0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (130 puan) tarafından
Kızlar ben bir hafta önce diyete başladım. 12 sinde akraba ziyareti aynı zamanda tatil için şehir dışına çıkacağız o zamana kadar zayıflamak istiyorum biraz. Tabi sonrasında da devam edicem ama o güne kadar kendime bir hedef belirledim ve ona ulaşmaya çalışıyorum. Birbirimizi motive edebileceğimiz yediklerimizi paylaşacağımız bir arkadaş arıyorum. Yanlız yapinca insan sürekli pes etme noktasında geziyor doğrusu. İsterse wp dan da konuşup resim vs atabiliriz. Nasıl uygun olursa yani :) ben aralıklı oruç yöntemini yapıyorum bu arada. 1 haftada 1 buçuk kilo verdim. 65 dim şimdi 63.5 kiloyum. Hedefim 12 sine kadar 60 kilo olmak. Ne kadar olursa artık 

3 Cevaplar

0 oy
(365 puan) tarafından
Ay bende istiyorumda yemek kısmına dikkat etmiyorum daha çok egzersiz kısmındayım bu kilolardan kurtulamadım bırakıp bırakıp başlıyorum özellikle ıf diyeti 
(130 puan) tarafından
Bende aynı canım. Doğrusu evde ne pisiyorsa ondan yiyorum sadece porsiyonu daha az alıyorum ve ekmek yemiyorum o kadar. Spor olarakta fırsat bulursam Leslie yapıyorum. Bazen ona da pek fırsatım olmuyor
(365 puan) tarafından
Cholieting çok iyi baya ben onu yaptım sarkmalarım bitmişti bıraktım programı bitiremedim bi türlü biraz azim olsa olacakta
(130 puan) tarafından
Onu hiç duymadim canım bir bakayım bende her zaman yapamam belki ama fırsat oldukça yaparım en azından
(365 puan) tarafından
O çok iyi ya garanti verilen bi program onu herkese tavsiye ediyorum ve sonuçlar güzel alındı kendine uygun programı seçiyorsun izin günleri bile var ücretsiz
(365 puan) tarafından
YouTube de chalangeleri yapan var bak görürsün
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay bende istiyorum da bi başlayamıyorum. Hep yarım kalıyo. 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Bende diyorum bi başlayamadım aslında çok göze batmıyor ıyim boyuma göre ama az vermek istiyorum 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 68 göst.
25 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Etka (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 294 göst.
0 oy
11 cevap 250 göst.
21 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı