya banyoda beş dakka sonra çık ne demek
tarafından
Saol canım isallah :(
tarafından
Cok yanlıs canim cok Allah esıne sana karsı sıcaklık versin kuzum
+1 oy
tarafından
Çocuk istemiyor belkide 
tarafından
Kendinden  çıksa o çocuk kendi nasıl olurmuş aceba genişlemiş ne demek ya sen ona evlat verdin pis herif zevki için yanaşıyor demekki
tarafından
Bende herkes çocuk doğuruyor herkesin kocası böylede in gibimi davraniyo dedim madem öyle vereydin özele parayı sezeryan olurdum dedim
tarafından
Aman kuzum boşver valla o yanaşınca da sen ona bahane bul güv ver  olmaz canım istemiyor seninki çok küçük hissetmiyorum bile de ez o zaman anlar
tarafından
Valla dur diyim bende nasıl oluyomus görsün demi dursen
tarafından
Aynen kuzum çok küçük hiç hissetmiyorum  beni tatmin etmiyorsun de bu ne böyle bir halt anlamıyorum de gururunu  incit
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sarılmak öpmek dokunmak duygular o işi yapmaktan çok daha önemli bu ilerleyen zamanlarda çok büyük sorun oluşturur sadece o işi yapmak için evlilik yürümez o yüzden sen bu çocuk işini hiç düşünme sana tavsiyem 
tarafından
Sorun zaten kuzum sabah giderken zoraki oluşunu bı görsen sanki heykel falan opuyo sinir oluyorum diyorum ya adam akıllı öpsene öne öyle öptüm ya yav sanada yaranilmiyo diyo sen böyle yapmaya devam et dedim
0 oy
tarafından
Anlasamiyosaniz cocuk dusunme sakin obje olarak goruyosan kendini problrm var bi yerde onu cozmeden tamamen bağlanmadan biz bir olduk demeden cocuk düşünme 
0 oy
(372 puan) tarafından
Çocuk yapıp da onun da hayatını karartma kardeşim bilmiyorum ama erkek kadın isteyince geri çevirmesine şaşıyorum telefonuna falan iyi bakıyo musun başka şeylerle kendini tatmin mi edito bilmiyom yumurtlama gününü bile bile böyle yapması saçma
tarafından
Bikere yakaladım onu izlediğini ozmanda ben evde değildim hastanede yatiyodum ama izliyodum yapiyodum ben yapmaz demiyorum zaten var bı pisligide çıkar isallah ortaya
(372 puan) tarafından
Acaba bende ondan mı diye düşünüyorum güxel bi bayansındır eminim neden reddeder ki acaba çocuk mu istemiyo
0 oy
(658 puan) tarafından
Şuan için yapma bence çocuk. Önce bi esin sana saygı duymayı ogrensin sonra düşün çocuğu canım Çünkü anladığım kadarıyla çocuk olsa sana yardımcı olacak gibi durmuyor esin 
tarafından
Yok kuzum çok yanında masaya çıkıyor bana diyor indir çocuğu diye kalkıp indiremiyorum bakmak surda dursun
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Bence sen çocuk filan yapma iki gün sonra çocuk olunca herşey daha zor olacak olan çocuğa olur 
tarafından
Ay bilmiyorum ya napacam şaşırdım iyice
0 oy
(782 puan) tarafından
Sen niye cabaliyosun birak o cabalasin cocuk icin ha yarin ha bugun ne farkeder ki cocuk istemiyor bence yoksa geri cevirmezdi sende ugrasma bosver ayni sen nasil hissettiysen bu duyguyu onada hissettir
tarafından
Bugün gelir yanasirsa istemiyorum diyecem zaten ne hali varsa görsün aynısını bende ona yapacam
(782 puan) tarafından
Yorumun da okudum da o sana demis ya zevk alamiyorum genisledi falan diye sende ona yaklasirsa deki zevk alamiyorum geniş oldugum icin de
Aslinda denecek baska bisey varda neyse benim terbiyem musade etmiyo o lafi sana soylerken hicmi yuzu kizarmadi acaba ya yazik ne kadar kırılmışsındır halbuki ona bi evlat vermişsin dunyanin en guzel seyi
tarafından
O icim parçalandı insan eşinden böyle bisy duyarda unuturum hiç her ilişkide aklımda hatta zevk alıyorum acaba zevk almiyoda başka kadınlara giriyomuyum bisy izliyormuş herşey aklıma geliyor
(782 puan) tarafından
Iste bu yuzden gonlun rahat birliktelik bile yasayamiyorsun sende onu bu piskolojiye sokacak seyelr soyle insallah hatasini anlarda gonlunu alir canim cok uzuldum senin adina
0 oy
(1,396 puan) tarafından
***** ya bu adama çocuk falan yapma pişman olursun 
tarafından
Yapmıyorum zaten valla bak aklı başına gelene kadar çocuk falan yok
0 oy
tarafından
Zaten bir çocuğun var,  pek sağlıklı bı ortam yok bence önce aranızdaki ilişkiyi halledin yoluna girsin çünkü hamile kalacaksın hamileyken yanaşmayacak sen üzüleceksin doğum yapacaksın niye yaklaşmıyor diyeceksin en azından bir emin ol eşinin sevdiği için geldiğinden derim ben
tarafından
Sevgisi olduğunu hiç düşünmüyorum bizimki siradanlasti artık benim ona yaptığım fedakarlıklar bitmez ama ben ondan bisy görmedim halada öyle
0 oy
tarafından
Belki çocuk istemiyordur daha önce konuşup ortak karar verdiniz mi çocukla ilgili?
tarafından
Canım karar verdik işte gittim spral vardı cikarttirdim muane oldum ilaç yazdırdım herşey normal ama adamın bana davranışı normal değil ben ne zaman istesem yok diyor o istediğinde de ben yoruldum hadi bitsin diyo benim ne dediğim ne istediğim önemli değil onun için söylersem tamam ama soylemezsem kendi ne isterse o oluyor
tarafından
O zaman ikinciden sonra daha kötü olup daha çok uzaklasabilir diye düşünüyorum. Önce aranızdaki bu mevzuları hallederseniz senin açından da psikolojik olarak daha iyi olur. Diğer türlü hamileliği bile sana zehir edebilir
tarafından
İlk hamileligimde öyle yapmıştı aynen canım son iki ay ilişki istemedi
0 oy
tarafından
Bence çocuk için zaman var daha. Eşinin biraz daha evlilik olayına alışması olgunlaşması lazım. 
tarafından
Aşkım 32 yaşında 3 yildir evliyim adam 2 yıldır böyle çocuk oldu benim koca değişti
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bunlari yazmissin birde bu adama cocuk yapiyim diye ugrasiyosun pisma  olursun kendini dusunen bencil bir insan demekki esin belkide cocuk istemiyo 
tarafından
O çocuk istiyoda nasıl olacaksa böyle ben anlamadım çocuk istiyo ama ilaçların var 3 ay kullan dedi doktor 2 ay oldu bende dedim belki bu ay olmicak yani denemeye başlayalım ne zaman olursa dedim tamam dedi ama bisy yok girişim yok
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım ne soruyorsun ki yapalım mı diye elinden telefonu al öp iş başlasın
tarafından
:d kolay yoldan haha
tarafından
Ay alışkanlık olmuş elinden telini almadım ama uzamiyodu üstüne uzandım öptüm istiyorum dedim adam teki bile bırakmadı elinden yarın yaparız dedi
(4,698 puan) tarafından
Firikik ver canım önden hazırlık olur
tarafından
Tayt giydim önü açık bady giydim hani anlar belki diye yok adam ödün anlamadı
0 oy
(649 puan) tarafından
Egoist sadece kendini düşünüyor belli 
tarafından
Aynen öyle kendi fikri düşüncesi duyguları önemli bizimki hiç
0 oy
tarafından
Bence bigün ilişkinin yarısında tamam ben tatmin oldum de ve ** geri canım 
tarafından
Oda anlasın demi nedemk olduğunu
0 oy
tarafından
Canim sizde bisey eksik demek ki, cunku erkek esini surekli ister. O eksik olani bulmasan cocuk yapma bence, garip cunku. Ben demistim kocani ikna mi ediyosun diye, dun yaptik diyip gulmustun bana. Istersen 2 saat once yap erkek surekli ister bana gaeip gelmisti o yuzden
tarafından
Aşkım o günde gene ben istedim ya dedim banyo yapacam yapalım öyle giriyim banyoya yok ben pisim falan dedi tamam dedim sonra banyoya girmiş beni çağırıyor bende hem istemiyorum diyosun hem çağırıyorsun bunasil iş dedim hadi hadi dedi çocuk içerde TV izliyorum beni görmese durmaz banyom küçük zaten ordada olmaz diyorum 5 dj kendini rahatlattı hadi hadi çık diyo bana bende kızdım başlarım böyle ise bune böyle dedim bugünde aynısını yaptı oyuzden bende artık güvenmiyorum zaten bisyler arayacam altında bulursam bitti işi zaten
0 oy
tarafından

Kesinlikle çocuk yapma sen seks objesi değilsin onun canı isteyince olacak canı istemeyince olmayacak ne kadar ayıp ya eşisin sen onun.. Bence o bu karakterini düzeltene kadar çocuk yapma haddini bilsin her gel dediğinde gitme biraz gururun, tavrın olsun 

tarafından
Bu son oldu zaten şimdi akşam diyecek hadi yapalım diyecem sen istedin diye yapamam ben isteyince yaparım diyecem git başımdan diyecem bide özür diliyo sarılıyor opuyo anladı ne kadar sinirlendigimi kizdigimi söylediler sen görürsün bidaha yapiyomuyum sen istediğinde dedim korktu
tarafından
Şöyle yazayım; erkekler biz kadınlardan biraz daha istekliler ama bu demek olmuyor ki onlar isteyince her zaman yaşanacak. Eşinin seninle yaşayıp sonra çık demesi çok ayıp aşşalık bir laf benim gözümde bence çocuk yapmayı ertele hiç çocuğun yok dimi ? Al karşına ben senin seks objen değil karınım hayat yataktan ibaret değil bu konuda kendine çeki düzen ver diye herşeyi konuş
0 oy
(46 puan) tarafından

ya bu pglanlari anlamiyorum ne guzelim gecelikleri fiydirdim coplere 2 senede anca tuttu bi tanecik cocuk evlendime pisman oldum sanirsin tecavuz edecem insan kendini kotu kadin hissediyo ve bu cok gunah nasi kadin ay baslari haric erkegini mutlu etmeliyse erkeginde kadinini mutlu etmeli bunun icin ayetler bile var bosunami kiyiliyo dini nikah yaomaycan madem kotu kadin hissini yasatacan madem ne seye evlendin yani ay bu konuda cok doluyum ben sinirden gukdum resmen :D:(

(46 puan) tarafından
ben yaptim sukur nurtopuda dogurdum onada ihtiyacim yok sukur bole dusunup kendine guveniyosan bi dangalak icin annelik hissinden mahrum kalma guclu olabilceksen he zor deger falan hak getire ama cocum yeter bana deyip aska maska kustuysen ne ala

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 776 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birannegbi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 877 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hiraa (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 321 göst.