0 oy
1,274 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Selam kizlar. Ben 2 yillik evliyim. Dogum yapali 4 ay oldu. Hamilelik dahil simdiye kadar esim benimle beraber olamadi... Tam 1 yildir bana dokunmuyor. Yanina gidiyorum geceleigimi giyiniyorum susleniyorum onu opuyorum ama olmuyor. Kac kere karsimda agladi olmuyor diyor. Eee doltora gidiyor bisey yok. Psikolojik diyorum yok diyor. Ben ne yapabilirim artik. Evlimiyiz belli degil. Dalgaya alinacak bi konuda degil olmuyor. Ben yarin obur gun cocuk istesem nasil olacak. Ne yapabilirim kizlar nasil olacak bu is 

29 Cevaplar

0 oy
(5,560 puan) tarafından

Bilemedim ki :angel:

-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından
Bence eşinin üstüne gitme bu konuyu kafa taktıkça piskolojisi bozulur zaman geçsin biraz sonra tahrik falan etmeye çalışırsın
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ne.doktoruma gitti cnm?
0 oy
(191 puan) tarafından
Hocaya  gittiniz  mi bağlama  büyüsu  yapılmış  olabilir 
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Aktardan kıng honey al cnm. 30 tl fiyatı var. Macun bu. 1 tatlı kaşığı yicek sonrasını gör sen :) etki etmez deme kesinlikle ediyor. Bak sana şu örneği vereyim çocuk için arkadaşım üst üste yapıyorlardı eee haliyle adamda isteksizlik oldu. Bunu aldılar çok işe yarıyor.  Eşimde 2 kere kullandı garantisini veriyorum yani. 
0 oy
(817 puan) tarafından
Keşke hamileyken ara vermeseydin canım ben 8 ay boyunca ara vermedim hiç daha doğum yapmadım doğum sonrasını bilmiyorum sanırım erkeklerde farklı psikolojiye giriyorlar. Bir cift terapisine gidin isterseniz canım yapılacak farklı şeylerde var ama burda hemen taşlıyorlar. Tavsiye vermicem o yüzden. Eşinin ilgisini çekecek şeyler yapabilirsin fantazi leri varsa onları uygulayabilirsiniz sonsuza kadar sürmez canım düzelir 
0 oy
(367 puan) tarafından
Büyü gibi birşey olabilir mi aklıma o geldi. Var mi etrafında sizi çekemeyen ayrılmanızı isteyen birileri ?
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Macunlari denesen canim bir uzman doktora gitmeye ikna olana kadar...bol findik fistik ceviz bal tarzi seyler yedir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Eylül öykü (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 256 göst.
21 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
26 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 76 göst.

382,746 soru

11,458,016 cevap

35,041 kullanıcı

...